BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Seriály

Seriály || 0.1 || Teen Wolf

14. července 2013 v 19:39 | Rikkina*
Ahojte.

Tenhle článek píšu napodruhé, jelikož když jsem ho sepsala prvně a chtěla ho zveřejnit, nějakým zázrakem se mi smazal a zůstala mi z něj uložená jenom úvodní řeč. A to jsem prosím pěkně měla článek uložený den nebo dva dny předem celý. Co už.. Jdu ho psát od začátku.

Slíbila jsem článek o oblíbených seriálech, tak tady je. :) Udělám z toho takový malý seriálový seriál. :D V každém článku napíšu o jednom seriálu, takže se to trochu protáhne.

Čekejte typické seriály jako Simpsonovi, Pretty Little Liars, ale i méně známé jako Teen Wolf nebo The Killing.
Momentálně sleduji 4. řadu PLL, 3. Teen Wolfa, 3. The Killing a s drahým se díváme na různé díly Simpsonových. Přes zkouškové jsem hodně seriálů omezila a několik jich má pauzu. Jeden čas jsem sledovala 6 seriálů současně. Řeknu vám, že je to docela fuška. :) Prázdniny si vyhrazuju hlavně na přítele, seriály, knížky, výlety a focení. A jelikož je tohle článek o seriálech, mám jich nových vyhlídnutých hned několik. :) O tom ale až jindy..

První na řadě je můj nejoblíbenější. Jsem na něm totálně závislá a nemůžu se dočkat nových dílů. Zrovna běží 3. serie a na díly musím týden čekat.


Teen Wolf

 
 

Reklama