BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Moje kosmetika

Nová kosmetika || 1.5 (edit)

22. ledna 2014 v 14:39 | Niky*
Pěkné odpoledne.


Omlouvám se, že jsem se zase nějaký čas neozvala. Čekala mě zkouška, tak jsem se snažila učit se, potom přijel nečekaně přítel.. Příští pátek mě čeká opravná zkouška z hematologie, takže se budu taky učit.
Dneska jsem si nafotila podklady pro pár článků, které si dneska ještě rozepíšu a postupně vám je budu zveřejňovat. Fotila jsem produkty do dnešního článku, který bude obnovou minulého kosmetického se špatnýma fotkama. Taky jsem nafotila podklady pro několik recenzí, které by se tu měli do +/- měsíce objevit. Našla jsem si několik tagů a na pár blozích jsem se inspirovala některými články, které se chystám napsat podle obrazu svého. Teď už ale k novinkovému článku, který je zaměřený jenom na produkty, které jsem si objednala z Oriflamu.

Začnu pudrem a podkladovým krémem, které si bjednávám pravidelně. Každý mám už minimálně po čtvrté a jsem s nimi hodně spokojená. Myslela jsem, že jsem na obojí psala recenzi, ale na blogu jsem ji nenašla, tudíž se ni můžete těšit někdy v budoucnu. Podkladový krém je v odstínu Ivory a jeho katalogová cena byla 99,- korun, pudr je v odtínu Matte light a zaplatila jsem za něj 129,- kč.

Top kosmetika za rok 2013

30. prosince 2013 v 19:38 | Rikkina*
Pěkný sobotní večer.


Dneska jsem si pro vás připravila rekapitulační kosmetický článek, ve kterém bych vám chtěla představit svoje kosmetické oblíbence za poslední rok. Jelikož píšu články předem a na poslední chvíli, protože pojedu k příteli a dřív jsem to bohužel nestihla, ukážu vám staré fotky, které jste už na blogu měli možnost vidět. :)

(Články ode dneška do cca 4. nebo 5. budou přednastavené!)

Začnu mojí srdcovkou, a to jsou laky na nehty. V letošním roce jsem si asi nejvíce oblíbila moje naposledy kupované ze zimní kolekce Miss Sporty. Jasně to vede červený, po něm následuje zlatý, fialový a na konec bezbarvý se třpytkami, který mě maličko zklamal. Přes léto jsem měla taky hodně oblíbené laky od Selene, nejvíce jsem nosila červený a tmavě modrý, až skoro černý. Jeden čas jsem měla hodně ráda kombinaci červených nehtů s jedním tmavým na každé ruce.

Nová kosmetika || 1.4

19. prosince 2013 v 17:09 | Rikkina*
Pěkné pozdní, setmělé odpoledne. :)


Chtěla bych vám ukázat moje poslední kosmetické úlovky tohoto roku. Momentálně nemám v plánu si kupovat něco dalšího, snad kromě pudru, který mi dochází. Chtěla bych zkusit Stay mate od Rimmelu, když si ho všichni tolik vychvalují. :) A jelikož jsem si koupila stříbrné řetězy na výzdobu pokoje, rozhodla jsem se je zapojit do focení a vytvořit tak trochu vánoční atmosféru. Nevím sice, jestli se mi to povedlo, ale fotky jsou alespoň zajímavější. :) A omlouvám se i za kvalitu - starší foťák + umělé světlo + blogová kvalita obrázků.
Teď k produktům..

Začnu nejstaršími novinkami, které jsem vám chtěla ukázat už tak před měsícem společně s posledním kosmetickým článkem, ale potom začal blog blbnout a já na to už neměla nervy. No tak jsme produkty vyfotila znovu a ukážu vám je až dneska. :) Jedná se o suchý šampon, dva normální šampony a sprcháč. U šamponů se omlouvám, ale už jsem je používala, a kdo tyhle šampony zná, tak určitě ví, že jsou hodně tvárné. :D

Světlejší Balea - Není to špatný šampon, ale víc mi sedí tmavší verze. Je určený pro poškozené vlasy a i když mi pomohl, mám pocit, jako by mi postupně vlasy vysušoval. (44,- ?)
Tmavší Balea - Tento šampon jsem si koupila teprve nedávno, protože mi světlejší verza začala docházet. Jsem s ním skopojená víc, než s prvním, takže si ho určitě ještě koupím. Také je na poškozené vlasy a musím říct, že konečně se mi třepí méně a díky arganovému oleji mám vlasy i jemnější, tolik neelektrizují a hlavně už nejsou tak suché. A mimochodem.. Myslím, že se mi méně mastí. (44,- ?)
Suchý šampon Balea - Chtěla jsem vyzkoušet ty všude vyzdvihované suché šampony, a jako nejlepší (a asi nejlevnější) varianta mi přišla Balea. Mám tuto značku docela ráda, tak jsem sáhla po ní. Zatím jsem ho použila jenom 2x a ještě k tomu doma, když se mi nechtělo mít vlasy a zatím ho chválím. S mastnými vlasy bohužel bojuju už pár let a musím si hlavu mít každý druhý den. Tak po víkendech testuju a zatím nic nevytýkám. :) (56,- ?)
Třpytkatý sprchový gel z vánoční limitky Yves Rocher - Nechtěla jsem si ho kupovat, ale kamarádka potřebovala v yvesu koupit něco sestře a já měla nevyužitou 40% slevu + možnost získání 5ti yves bodů navíc + plyšového medvídka. Tak jsme se domluvili, já kamarádce za slevu, ty body a plyšáka koupila dárek pro její sestru a pro to, abych těch 5 bodů získala, jsem si musela vybrat ještě jeden výrobek. Sáhla jsem po tom nejlevnějším, co jsem měla zrovna po ruce, a byl tím právě tento vzorek sprcháče. Sice nevím, jak to bude s těmi třpytkami, ale voní nádherně. Chci ho vyzkoušet na Vánoce, tak vám o něm potom třeba ještě napíšu. :) (49,- nebo 59,-; až pozdě jsem si uvědomila, že by se víc vyplatilo koupit plné balení za 89,-)

Nová kosmetika || 1.3

19. listopadu 2013 v 17:59 | Rikkina*
Pěkné pozdní odpoledne/brzský večer. :)

Už při psaní posledního novinkového článku jsem vám říkala o tom, že novinky rozdělím na dva díly. V prvním byly výrobky z DMka, v tomhle půjde pouze o výroky Oriflame.

Výroky jsou z katalogu č. 15, ze kterého jsem tentokrát ojednávala jenom pro sebe, protože mi nepřišla minulá objednávka, ani katalog. Můžu vám proto, kromě bratrova sprcháče, který nevím, kam dal, ukázat všechno, co v balíčku bylo.

Nová kosmetika || 1.2

12. listopadu 2013 v 9:29 | Rikkina*
Ahojte.

Opět se omlouvám, že jsem takovou dobu nic nepřidala. Když jsem dneska lezla z postele, uvědomila jsem si, že už vím, v čem je zakopaný pes ohledně přidávání článků. Já přidávám a píšu hrozně ráda, jenom neumím skloubit školu, zvířectvo a nějaké svoje koníčky s dalším koníčkem, což je právě blog. Já napíšu článek a pokud ho hned nezveřejním, nemůžu se dokopat k tomu ho zveřejnit později.. Takže mi tu leží několik rozepsaných článků, z nichž některé čekají na zveřejnění a jiné ještě na dopsání a já se vždycky přihlásím na blog, podívám se, jak to s tím rozepsáním je a pak si řeknu, že dopisovat se mi tamty články nechce, že tamten článek nezveřejním, protože poutřebuje doupravit, tamten zveřejním zítra,.. Musím si v tom udělat nějaký systém, protože jinak to už nejde. :/

Bohužel (nebo bohudík?), jsem nakupovala docela často, a každou várku jsem vyfotila zvlášť, jednu ještě vyfocenou ani nemám. Z čehož vyplívá, že budou tři, maximlně čtyři novinkové články. V dnešním článku vám představím svoji novou drogerkovou kosmetiku, v dalším Oriflame, v dalším vlasovou drogerku a v dalším opět Oriflame, který mi teprve přijde. Možná spojím vlasovou drogerii s posledním Oriflamem, uvidím. :)

Chci omluvit za kvalitu fotek. Fotila jsem je před asi 14 dny k večeru, kdy už bylo šero a navíc se zatáhlo kvůli dešti, tak jsem si dopomohla lampičkou a musela jsem uměle doostřovat, což se na fotkách dost podepsalo.

O jednom výrobku už jsem vám psala v minulých novinkách a dokonce se dostalo i na recenzi. Když jsem ji psala, už na mě na stolku čekal další kousek.

Nová kosmetika || 1.1

7. října 2013 v 20:40 | Rikkina*
Ahojte.

Omlouvám se za neaktivitu. Opět.. Byla jsem nemocná, pak u přítele. Teď už snad bude čas přidávat o něco častěji. :) Slibovala jsem vám článek o své nové kosmetice. Není toho nějak extra moc, ale jsou to nejnovější kousky a jeden kousek, který mám sice delší dobu, ale zapomněla jsem vám ho ukázat. :) Jdeme na to..

Novinky nepřidávám např. jednou měsíčně, jednou za 14 dní a podobně. (Časem se chystám udělat v přidávání článků pořádek.) Kdo ke mně chodí častěji, tak asi ví, že většinou se novinky objeví na konci katalogového období Oriflame, jelikož ho objednávám pravidelně a pravidelně se v balíčku najde i něco pro mě. :) Tentokrát jsem byla na množství věcí skromná a většina balíku patřila známým a rodičům. Zapomněla jsem vyfotit kartáček na zuby, ale to vám nejspíš chybět ani nebude. :D

A co je tedy nového? Odlakovač na nehty Lilien, Parfém a štětec Oriflame, balzám na rty My face a tělové máslo Balea.

Nová kosmetika || 1.0

4. září 2013 v 20:39 | Rikkina*
Ahojte.

Tenhle článek jsem vám slibovala už včera, ale nějak jsem se zakoukala do Vyvolených a měla jsem starosti s kočkama, protože uhlídat čtyři čtyřměsíční trubky je děs. Kor když si je chytře vezmete do obýváku a oni všude lozí a vy nemáte to srdce je vzít a vyhodit na chodbu. :)

Opět mi přišel oriflame a tentokrát jsem se docela vyřádila. Neudělala jsem pro sebe sice objednávku za tisíce, ale malinko jsem myslela na to, co kdyby mi zase něco došlo a udělala jsem si zásobu. Můžu se teď teda chlubit čtyřma make-upama, dvěma řasenkama a odličovacím mlékem do zásoby.

Mimochodem.. Tentokrát se nejedná pouze o kosmetiku z Oriflamu. Byla nouze a musela jsem zabrousit i do normální drogerie. Samozřejmě, že mi to nevadí, ale s přítelem nakupovat make-up je za trest. :D

Nová kosmetika || 0.9 + minirecenze BB creamu Oriflame

21. srpna 2013 v 20:59 | Rikkina*
Dneska druhý článek, překonávám se. :)

Jinak někteří možná víte, že dělám jakousi takovou tu "Oriflame lady". Za nějaké tři nebo čtyři roky, co to dělám, jsem vynechala objednávku snad z jednoho nebo dvou katalogů a to jenom proto, že jsem zapomněla zaplatit šek a objednat bez toho prostě nešlo. Nojo, celá já (a máma, ta to vlastně platí, já jí jenom nedala fakturu a šek o:)).
Když jsem byla u drahého, přišel mi další objednaný balíček. Tentokrát jsem si napsala věci, které už vážně potřebuju. Ovšem nastala chyba.. Ale to až o kousek níž. :)

Jak můžete vidět na fotce, objednala jsem si pudr, řasenku, BB cream a za poštovné nebo balné (už nevím), jsem objednala sprcháč a krém na ruce.

Nová kosmetika || 0.8

29. května 2013 v 16:09 | Rikkina*
Ahojte.

Vím, že dlouho nic nepřibylo. Jak do téhle rubriky, tak celkově na blog. Ale bohužel, škola je přednější a já jsem teprve na začátku zkouškového období. Minulý týden jsem udělala všechny zápočty (až na angličtinu, kterou v pondělí opakuju - to víte, 6 měsíců mám anglinu a všichni si myslí, že se za tu dobu stihnu naučit to, co se ostatní učili i víc jak 10 let).
Dneska jsem měla první zkoušku - z Welfare hospodářských zvířat. Radši nechci vidět výsledky. :D Třičvrtě odpovědí jsem si vymyslela podle toho, co si pamatuju snad ještě ze střední. Ale věřím si v praktické části. Tu bych mohla mít za A. Tak mi držte palce, ať se večer nebo zítra objeví na internetu, že mám alespoň E! Nic moc, ale pořád lepší než F, že jo. :) Už jenom za snahu a za popsání dvou listů A4.

Teď ke kosmetice.
Dívala jsme se, že poslední kosmetické novinky jsem přidala 18. března, což je víc než dva měsíce. :D Přidám ale jenom ty úplně nejnovější. Musím se totiž přiznat, že si nepamatuju, co jsem si vlastně koupila.. Asi si to začnu zase psát.

Nová kosmetika || 0.7

18. března 2013 v 15:58 | Rikkina*
Ahojte,

v pátek mi dorazil balíček od Oriflame. A jak je u mě zvykem, podělím se s váma o to, co jsem si tentokrát objednala. :) Kromě mě mám objednávku i pro mámu, tetu, sestřenku a babičku, ale to vám ukazovat nemusím. :D I když přemýšlím nad tou voňavkou, co tam teď mám pro bábi a sestřenici. Strašně jemně a hezky voní. Uvidíme. :)
Nový katalog se mi po dlouhé době hodně líbí. Mám vyhlédnutých strašně moc věcí.. Teď mít jenom peníze. :D

K novinkám. Časem na ně čekejte recenze. Ráda bych tentokrát zrecenzovala všechny. Pod perexem napíšu ke každému výrobku něco. Tentokrát jsem si objednala 4 - sprej pro zvlnění vlasů, krém na ruce (jsem do nic blázen), podkladový krém, který používám místo make-upu a gel proti celulitidě, který bych si neobjednala, kdyby nebyl s výhodnou slevou.

Nová kosmetika || 0.6

2. března 2013 v 12:39 | Rikkina*
Ahojte,
zase jsem se pár dní neozvala. Bylo mi zle, bolelo mě v krku, hlava a mám rýmu jako blázen.. od toho ucpané dutiny, o to mě bolí hlava víc a nejuvěřitelně mě pálí a mám nateklé oči. Dneska je to o něco lepší, tak jsem se konečně odhodlala zapnout něco jiného, než film jako kulisu proti tichu, a sesmolit slibovaný článek. :) Vlastně dva články. Uvidím, jestli je zveřejním oba, nebo jestli nechám ten druhý třeba na zítra. V tomhle článku vám chci opět ukázat, co jsem si objednala od Oriflame. :) Další článek bude recenze.

Někteří víte, že dělám jakousi "Oriflame lady". Proto nemám o nové kosmetické výrobky nouzi. Nemůžu si pomoct, ale zatím jsem si objednala v každém katalogu (kromě jednoho) alespoň jednu věc. Vždycky najdu něco, co se mi hodí, co chci vyzkoušet, nebo co jsem vypotřebovala z dřívějška.

Nová kosmetika || 0.5

6. února 2013 v 19:58 | Rikkina*
Slíbila jsem vám ukázat, co mi přišlo v posledním Oriflame balíčku. :) Zapomněla jsem vyfotit šampon na vlasy, takže ho zařadím do jiného článku. Budu ho stejně používat, až dopotřebuju ten, co mám teď. :) Jinak jsem dneska byla ve městě, a konečně jsem si koupila pořádné lepidlo na řasy. A musím se pochlubit, že minulé neúspěchy v lepení nebyly v rukách, ale v lepidle. Ach ti vietnamci, no. :) Ale nebýt jich, mám poloprázdnou skříň. :D Takže si nebudu vymýšlet. :) V některém z příštích článků můžete čekat i novinky ve skříni. A že jich je hodně, které jsem vám slíbila, ale ještě neukázala! Nikolo, styď se, fakt! Teď už ale ke kosmetickým novinkám. :)

Nová kosmetika || 0.4

29. ledna 2013 v 22:48 | Rikkina*
Ahojte, nějak se mi nechce psát deníčkovský článek, takže přidávám alespoň fotky a krátký popis nové kosmetiky, která se mi tu naskládala od Vánoc. :) Nejsou v ní zařazeny Vánoční dárky, o nich byl jiný článek hned po Vánocích.

Dneska jsem byla na posledním pokusu na zápočet z angličtiny, tak mi držte palce, aby byl zítra na mailu kladný výsledek. :D Ale ať už to dopadne jakkoliv, strašně se mi ulevilo. Po víc jak měsíci skoro neustálého učení mám konečně klid a čas na to, co mě baví. Takže doufám, že se vám budu moct věnovat tak, jak bych chtěla, a že zítra stihnu nafotit slíbené články s novým oblečením a s outfitem. Pokud byste měli nějaký nápad na článek, stačí napsat SEM. :)

Teď ke kosmetice..

Moje péče o: Vlasy

9. ledna 2013 v 21:46 | Rikkina*
Hodně blogerek teď píše články na téma "Moje péče o..". Rozhodla jsem se k nim přidat a napíšu vám, jak se o sebe starám já. Jako první jsem vybrala péči o vlasy. Není to ale nic světoborného. :)

Byly doby (ještě tak necelý rok zpátky), kdy jsem si pravidelně barvila, žehlila a jinak ničila vlasy. Taky podle toho vypadají. Mám je hodně zničené, třepí se, lámou, a nechtějí růst. Chtěla bych mít vlasy dlouhé, husté a lesklé, jako jsem mívala, když jsem byla malá. Předtím, než jsem je začala barvit a žehlit. Teď mám vlasy všelijaké a dlouhé kousínek pod ramena. Myslím, že už se trošku zlepšily, ale pořád nic světoborného. Uvidím, co udělá čas a zvýšená péče a snížené ničení. :)

Nová kosmetika || 0.3 || Předvánoční nákupy

24. prosince 2012 v 15:39 | Rikkina*
Slíbila jsem vám, že vám ukážu pár nových kosmetických produktů, které jsem si za poslední dobu koupila. Dalo by se to pracovně nazvat jako Nákupy a novinky za prosinec. :D Nějak si neuvědomuju, jestli jsem toho náhodou neměla víc, nevadí. To nejhlavnější tady budete mít. :)

Začneme klasikou a mojí srdcovkou. :D Laky na nehty! Průsvitný a bílý jsou z drogerie Teta. Miluju francouzskou manikůru. Ať už obyčejnou, nebo nějak ozdobenou. Třetí lak je z DMka. Někoho možná napadne, jestli jsem se nezbláznila, ale hned jsem se do té barvy zamilovala. A pro jistotu jsem ho koupila ještě výherkyni fotografické soutěže.
První dva stály 25,- a třetí 29,90,-.

Nová kosmetika || 0.2

7. listopadu 2012 v 21:59 | Rikkina*
Po dlouhé době jsem se rozhodla napsat článek o své nejnovější kosmetice. Už asi před měsícem mi přišel domů oriflame balíček, kde mimo objednávek rodiny a známých bylo i pár věcí pro mě. :)

Prosím omluvte kvalitu fotek. A kvalitu všech dalších fotek na 150 let dopředu. Umřel mi foťák tak musím fotit mobilem. :(

Nová kosmetika || 0.1

10. září 2012 v 20:19 | Rikkina*
Udělala jsem další novou rubriku. Tentokrát "Moje kosmetika". Budu vám sem přidávat výrobky, se kterými jsem spokojená, se kterými naopak spokojená nejsem a nové výrobky.

A začnu novinkami. :)

Dneska ráno mi přišel balíček od Oriflame. Přidávám samozřejmě jenom to, co jsem si objednala já. Objednávku ostatních vidět nemusíte. :D

Objednala jsem si pudr, laky a sérum na nehty, lesk na rty a pár vzorků.

My cosmetics

5. září 2012 v 21:59 | Rikkina*
V Článku na přání jste si psali o vyfocení a představení kosmetiky, kterou používám. Tak jsem se do toho dneska pustila a vyfotila vám to, co používám nejčastěji. Sama jsem se zhrozila nad tím, kolik toho je. A na fotkách zdaleka není všechno. Mám ještě plno kosmetiky, kterou skoro nepoužívám nebo ji nepoužívám vůbec a jen tak mi tady leží. To by bylo zbytečné fotit. Doufám, že se v komentářích neobjeví něco ve smyslu, že musím být nehorázně bohatá, když toho mám tolik. Je to kosmetika nastřádaná během několika let a rozhodně se nejedná o předražené značky. To se můžete pod perexem přesvědčit sami.
 
 

Reklama