BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Moje nehty

Moje nehty || Black and colored dots

1. listopadu 2013 v 19:40 | Rikkina*
Ahojte.

Dneska dopoledne jsem přidala netradiční průzkumový článek, ve kterém bych se od vás ráda dozvěděla, jaké blogy vás baví a naopak které nemusíte. Pokud se chcete dotazníku zúčastnit, můžete v tomto článku. Budu moc ráda za vaše názory. :)

Teď k tématu. Naposledy jsem přidala nějaké svoje nehtové výtvory na začátku tohoto roku, což už je docela dlouhá doba. Poslední dobou se mi nějak nechtělo patlat se s nějakým zdobením a upřímně jsem neměla ani moc času nebo náladu. Tak, jak jsem předtím propadala zdobeným nehtům, najednou mě pohltily nehty jednobarevné, nebo případně různé kombinace jedné barvy a jeden nehet v jiné barvě nebo odstínu a podobně. Zamilovala jsem se hlavně do typicky rudých nehtů, které se dají nosit opravdu kdykoliv a hodí se, myslím si, kamkoliv. Teda pokud nemáte nehty přerostlé, to bych si potom připadala jako paní z E55. Na dlouhých nehtech se mi červené, nebo vlastně celkově jednobarevné, lakování nelíbí.
Po několika měsících této "jednoduchosti" jsem se opět rozhodla si nehty nějak dozdobit a rovnou jsem vyzkoušela nové laky od Essence, které vám v blízké době představím v kosmetických novinkách.

Myslím, že se mi nehty povedly a opravdu se mi líbí. I když mamka byla ze začátku jiného názoru a díky ní jsem je vylepšila zlatým třpytkatým lakem, který je udělal ještě zajímavější, než byly předtím.

Omlouvám se za ty špatně odlakované přetahy, bohužel jsem si jich všimla až po nahrání fotek do počítače.

Moje nehty || 0.4 - ála Ashley Benson

15. února 2013 v 21:59 | Rikkina*
Hahá! Takovéhle články přidávám nejraději. Ty, na kterých je něco mnou vytvořené. :) Inspiraci jsem si sice vzala z oficiálního facebooku Ashley Benson (Hanna z Pretty little liars), ale tvorba je to pořád moje. ;) Jenom se omlouvám za kvalitu fotky.. Nějak mi nešlo pořádně zaostřit, tak jsem ostřila ve Photofiltru.

Kdo sem chodí častěji, ví, že se v lakování nehtů umím hoodně vyžívat. Mám hodně nápadu a předloh na nehtový design, ale nějak jsem líná to všechno uskutečnit. Musíte mě k tomu nějak dokopat. :) Tenhle design mi trval dva celé (občas stopované) díly seriálu Grimm. :D

Použila jsem:
Černý krakerovací lak (Crack me up) od Miss sporty - normální černý mi došel (krakerovací jsem napatlala tak nějak aby nepopraskal) (recenze)
Růžový minilak Regina (recenze)
Stříbrný třpytkatý lak Oriflame, Silver Dream
Bezbarvý lak Classics
Stopadesát let staré třpytky z Bravíčka smíchané s trocou bezbarvého laku

Moje nehty || 0.3 + jak na to

27. prosince 2012 v 13:40 | Rikkina*
Jak někteří jistě víte, miluju laky na nehty a lakování obecně. Baví mě hrát si se zdobením. Pokud na to mám teda náladu. Často mám stavy, kdy prostě vezmu jednobarevný lak a přejedu drápky jen tak.. Včera jsem si chtěla ale udělat na nehtech něco, co jsem na nich ještě neměla, a co jsem ani neviděla u nikoho jiného. Tak mě napadlo nalakovat je na bílo a přejet praskajícím černým lakem. A abych to trošku ozvláštnila a zoriginálnila, na každé ruce jsem udělala 2 nehty jenom z poloviny a nakonec jsou vše přetáhla bezbarvým lakem. :)

Moje nehty || 0.2

7. října 2012 v 20:09 | Rikkina*
Po nějaké době jsem si na nehtech zase udělala něco jiného než jindy. :)
Tenhle způsob lakování jsem zkoušela poprvé, možná to podle toho taky vypadá.
Mně osobně se líbí, myslím, že se mi celkem povedly. :)


Líbí se vám nehty? Zkoušeli jste je někdy? Chcete na ně udělat v některém z příštích článků návod?

Moje nehty || 0.1

12. září 2012 v 16:00 | Rikkina*
Založila jsme pro vás novou rubriku "Moje nehty".

Ráda různě experimentuju a nehty měním dalo by se říct jako ponožky.
Proč se teda s vámi nepodělit a nedát vám nějakou inspiraci?

Do komentářů mi můžete napsat adresu na podobné články, které vedete na blogu vy. :)

 
 

Reklama