BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

My wardrobe

Nově v mém šatníků || Šaty a boty

7. září 2013 v 12:39 | Rikkina*
Zdravím vás. :)

Slíbila jsem vám článek do rubriky "My wardrobe", tak sůj slib plním a chci vám ukázat šaty, která jsem si koupila na zábavu, která se u nás koná každý rok v den krojovaných hod. Šaty se mi zalíbili na první pohled. Fajn, nejdřív jsem koukala po podobných, ale neseděly mi a potom jsem objevila tyhle. Chtěla jsem nějaké neutrální, které se budou dát nosit v podstatě kdykoliv. A tyhle se hodí jak do města, tak na nějakou akci nebo ke zkoušce. Dívala jsem se i po černých, ale ty jsem si kupovala nedávno, takže vyhrála tahle neutrální béžová barvička. Můžu říct, že šaty jsou hrozně pohodlné a těším se, až bude příležitost si je zase vzít. :)

Nově v mém šatníků || Novinky

30. července 2013 v 17:59 | Rikkina*
Zdravím vás. :)

Dlouho jsem vám neukázala žádný nový přírustek do skříně. Několik věcí se mi zrovna pere, takže to není všechno a boty vám ukážu v některém z dalších článků. :) Není toho vůbec moc na to, že některé kousky už jsou i dva, možná víc, měsíců staré.
Teta (mamky sestra) obměňovala a "čistila" šatník, takže nám toho taky přivezla požehnaně. Teta už je sice starší, ale vybrala jsem si od ní hned asi 5 věcí, které dám na konec článku. :)

Jako první bych vám chtěla ukázat triko, které jsem koupila u Vietnamců za nějakých 150,- kč, možná dokonce míň. Byl k němu i bílý šátek, ale ten nemůžu najít (starý bordelář, ale co už). Je obyčejné, bílé trochu do krémova. Nejvíc se mi na něm líbí detail s kamínky. :)

Nově v mém botníku || Kozačky

12. února 2013 v 18:49 | Rikkina*
Mám je doma už přes měsíc, ale nebyl čas, nálada, a ani nvm co všechno, abych je vyfotila a dala je sem. Nevadí. :) Boty jsem si chtěla koupit sama. Máma mi prvně řekla, že mi jenom doplatí nějakou korunu a nakonec je cvakla celé! Na jednu stranu nefér, na druhou stranu můžu být ráda. :) Mám v plánu si za ušetřené peníze koupit válenky, které mi přítel zakázal. :D

Vyznavači a vyznavačky pouze značkové módy neukamenujte mě! Ale boty jsou od vietnamců za 400,- (zlevněny ze 450,-).

Pro rejpaly: Nejsem zvědavá na komentáře typu "Tam bych nenakupoval/a." ;) Každý si může nakupovat kde chce a co chce. Každému se líbí jiné věci a někde jinde. Já bych si třeba z vlastní zkušenosti některé věci ve značce nekoupila. Třeba rifle nebo právě kozačky. Vždycky mi vydržely déle ty od vietnamců, i když se to i mně zdá divné. :D Třeba minule.. značkové kozačky jsem nosila jednu zimu a odlepila se mi podrážka. A o reklamaci nemohla být podle prodavačky ani řeč, protože jsem boty špatně nosila. :D Ty, za které jsem vyměnila tyhle, jsem měla taky od vietnamců a chodila jsem v nich 4 zimy. ;)

Speciál: Moje výbava na plesy

8. února 2013 v 20:59 | Rikkina*
Dámy a pánové, plesová sezóna už je tady. :) Rozhodla jsem se vám proto udělat dvojitý článek na toto téma. První, tenhle, bude o tom, jakou plesovou výbavu mám doma já. A ten druhý bude inspirativní z fotek, které mám v počítači. :)

V době, kdy se tenhle článek zveřejní, budu už dávno na maturáku kamarádky. Nejdřív jsem měla v plánu si všechny šaty obléct, abyste viděli, jak vypadají na těle. Potom jsem ale zjistila, že nestíhám, tak jsem je vyfotila alespoň takhle. Až se vrátím domů, přefotím to, slibuju. :)

Teď k šatům. Přímo plesové mám čtvery. Z toho troje krátké, na normální plesy a jedny dlouhé, které jsem měla loni na svém maturáku. Začneme černými, ty jsou nejstarší. :)

Tyhle šaty mám už pár let. Kupovali jsme je tuším na bratrův školní ples na základce. Cenu vám už nepovím, určitě to bylo kolem pětistovky, když zapřemýšlím, kolik stojí podobného šaty teď. :) Mám je ráda. Líbí se mi, jenom ten flitrovaný vršek strašně škrábe. :/

Nově v mém šatníku || Nákupy za leden a začátek února

7. února 2013 v 18:30 | Rikkina*
Dloouho jsem vám slibovala vyfotit, co jsem si za poslední dobu koupila. Poctivě jsem si začala psát dozadu diáře, co všechno mám nové, a kolik jsem za to utratila. Hodí se to k blogu a aspoň vám budu moct říct, kolik jsem za danou věc vyhodila peněz bez toho, abych vám psala přibližnou nebo žádnou cenu. Aspoň budete vědět, kolik za takovou věc můžete dát. Né, že bych se tím chtěla chlubit. Peníze na rozhazování rozhodně nemám, a než si něco koupím, poctivě si na to našetřím z toho málo, co mi vydělá oriflame (za katalog okolo 200,-.. musím přispívat i mamce, která to platí) a z pár korun, které mám k dobru od našich. Všechny tyhle věci jsem si koupila z peněz, které jsem dostala k Vánocům. Ale k věci. :)

Nemám ráda trika s dlouhým rukávem. :D Ovšem ve svých 20ti letech začínám mít rozum a napadá mě, že v zimně nemůžu chodit jenom v tílkách. Že dlouhý rukáv se někdy opravdu hodí. Tak jsem po Vánocím zamířila do brněnské Vaňkovky a v Camaieu jsem si koupila tyhle dvě trika. Každé stálo 199,- kč.

Nově v mém šatníku || Top

1. září 2012 v 14:29 | Rikkina*
Fotka by se dala zařadit spíš do "My outfit".. takhle bych ale oblečená někam mezi lidi nešla. :) Možná s druhýma kraťasema.. Neříkám, že s těmahle to vypadá hrozně.. jenom jsou mi ty kraťase o dost větší, i když to na fotce tak nevypadá.. a navíc - dohromady s topem mě to hoodně rozšiřuje. :D

Ale k topu..

Nově v mém šatníku || Sukně

31. srpna 2012 v 20:49 | Rikkina*
Sukni jsem kupovala ve stejný den jako boty z předchozícho "Nově v mém šatníku" článku. Zalíbila se mi na první pohled. Jenom nevím, jestli pro mě není (pro 19ti letou kozu) moc dětinská. Přítel mě pořád přemlouvá, ať nosím sukně a přemluvil mě (vlastně ani moc nemusel), abych si tuhle koupila. Nevím ale, jestli ji obnosím. Uvidíme. :)

Nově v mém šatníku || Botky

29. srpna 2012 v 20:19 | Rikkina*
Jak jsem slíbila, budu vám tu představovat některé kousky z mého šatníku a botníku. :)
V nejbližších článcích čekejte sukni, triko/šaty a top. :)

Teď vám ale představím svoje nejnovější boty. Byly kupované "z nouze". Kamarádka slavila narozeniny a den na to jsem měla jít na zábavu, byly u nás totiž krojované hody. Neměla jsem ale žádné boty, které by se hodily. Těžko půjdu tancovat v žabkách nebo si k šatům vezmu tenisky. Po takovýchto botách jsem toužila už dávno, ale pořád ne a ne si je koupit. Tak jsem se v den oslavy s L. jela podívat do města s tím, že prostě s nějakým botama přijedu a basta! Měla jsem v plánu si koupit balerínky.. jenže - buďto se mi vůbec nelíbily, nebo neměli moje číslo - všechno měli o číslo menší! Bůů :'(.. Celá zoufalá jsme potom oběvila tyhle ťapky. Říkala jsem, že víc jak 250,- za boty nedám.. ale stalo se. :D Jediné, co mi na nich vadí je to, že jsou mi volnější. Já mám totiž problém s tím, že mám půlkové číslo. Většina bot mi nesedí. Normálně mi boty lítají v rozmezí 39/40/ občas i 41.. ve většině případů mi je 39 malá a 40 velká.

Taky máte s kupováním bot takový problém? :)

My outfit 0.1

28. srpna 2012 v 17:49 | Rikkina*
Konečně první článek do Rubriky "Šaty dělaj šlověka".
Fotila jsem na rychlo v pátek, kdy jsme se s L. chystali na 18. narozeniny kamarádky. Takže "Narozeninový outfit".

 
 

Reklama