BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Kecy

14.2.2014 || Vysvětlení

14. února 2014 v 13:55 | Niky*
Pěkný den všem!


Opravdu se moc omlouvám, že sem poslední dobou nic nepřidávám. Ono nápady by byly. Na blogu jsem aktivní. Rozepisuju si články. ALE - všechno, co mě napadá, jsou oddechovky nebo recenze. A já bych to tady nerada zaplnila jenom tagama a podobně. Proto čekám, až mě napadne i něco jiného. Nemyslím si totiž, že by vás bavily deníčkovské články z mého nudného života. :)
Měla jsem teď mezi semestrama volno, tak jsem měla v plánu přidávat jako divá. Většinu času jsem ale byla s přítelem, a to není na blog moc času. A vlastně tady ani nechci nějak dlouho sedět, připadám si divně, když píšu článek a přítel čeká, až na něj budu mít konečně čas.. Dneska k němu jedu opět, tentokrát oslavit tenhle šílený komerční svátek. Máme se známýma zamluvený stůl v hospodě, takže to nebude nějaké přehnané oslavování - naštěstí. Ono je fajn, že je svátek zamilovaných.. ale proč si to takhle debilně komerčně dokazovat jenom v ten jeden den. Stejně je to jenom o tom, že si řeknete "fajn, je Valetnýn, budeme se k sobě chovat líp, nakoupíme si tunu dárků" atd. atd.. Takže ne, Valentýna nějak extra neřeším.

Zavedla jsem si sešitek, do kterého si zapisuju nápady na články a některé si rovnou i rozepisuju. Je to pro mě přehlednější a alespoň na nic nezapomenu. Zrovna teď se snažím vymýšlet věci pro tag "50 things about me", což je docela makačka. Nečekala jsem, že budu tak dlouho přemýšlet, co bych vám o sobě mohla napsat zajímavého. :D Co se týká článků, které připravuji, tak jsou to většinou recenze a tagy, jak jsem psala nahoře. K tomu přibudou články do rubriky "I like,..", konečně. A taky chystám pár novinek.
V neděli večer se vracím domů a pokud bude čas, chci začít už večer předělávat blog. Změny se budou týkat hlavně rubrik a některých rozcestnků. Psala jsem už mockrát, že tu mám rubriky, které nevyužívám, nebo které využívám úplně minimálně. Pořádně to zredukuji a udělám pár nových. Prostě tak, aby tu bylo jenom to, co mě aktuálně baví a to, o čem mě bude bavit psát. Chystám nový projekt, který jsem okoukala od Peti z petralovelyhair, ale to napíšu ještě do upřesňujícího článku. :)
Taky bych konečně ráda zavedla zvířecí rubriku. Jeden čas jsem nad ní dost vážně uvažovala, nedávno jsem ji zamítla. A teď mám pocit, že bych ji opravdu zavést měla. Musím ještě domyslet, jak to bude v rozcestníku vypadat, ale už nad tím uvažuji naprosto reálně.
Taky se začnu věnovat facebooku a instagramu. Vím, říkám to pořád, ale pokud se chci dostat dál, musím na sobě pořádně zapracovat. ;)

A abych nezapomněla! Moc, moc, hrozně moc vám děkuju, že ke mně na blog chodíte. Už je to delší doba, co jsem si všimla, že návštěvnost blogu přesáhla 30 000, což je moc krásné číslo! A mimochodem.. Blog zanedlouho oslaví 2. narozeniny, což je super příležitost odměnit jednoho/jednu z vás! No a jelikož si myslím, že ke mě chodí z 99% slečny, bude se jednat o hmotný dárek v podobě malého kosmetického balíčku! :)

Chtěla bych se vás zeptat, a poprosit vás, o váš názor do komentářů.
Jaké články by se vám na blogu líbily? Konkrétní témata článků nebo třeba rubriku, jakou bych mohla zavést.
Chci, aby se vám tady líbilo. :)
Děkuju!

Niky!

15.1.2014 || Ještě dva dny a je to (snad) za mnou

15. ledna 2014 v 17:16 | Niky*
Pěkné odpoledne.


Dneska jsem se opět rozhodla pro krátký povídací článek, jelikož něco plnohodnotného momentálně opravdu nestíhám. Zítra a v pátek mám poslední dvě zkoušky, tak doufám, že je obě zvládnu. Potom bych měla mít padla. Ještě vůbec netuším, kdy půjdu znova do školy, nikdo zatím nic neposlal, nikdo nic neřekl. Doufám, že to bude nejdřív tak za měsíc! :D I když to asi těžko..

Ještě před Vánoci jsem "úspěšně" zvládla zkoušku ze zoo zvířat, útulků a cirkusů, minulé úterý jsem stejně "úspěšně" zvládla kočky a zájmová zvířata. Toto úterý jsem velice úspěšně (za A! záviďte! :D) zvládla psy a kynologii, kde jsem ztratila jeden bod jenom tím, že jsem prohodila u dvou plemen FCI skupinu. A ještě k tomu tak blbě! Mně prostě nenapadne napsat, že výmarský ohař patří do skupiny ohařů! Ale ztratit jeden bod je pro mě veleúspěch, i když byl ztracený takhle nešťastně.

Zítra mě čeká zkouška z koní, do kterých jsem se totálně neučila a budu spoléhat na to, že to paní profesorka nebude hrotit, jako nehrotila nikdy nic. Sice by mě zajímalo, podle čeho bude známkovat, ale rozhodně odmítám být ústně zkoušená nebo psát jakýkoliv test, protože nám nic neřekla! Při zápočtu ani nevěděla, že zkoušku vůbec máme mít a chtěla nás známkovat na základě zápočtu.. Bohužel musí jít všechno přes stag, takže nám zadala jeden společný termín, během kterého máme dostat známku. No, jsem zvědavá, jak to vymyslí.
V pátek mám poslední zkoušku z hematologie. Zatím ji všichni zvládli, tak doufám, že nebudu výjimka. Uklidňuju se tím, že přece nebudu první, kdo to nedá. :) Každopádně materiály vytištěné mám a světe div se, ono toho zase tak moc není. Větší problém bude, že Nikolka a cokoliv, co má něco společného s chemií, nejdou dohromady. Takže si to budu pořád dokola číst a doufat, že mi něco zůstane v hlavě.

8.1.2014 || Povídání

8. ledna 2014 v 22:44 | Rikkina*
Zdravím čtenáře.


Jelikož dneska celý den vypracovávám otázky ke zkoušce na příští týden a včera jsem neměla čas rozepsat si články, budu se dneska snažit alespoň něco málo povídat.

Začala bych včerejší zkouškou, o které jsem vám už psala. Šla jsem na ni s tím, že se podívám, jakým stylem bude pokládat otázky a někdy příště si to půjdu zopakovat. Vůbec mi nešlo se naučit a byla jsem z toho docela zoufalá. Do školy jsem přijela víc než hodinu předem a když se začalo scházet víc a víc lidí a z každé strany jsem slyšela, co údajně neumí, ale uměli to, byla jsem v šoku, začal se mi svírat žaludek, chtělo se mi strašně na záchod a začla jsem mít zimnici. :D Takhle nervózní jsem snad ještě nebyla!
Nakonec se ukázalo, že jsem se stresovala úplně zbytečně. Sice profesor s celým svým týmem (přivedl si na nás dalších 6 zkoušejících) přišli o nějakých 5 nebo 10 minut později, ale ústní zkoušku hotovou za dvě minut jsem ještě neměla. :D Totiž - naše ústní zkouška spočívala v tom, že jsme si vylosovali číslo, na základě kterého dal tomu, kdo nás zkoušel papír se čtyřmi otázkami. S kamarádkou jsme naštěstí "chytli" úžasnou profesorku, která to vůbec nehrotila. Po převzetí papírů od profesora si nás odvedla z posledního patra do prvního, na konec chodby, posadila nás do lavice, dala nám papíry se čtyřma otázkama a s odpověďma za a), za b) nebo za c). Celá zkouška spočívala v tom, že jsme přečetli otázku, všechny tři možnosti a bez jakéhokoliv obkecávání jsme řekli, která možnost je správně. :D Ze 4 otázek jsem měla jednu blbě (nvm, proč mám zafixovanou špatnou dobu inkubace násadových vajec!), tudíž mám za C. Sice to teď na prospěchové stipendium už 150% nebude, ale prostě mám zkoušku, na kterou se mi nešlo naučit, za C! Takže jásejte se mnou. Děkuji. :D

Jelikož jsem jela domů z Brna s tátou, který má posledních pár dní problémy s nohou, řídila jsem od Brna já. Jedna z mých nejdelších cest za poslední dobu. :D No a dneska jsme si udělali rodinnou nakupovací cestu do menšího města poblíž. Mně bylo od maminky koupeno krásné modré triko s kamínky a od tatínka tepláky na doma. Obojí vám v blízké době ukážu na blogu. Máma má zvyk, že všechno nové hned hodí do pračky, nebo aspoň "přemáchne" ručně. No a já dneska nestíhala vyfotit, tak musím počkat, až věci proschnout.

6.1.2014 || Vzhůru na zítřejší zkoušku!

6. ledna 2014 v 18:18 | Rikkina*
Pěkný večer všem.Včera jsem se vrátila od přítele s tím, že se musím doučit to, co už mi u něj do hlavy prostě nešlo. Naučila jsem se asi půlku materiálů a dál to prostě nešlo. Zítra mám zkoušku a o moc víc než o víkendu toho neumím. Prostě už mi to do té hlavy neleze, a to toho není ani nějak moc. Takže mi držte palce, ať se mě ptá hlavně na králíky, možná na slepice a na chov koček. Žádné nemoci, zákony, vyhlášky, plazi, ptáci a nic podobného. :)
Učím se už několikátý den a ono ne a ne to do té hlavy narvat. Proto jsem od čtvrtka nepřidala ani žádný článek. Sice si udělám čas na odreagování se, ale psaní na blog je další přemýšlení, takže si radši zapnu facebook nebo instagram a prohlížím fotky, povídám si jak předtím s přítelem, tak teď doma s rodiči.. Byli jsme nakoupit a tak, prostě co nejméně přemýšlení mezi učením. :D

Chápu, že už se toho na zítra moc nedoučím, tak si dávám další zasloužený odpočinek, tentokrát u blogu. Chtěla jsem napsat nějaký plnohodnotný článek, ale bohužel moje mozké buňky jsou momentálně tak trošku mimo provoz. Proto mám na zítra po zkoušce v plánu rozepsat pár článků, jako jsou recenze, tagy a nějaké povídání na téma. Příští týden mám dvě docela těžké zkoušky a ještě si na ně musím vyracovat otázky, tak chci mít alespoň pár článků v záloze, kdybych náhodou nestíhala. Nechci, aby to tady stálo. Statistika za minulý rok se mi totiž ani trošku nelíbí a letos bych chtěla dosáhnout mnohem lepších čísel, co se článků týká.

Taky blogu založím nový facebook a nebo obnovím ten starý. Na starém jsem skoro nebývala, tak to chce s novým rokem začít hezky znovu. Taky začnu víc chodit na ask, kam můžete psát neomezeně jakékoliv dotazy, co se týká blogu, i věcí mimo něj. No a instagram je jasný. Udělala jsem si nový, protože jsem měnila googlovský mail, takže budu ráda, když si mě tam přidáte. :)

Teď jdu po sto letech obejít oblíbené blogy, ale projdu i vaše komentáře pod mými články a odpovím na ty, na které nebyl čas. A třeba nasbírám i nějakou inspiraci na nové články nebo rubriky. To mám na blozích ráda, tu vzájemnou inspiraci, to, že každý dokáže podat podobnou nebo stejnou věc úplně jinak.

Taky mě pro nový rok napadlo několik nových projektů, takže si je musím někam zapsat, ať na to hlavně nezapomenu! Můžete se těšit na větší i menší soutěže, z nichž některé budou ohodnoceny i hmotnými cenami, na což se dost těším. Taky bych se chtěla víc zaměřit na čtyřnohé kámoše. Jelikož jsem studovala a studuji obor, který se zabývá zvířectvem, chtěla bych to určitým způsobem vecpat i do blogu. Ještě sice nevím jak, ale nemyslím si, že je to až tak špatný nápad. Jenom to musím ještě pořádně zvážit, přehodnotit a hlavně přijít na to, jak to zakomponovat do blogu, aby to nějak extra výrazně neovlivnilo dosavadní chod stránky.

Uvidíme, jak to všechno dopadne a jak to zvládnu. Novinky vám představím až po zkouškovém, ať mám na to učení ještě nějaký ten týden klid, a potom se do toho vrhnu! Držte palce, ať se to vydaří!

Zatím se (s)mějte hezky, zítra kolem třetí hodiny odpoledne na mě myslete a napište mi do komentářů, jaké soutěže/projekty/články by se vám na blogu líbili. Chci vyhovět hlavně vám. :)

Niky*

Skok z 2013 do 2014

31. prosince 2013 v 23:59 | Rikkina*
Moji milí..


Jelikož jsem zrovna u přítele a slavíme Silvestra dohromady s jeho mamkou, babičkou, sestrou a její rodinou, nemůžu vám napsat nic aktuálního a článek musím přednastavit. Doufám, že se zveřejní a blog nebude dělat "vofuky" jako už několikrát. :)

Chtěla bych vám tímto popřát do nového roku všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel, rodinné i životní pohody, ať vás nikdo nezlobí a ať se vám splní každé vaše přání. Vyprdněte se na předsevzetí, protože ty stejně nikdo nedodrží. Kdybyste chtěli opravdu, co já vím, například přestat kouřit, zhubnout dvacet kilo, nechat se obarvit na zeleno,... Tak to přece uděláte kdykoliv, a ne proto, že jste si na Nový rok řekli, že to tak prostě bude, protože je Nový rok. Já osobně si budu psát seznam toho, čeho bych chtěla v příštím roce dosáhnout a budu si fajfkovat to, co se mi povedlo. Sice to předsevzetími trochu zavání, ale pořád to bude takové volné s tím, že to můžu nebo nemusím splnit. Nebude to žádné, že si řeknu: "Tak, řekla jsem si že udělám tohle a tamto".. potom bych si jenom nadávala, že jsem to opět nedodržela. Čekejte článek s tímto seznamem. :)

Bloggerům navíc no nového roku přeju hodně bloggerských úspěchů, kvalitních článků, pozitivních reakcí a hlavně - hodně čtenářů! Protože bez nich to prostě nejde.

Zároveň chci poděkovat svým čtenářům, že ke mně na blog chodí, čtou moje články a sem tam něco komentují. :)

Krásný zbytek Silvestra a hodně štěstí do Nového, ale i celého nového roku!!

Vaše adminka Niky :*

25.12.2013 || Pohoda, klídek

25. prosince 2013 v 20:33 | Rikkina*
Pěkný první povánoční večer.Dneska to bude jenom krátké povídání. Chtěla jsem vám udělat článek o tom, co jsem dostala k Vánocům, ale nebyl čas fotit. Takže budu doufat, že to stihnu zítra.
Dneska jsme byli u bábi a dědy, popřáli si krásné svátky, předali a dostali dárky, koukli se na Princeznu ze mlejna a na konec Shreka a jeli jsme domů.

Jinak vám chci opožděně popřát krásný zbytek vánočních svátků a poklidné prožití konce letošního roku! Doufám, že jste pod stromečkem našli plno dárečků, které vás potěšili a možná i překvapili. Ale hlavně, že jste si užili včerejší den bez zbytečných stresů a shonů. :)

Já od včerejška lenoším u pohádek, uždibuji cukroví a cítím, jak se začínám zvětšovat. Ale co, Vánoce jsou jenom jednou do roka. :D Zítra už začnu s otázkama do "koček". Jenom nevím, z čeho je mám vypracovávat a z čeho se budu učit, když materiály, které nám poskytli, jsou z 80% fotky, u kterých, když jsme si psali, nám řekli, že je to zbytečné, protože podklady pošlou. Houby leda tak.. Ale nebudu se teď rozčilovat se školou. :)

Náš letošní stromeček podlě mě a maminky. :D
Kluci se letos neúčastnily a opožděně dávali světýlka kolem domu.

16.12.2013 || Co bylo, je a bude

16. prosince 2013 v 21:07 | Rikkina*
Pěkný večer všem.Nějak mi to nedalo a po původním nadšení z blogspotu se mi po věčně nefungujícím blogu začalo stýskat. :) Má to tady svoje mouchy (a nejsou malé), ale mám to tady určitým způsobem ráda. A hlavně mi je líto nechat tady ten strávený čas takhle ležet. Takže jsem se rozhodla, že zůstanu tady, i přes všechny ty problémy, co s blogem jsou.

Hned v úvodu bych se chtěla pochlubit, že jsem z dnešní první zkoušky dostala za C. Sice jsem počítala s B a chtěla A, ale pořád je to lepší než D, E nebo F, že jo. A při převedení do normálního známkování je to krásná dvojka. :) Jenom mi je líto, že jsem si už takhle na začátku podělala možnost dostat prospěchové stipendium. Hrozně by mi pomohlo, ale ještě to není úplně ztracené a budu se muset víc snažit v ostatních předmětech. Ale bude to muset být jenom na Ačka.. Což bude u některých předmětů velký problém. Vlastně u všech. Do háje.. O koních nic nevím, ze psů máme přísnou profesorku, z koček nás bude zkoušet kdoví kdo a o hematologii radši ani nemluvím..

29.11.2013 || Zůstat na blog.cz nebo ne?

29. listopadu 2013 v 16:30 | Rikkina*
Pěkný den přeju. :)

Předevčírem jsem psala na blog dva články, jeden byl pozitivní, povídací o tom, co jsem dělala v době, kdy jsem se na blog pořádně nedostala. Druhý byl negativní a rozčilovala jsem se v něm na celý blog.cz, protože se mi předešlý článek nechtěl zveřejnit a nakonec se mi ztratil úplně. Naštěstí se to do večera druhého dne nějak opravilo, články se oba objevili konečně ve zveřejněných i na blogu a mně to naštvání maličko přešlo.

Přesto jsem si udělala účet na blogger (blogspot), založila jsem stránku a zkoumám nastavení a snažím se přijít na to, jestli pro mě bude výhodnější přejít tam, nebo zůstat tady. Nejsem ještě úplně rozhodnutá. Taky mě napadlo, že bych mohla mít oba blogy najednou. Alespoň dočasně abych si uvědomila, který z nich pro mě bude lepší a na tom bych zůstala. Pokud bych se rozhodla pro blog.cz, blogspot smažu. Pokud bych se rozhodla pro blogspot, tenhle blog mazat nebudu, nechala jsme tady toho za tu dobu hodně. Jenom bych přesunula svoje nejlepší a nejoblíbenější články.

Pro ty, kdo mají blogspot: Jdou tam nějak udělat rubriky? Teda já vím, že jo, ale ještě jsem nepřišla na to jak na ně. Porádite prosím? :)

Jinak zaměření tam bude stejné jako tady, chci s tímhle stylem blogu pokračovat, líbí se mi to a baví mě to. Možná udělám pár změn (a pokud se rozhodnu zůstat tady tak je udělám i tady), ale jinak to nebude velký rozdíl. Prostě mě jenom deptá to mazání článků, věčné chyby serveru, přístup hlavních lidí na blogu a podobně. :)

27.11.2013 || Naštvanost

27. listopadu 2013 v 23:05 | Rikkina*
Pěkný (?) večer, dobrou (?) noc.

Omlouvám se, že píšu takhle pozdě, ale celé odpoledne se snažím zveřejnit povídací článek a ono nic. Vždycky mi při kliknutí na "zveřejjnit" skočí do rozepsaných, když ho chci teda zveřejnit z rozepsaných, tak mi to napíše, že zveřejněný je a že ho mám dát do rozepsaných.. Tak to udělám, odhlásím se z blogu, přihlásím se a zkusím to znova. A zase stejný problém.. Článek píše, že je zveřejněný, ale je v rozepsaných a na blogu prostě není. A zase že ho mám dát do rozepsaných a znovu zveřejnit. Tak jak blbec zveřejňuju několik hodin v různých časových intervalech povídací článek o mé čvrteční návštěvě kina, o tom jak jsem byla u přítele a co jsem dostala k svátku a bum.. Článek najednou zmizel úplně. Mněla jsem ho uložený v počítači, ale já blbá ho smazala po tom, co mi opakovaně zůstávál v rozepsaných!!

Proto se chci omluvit těm, kteří sem chodí pravidelně, ale asi si dám pár dní pauzu a pořádně se uklidním. Tohle (ne)fungování blogu mě vytáčí natolik, že už vážně začínám přemýšlet nad jiným serverem, kde si vytvořím nový blog. Vím, že žádný server není 100% a má své chyby a sem tam nějaký výpadek nebo menší chybu, ale tohle už je opravdu moc.. Blog.cz mám hodně ráda pro jeho jednoduchost, přehlednost a tak.. Působím tady už poměrně dlouho, jak na minulých blozích, tak na tomhle, který mám nejdéle. Ale pokud se mi budou samovolně mazat nebo se mi nebudou zveřejňovat články, tak tady ze sebe debila opravdu dělat nebudu! Zítra prozkoumám blogspot a rozhodnu se, co bude dál..

Je mi to líto už proto, že jsem tady nechala možná i víc, než rok a půl života, vzpomínek, názorů, plno obrázků a fotek, přes 700 článků, možná kolem 800ti.. Je to těžké, ale opravdu mě nebaví pořád trpět a ztrácet články, které podle mého názoru nejsou úplně k zahození. Mně se povídací článek nezveřejní a smaže se mi, ale ruské spamy nebo děti, co vloží pohyblivý obrázek koníka každou minutu mají blogy v pořádku!!

Omlouvám se, Rikki.

P.S.: Doufám, že se aspoň tohle zveřejní!!

27.11.2013 || Povídání

27. listopadu 2013 v 18:30 | Rikkina*
Pěkný večer. :)

Jak už možná obrázek napovídá, dneska se dočtete (jako na každém druhém blogu) něco málo o pokračování Hunger Games.. Ale vezmeme to popořádku.

Ve středu jsem vám psala o tom, že pojedu pryč a slibovala jsem přednastavené články. Nejsem si jistá, jestli jsem je přednastavila nebo ne. Mám za to, že jsem je přednastavovala a u přítele jsem se šla jenom na rychlo mrknout, co na blogu nového. A ono ejhle, článek nikde. Blog mi už několikrát nezveřejnil články, ale teď se přiznám, že si opravdu nejsem jistá, jestli byla chyba v blogu nebo ve mě.. Každopádně se omlouvám. Slibovala jsem povídací článek na čtvrtek a vánoční wishlist na víkend místo tagu.. Bohužel to nevyšlo, takže se vám vypovídám dneska, na seznam přání se můžete těšit během týdne, maximálně o víkendu a ráda bych to proložila filmovým článkem právě o dvojce Hunger Games.

Jak jsem psala, ve středu jsem si udělala plány skrz blog, sbalila si věci směr k milému a psychicky se vyrovnála s nadšením, že konečně uvidím Hry! Samozřejmě, že se mi zdálo o tom, co všechno by ve filmu podle knížky mohlo být. Ve finále to bylo úplně jinak, ale přitom stejně.

15.10.2013 || Naštvaná

15. října 2013 v 10:58 | Rikkina*
Ahojte.

Opět se omlouvám za neaktivitu. Já vím, že vás ty věčné omluvy a nepřispívání musí nudit, ale bohužel na nic nemám čas. A když je čas, tak není chuť.. A teď co je horší.

Nějak mi nic nevychází, nic mi nejde, nic mě nebaví,.. Na nic nemám čas, náladu,.. Všechno mi poslední dobou hrozně vadí a všechno mě deptá. Za poslední asi týden byl fajn snad jenom tenhle víkend, kdy za mnou přijel drahý. Včera odjel a všechno je zase na pytel.
Velkou vinu za to dávám počasí.. Možná si řeknete, že to je blbost, ale mě tenhle zatažený, sychravý, pršivý a studený začátek podzimu vždycky úplně rozhodí. Mám podzim ráda, ale jenom ten teplý a barevný. Barevný a studený podzim je jako brzská zima bez sněhu. A zima bez sněhu není zima, ale stejně zase bude akorát blátivo..
No opět k počasí.. Vytáčí mě, že je pořád hnusně, zima, prší.. Odpoledne na dvě hodiny vyleze sluníčko, takže když jdete ven, nabalení ať ráno nezmrznete, tak odpoledne se rozpouštítě tím vedrem a za hoďku za dvě je zase kosa a začne pršet. Já vím, proč mám ráda jaro a léto! Na začátku podzimu jsem pravidelně nemocná a táhne se to se mnou celou zimu. O nemoci jsem vám už psala, pravidelně v září, nejlíp začátkem školy, to na mě prostě přijde a já ležím jak lata v horečkách. Nemocná jsem byla před nějakýma 2 týdnama a pořád se mě to drží. Rýma, bolest hlavy, kloubů, kašel,.. Docela to člověka vyčerpává. :)

26.9.2013 || Nemocná

26. září 2013 v 14:20 | Rikkina*
Ahojte.

Omlouvám se za neaktivitu, ale bohužel jsem onemocněla a až dneska jsem byla schopná vyhrabat se z peřin a podívat se na internet. Od pondělí jenom ležím, spím, piju čaj, který se mi za těch pár dní nechutně zhnusil, smrkám a beru ibáčky. Pořád to semnou ale není úplně ok, bolí mě hlava, mám rýmu a on ní zalehlé uši, které mě bolí taky snad pořád víc a víc.. Hrůza děs..
Kdysi jsem bývala nemocná snad skoro každý měsíc a bývalo to celkem v cajku, poslední asi dva nebo tři roky jsem nemocná jenom občas (zaklepat), ale za to to opravdu stojí za to!

V pondělí jsem měla první školní den a zůstala jsem ležet doma s horečkou a šílenou bolestí hlavy. Šla jsem k doktorovi a ten mi řekl jenom to, že mám 3 - 4 dny ležet, hodně pít a když mi bude zle, mám si vzít ibáčka a být na dietě. Tak teda od pondělí ležím, piju čaj, papám polívky (dneska jsem měla poprvé pořádný oběd, jinak sním fakt jenom polívku k obědu a trošku k večeři a mám dost), na noc a když mi je přes den hodně zle tak baštím ibalgin, smrkám, začínám kašlat a modlím se aby mě ty uši nebolely ještě víc. :/

Ale abych si jenom neztěžovala, je docela fajn si o další týden prodloužit prázdniny. :D Kamarádka už mi poslala podklady do školy, takže si je opíšua příští týden mám v pondělí jenom jedno cvičení, úterý volné (každé sudé bych měla mít volno) a ve středu mám asi dvě nebo tři hodiny, což bude fajn. :) Ještě musím zaběhnout za profesorkou kvůli prezentaci k zápočtu. Musím si vybrat nějaké téma o psích sportech tak doufám, že je volné ještě něco normální. :) A taky mi včera přišel Oriflame, takže až mi bude líp, určitě čekejte ukázku toho mála, co jsem si objednala. Mámv podstatě jenom dvě věci, další dvě byly mamce, táta si objednal voňavku a zbytek byl pro zákazníky. Ukážu vám ale klidně i mamčiny věci a tátovu voňavku (nádherně voní, nedivím se, že si ji objednal znova!).

Pokud můžu prozradit, tak jedna z mou zakoupených věcí je štětec, původně má být na pleťovou masku, ale myslím, že stejně dobře poslouží i na make-up. Uvidíme, vyzkouším a kdyžtak napíšu recenzi. :) V dalším katalogu už mám vyhlídnutých pár věcí.. jelikož je to u nás teď maličko horší po finanční stránce a Oriflame dočasně platí táta, musím se s ním domluvit, kolik si toho můžu vzít. :)

Jo! A viděla jsem nový seriál.. Jmenuje se Za branou a je mi líto, že nemá víc sérií, ocenila bych alespoň druhou, protože ten konec první je víc než napínavý! Bohužel byl seriál zrušený. :(

Taky bych chtěla nějakou brigádu ke škole, takže pokud víte o něčem domů nebo o brigádě,kam můžu docházet podle volného času, čekám na vaše tipy. :) Jenom prosím né callcentrum (nejsem upovídaná a myslím že bych to nezvládla - pokud máte zkušenost, klidně se podělte, třeba změním názor) a mekáč. Z meku bych se asi pozvracela.. nemám ho ráda už takhle a ještě být u toho, jak se to smaží v tom přepáleném oleji a podobně.. děkuji nechci. :)


Zatím končím, opíšu si něco do té školy (alespoň využiju nový sešit, který vám taky třeba ukážu) a půjdu zalehnout. :)
(S)Mějte se hezky, nezlobte a buďte zdraví! :)

19.9.2013 || 25.000 návštěvníků

19. září 2013 v 15:39 | Rikkina*
Ahojte.

Dneska netradičně s fotkou v úvodu. :) Jak se máte? Já se chci omluvit za neaktivitu. Minulý čtvrtek jsem odjížděla za přítelem a domů jsem místo v pondělí jela až v úterý. Sice jsem od něj napsala jeden článek, ale potom jsem se na to vyprdla. Nebylo kdy psát a od úterý doma taky nebylo moc času. V sobotu máme rodinnou oslavu a teta mamku poprosila, jestli by jí nenapekla cukroví a podobně, takže se snažím pomáhat a učit se. :) Baví mě to, tak se snažím, abych mohla L. jednou taky péct a vařit. :D

||Kamarádce budu fotit, co bych si chtěla vzít v sobotu na oslavu na sebe, protože se nemůžu rozhodnout. Napadlo mě udělat z toho rovnou nějaký outfitový článek, co vy na to?||

Abychom se dostali taky k nadpisu článku. Můj toplist mi právě oznámil krásných 25 000 návštěvníků za rok a půl. Pro někoho se to může zdát málo, ale já jsem víc než spokojená. :) Tenhle blog mi vydržel ze všech mých blogů nejdéle, což je oproti dřívějšku úspěch. Asi jsem se tady nějak našla nebo co. :) A taky to tady nejspíš baví i vás, za což jsem moc vděčná. :)

K výročí 25 000 lidí bych chtěla uspořádat nějakou soutěž. Jenže - nevím jakou.
Proto se vás ptám: chtěli byste giveaway, soutěž o nej mazlíka nebo fotografickou?

Můj blog na fb

5. září 2013 v 17:59 | Rikkina*
Ahojte.
Opět jsem obnovila FB stránu blogu. Zatím mám pouze jeden like, ale byla bych ráda, kdybyste mi stránku "lajknuli", pokud se vám můj blog líbí.
Budu se snažit stránku pravidelně aktualizovat, přidávat fotky, novinky,.. O každém novém článku se dozvíte jako první, budu přidávat některé fotky, obrázky atd., které na blogu nenajdete a samozřejmě vám to může pomoct při některých soutěžích. Ráda bych totiž obměňovala hlavně ty, kteří mě sledují pravidelně, protože právě ti si to zaslouží nejvíc. :)
Musím ještě vychytat "design" stránky, ale zapracuju na něm ještě dneska.

Co byste chtěli, abych kromě aktualizací, co se blogu týká na fb stránku přidávala? Máte na fb stránku pro váš blog i vy?

Pokud se vám můj blog líbí, budu ráda, když ho podpoříte!
Ikonku najdete taky v menu. :)

3.9.2013 || Shrnutí

3. září 2013 v 19:20 | Rikkina*
Zdravím vás.

Já vím, opět na to prdím a neozvala jsem se. Nebyla jsem víc jak 14 dní doma a od úterý u mě byl milý a na blog vlastně ani nebyl pořádně čas. Dneska vám vyfotím další nováčky v kosmetice, ve skříni a v botníku a napíšu recenzi na make-up. Budu to ale přidávat postupně, dneska hodím maximálně jeden další článek. :)

Jinak jsem asi alergická na rtěnku, o které se zmiňuji v tomhle článku (ta víc do hněda). Už po druhé jsem si jí dala o něco víc, aby byla výraznější a už podruhé jsem měla ještě ten večer suchou, bolavou, svědící pusu. Achjo.. Jinak drahý mi řekl, že mi namalovaná pusa nesluší. :( Já si to teda nemyslím, ale fajn, jeho názor. :) Dala jsem mu na ukázku všechny svoje lesky a rtěnky a mám povolené asi dvě věci. Super. :D

U drahého jsme byli na oslavě narozenin jeho neteře, jak jsem psala v minulém deníčkovském článku. Další den jsme k nim šli na oběd a za další dva dny jsme jeli ke mně domů. Jak jsem už asi psala, byly u nás tuhle sobotu krojované hody a bratr šel poprvé v kroji. Hrozně mu to slušelo. :) Na oběd jsme k nám ten den pozvali babičku s dědou, staršího bratra s přítelkyní a mimčem, švagrové maminku a sestru a za drahým přijel kamarád s přítelkyní. Odpoledne jsme se šli podívat na tancování pod májí, drahý mi koupil cukrovou vatu a večer jsme šli na zábavu, kvůli které jsem si kupovala nové šaty a boty, které vám chci na příště vyfotit. :)

21.8.2013 || Moc se omlouvám

21. srpna 2013 v 11:19 | Rikkina*
Ahojte.

Lidi moc se omlouvám. Předminulý týden za mnou přijel nečekaně přítel a ani jsem vám to nestihla oznámit. Večer mi napsal, že druhý den přijede a už tu byl. :) Byl u mě týden a spolu jsme jeli k němu. Vrátila jsem se včera odpoledne ale neměla jsem čas napsat. Musela jsem stáhnout a dokoukat seriály, které mi za těch víc jak 14 dní utekly, potom jsem chtěla kouknout v televizi na House, kterého jsem ani nestihla a "musela" jsem kouknout na Survivora. Koukáte někdo? Taky vám tam ten Russel tak šíleně vadí a deptá vás? Doufám, že dneska už ho pošlou domů.. Nechápu, že ještě nepřišli na to, co je to za člověka. Musela jsem se smát při ukázce toho, co bude dneska. Jak šel za klukama z Hrdinů a povídá jim "finálová trojka". Neříkal to tam už náhodou všem? :D Jako fajn, pokud se tam dostane, tak minimálně dvěma lidem nelhal. Nesnáším ho! Grr. :D
No.. Domů jsem se vracela kvůli zvířectvu, Oriflamu a pro penízky a zítra jedu zase zpátky do Třebíče. Zůstaneme tam asi do pondělí nebo do úterý a zamíříme zase k nám. Poslední víkend v srpnu u nás bývají každoročně krojované hody a chceme se jít podívat. Navíc bratr letos zavádí (poprvé), tak to prostě musím být u toho! :D Musím nažhavit foťák, koupit baterky a fotit.
V sobotu jsme pozvaní k drahoušově sestře na narozeniny dcerky. Malé je 5 a dostane tablet. Wow. No to je boj rodičů. Já bych svýmu pětiletýmu dítěti něco takového nedala..

Jo a taky jsem se naučila pár nových receptů, takže to sepíšu a podělím se s váma. :) Těšit se můžete na hermelín, zapékané špekáčky nebo obyčejnou nivovou omáčku. Mňam!

Zkusím připravit nějaký přednastevný článek a něco málo si rozepíšu, pokud mě napadne téma. Až budeme s milým u nás a bude zase dlouho vyspávat, můžu aspoň něco málo přidat. :) Přidám pár fotek z uplynulých několika dní pro oživení a ať vidíte, jak jsem se měla. Hlavně u drahého s tou tunou jídla! (Přibrala jsem něco přes kilo, ale pššt. :))

Už jsem vám psala, že jsme si s přítelem a s bratrem na třetiny koupili bazén?
Na ošplouchnutí a vyblbnutí bohatě stačí.

Vlaková.
Normálně jezdíme autobusem, ale ten byl tentokrát tak narvaný, že jsme se rozhodli pro vlak. A budeme s ním jezdit častěji. Hlavně ne courákem! To bylo za trest. Mě bolí z toho sezení zadek ještě teď. :/

1.8.2013 || Jak jsem jednou pracovala

1. srpna 2013 v 20:39 | Rikkina*
Ahojte. :)

Dneska jsem si nechystala žádný článek, takže bude jenom takový krátký vykecávací. :) Jeden do rubriky I like.. chystám na zítra. Pokud se teda nenaštvu a pokud mě napadne, jak vlastně psát. :)

S drahým a s bratrem jsme se rozhodli, že si na třetiny zaplatíme bazén. Přece jenom ty vedra se mají vrátit a nějakou dobu zůstat a mořit se bez vody není ono. :) Tak jsme vybrali ten nejlevnější, který jsme našli. Je to takový ten nejobyčejnější s nafukovacím límcem o rozměrech 366 x 76 cm. Samotný bazén bez filtrace, kterou máme doma made in taťkova dílna z minule, nás vyšel na 1090,- kč. Nechali jsme si ho objednat do Brna a táta ho včera vyzvedl. Navíc byla doprava do Brna zdarma, takže jsme na tom dost ušetřili. :) Bratr šílel, že je ten bazén malý, ale tři a půl metru je dost a výška je tak akorát na vyšvachtání a pidi plaváníčko aby se neřeklo. Prostě bazén na schlazení a ne jak on si představuje na skákání šipek a bomb. Kdybychom kupovali skoro metrový, musely by se k němu dokupovat i schůdky a to nám přišlo zbytečné. Tenhle bude bohatě stačit. :)

Vybrali jsme místo na dvoře, kam ho letos dáme. Problém je ale v tom, že to místo musíme celé srovnat. Bydlíme v rodinném domě s dvorem a se zahradou a riziko domů je prostě to, že je to věčná práce. Takže jsem dneska vzala krumpáč (nešlo mi to s ním, nemám dost síly a zem je vysušená a tvrdá) a šla na věc. Něco málo jsem udělala před obědem, když bratr přišel z práce, tak mi krumpáčem nakopal ten největší hrb a teď jsme to s tátou dorovnávali. Samozřejmě skoro sami, protože bratr nemůže zvednout prdel od počítače a jít pracovat, když za to přece nedostane zaplaceno, že jo.. :D No nakonec ho táta dostal ven, aby pomohl. Ale řeknu vám, ty kecy a manýry, co předváděl.. To je tak na facku. :D Ale co, pomohl, i když v jeden čas tátovi akorát přidělal práci proseklým plechem, který musel taťka celý vyrvat ze země. Ještě nejsme u konce, ale největší dřina je snad za náma. Dvůr je docela srovnaný a zítra se vrhneme na vození hlíny a na konečné zarovnávání. Potom musíme zajet pro písek, dorovnat to s ním, nejspíš sehnat nějaké staré lino, které dáme ještě na písek a hurá stavět a napouštět bazén. Zítra by měl táta ještě zajet pro chemii do bazénu, kterou jsme objednali dodatečně. :)

27.7.2013 || Včerejší hezký večer se špatným koncem

27. července 2013 v 11:49 | Rikkina*
Ahojte.

Drahý pomáhá tátovi opravovat dědovi auto (už asi po stopadesáté a to snad celý týden!), takže mám trochu času se vám zase ozvat. :)

Jak jsem psala už včera, měli jsme v plánu jít večer do kina, předtím odvézt rodiče ke Znojmu a prostě si to užít. To bych ale musela mít normální rodiče.. (Fajn, mluví ze mě naštvání, ale každý se občas potřebuje vypovídat nebo vypsat.)

Nevím, jak začít psát, takže to bude ze začátku možná trochu krkolomné. :D Takže..
Včera byl fajn den. S drahým to bylo super, povídali jsme si, koukali znova na pár filmů, po obědě jsme šli hrát badminton. Pohoda jako každý jiný den. Celý spocení jsme se šli vykoupat s tím, že teda za chvilku přijede táta z práce, tak rodiče odvezeme do Znojma, zajedeme si domů, najíme se a pojedeme směr kino. Jenže to by tatínek nesměl mít pořád plno času. Do Znojma jsme vyjeli minimálně o hodinu později než bylo původně v plánu, samozřejmě to bylo necelou hodinu a půl před začátkem filmu. Cesta do vesnice, kam jsme naše vezli trvá něco málo přes půl hoďky, řekněme 35 minut, když opravdu nikam nespěcháte.
Takže my vyjíždíme tu hodinu a půl před začátkem kina - 35 minut ke Znojmu, 35 od Znojma = nějakých 20 minut na to nachystat si věci na kino (deka, teplejší oblečení, převléct se a necelých 01 minut cesta do města). Jenže táta něřeší, že my spěcháme. On má totiž času dost. Švih, vezme to zajížďkou nějakých asi 10 minut tam a zpátky do vedlejší vesnice, aby dal kolegovi z práce meloun!
Zpátky domů jsme to zvládly těch asi 20 minut před začátkem kina, rychle jsme se převlékli, nabalili mikiny, deku a jelo se do kina. Ani najíst jsme se nestihli. Takže jsem měla včera v podstatě jenom oběd a večer ve Znojmě kousínek masa s půlkou krajíce chleba. Třeba zhubnu. :D No nic..

26.7.2013 || Znojmo, kino a tajenky

26. července 2013 v 10:00 | Rikkina*
Ahojte.

Drahý ještě chrupe (a asi ještě dlouho chrupat bude :)), takže se po pár denní pauze zase ozývám. :) Právě jsem doposlala tajenky do Překvapení, takže budu doufat, že snad něco vyhraju. :D Držte mi palce. :) Vždycky něco vyluštím s tím, že odešlu výherní tajenky a pak na to akorát zapomenu. Tentokrát jsem se řekla, že musím, takže jsem se registrovala na stránky a poslala tajenky přes net. Jsem zvědavá. Při mém štěstí stejně vyhraju akorát tak prd. :)

Jinak dneska budu mít plný večer. :) Naši jsou pozvaní ke Znojmu k rodině bratrovi přítelkyně na asi grilování či co, takže je tam, jak přijede táta z práce, s přítelem povezeme. Musím ještě počkat na vyjádření kamarádky a jejího přítele, jestli s náma půjdou na letňák na film. Protože kdyby jeli, musím se pro ně vrátit domů a jet do města. Pokud by nejeli, posedíme s našima u Znojma a do kina to vezmeme cestou zpátky. Dál to taky záleží na kamarádce. Pokud by jeli, po filmu je musím zavézt domů a jet pro rodiče. Pokud by nejeli, mám to jednoduché a z kina jedu rovnou směr Znojmo. :D Takže asi tak.

Jinak minule jsem vám psala o Oriflamu. Pro sebe jsem tentokrát měla pidiobjednávku. Objednala jsem si jenom rtěnku za nějakých 55,- korun (při mých slevách 42,-). Chtěla jsem vám ji ukázala, ale foťák mi neuložil fotky (:O!!!!!) a následně se vybil. Takže vám ji vyfotím potom do samostatného článku a později napíšu recenzi. Měla jsem ji na sobě už asi 2x a zatím nemám nic proti. Líbí se mi, chutná mi a dokonce dobře vypadá. :) Jsem spíš na růžové rty, ale odstín Soft Caramel mě zaujal hned. :)

Joo a poslala jsem slečně výhru v giveaway takže doufám, že brzo a v pořádku dorazí. :)

Nic, běžím. Drahý se vzbudil. :D Tak se tady zatím (s)mějte hezky,

23.7.2013 || Instagram

23. července 2013 v 11:26 | Rikkina*
Ahojte.

Vím, zase moc nepřidávám. Ale je u mě milý tak nechci vysedávat u počítače. Znáte to, ne? :) Hlavně když je venku takhle hezky. Aby to tady nestálo, přidám alespoň pár nejnovějších instagramových fotek. Moc jich sice není, ale alespoň to málo.

Jinak se mám fajn. S drahým na sebe sice občas štěkneme, ale jinak je nám hezky a máme se dobře. :) Chodíme hrát badminton, kopat si, byly jsme běhat a na dlouhé pchoázce. Teď vymýšlíme, jestli má cenu kupovat bazén. Musíme se ještě pořádně domluvit s tátou a vybrat místo, kam by se dal. A taky potřebujeme finanční příspěvek od bratra. :D

Jinak je u nás i děda (mamky taťka). Neviděla jsme ho už snad rok, protože bydlí daleko od nás. Jezdíme za ním pravidelně, ale letos nás napadlo, že by mohl děda přijet na k nám. Je u nás od pátku a v sobotu jsme byli všichni společně celý den na fotbale. :) Chtěla jsem vzít foťák (který jsem samozřejmě nevzala), ale ono stejně nebylo co fotit. Jo! A náš rodinný tým byl předposlední! :D

Jinak dneska k nám opět přijedou Val s Míšou, takže budeme nějakou tu hoďku hlídat. A taky pojedu do Krumlova na kožní. Zase se mi vyhodil atopický ekzém pod kolenama a aby toho nebylo málo, olezly mi nohy od stehen až po nárty nějakýma maličkýma, strašně svědivýma pupínkama. Nesnáším to. Snad mi napíše nějakou pořádnou mastičku a co nejdřív to zmizí. Krucinál, mám já to ale štěstí.. V létě, když se mají nohy ukazovat, já abych je schovávala.. :/

Tak a teď instagram. :) Kdo by měl zájem si mě přidat a sledovat mě, může TADY. Komu by nešel odkaz, tak jsem tam jako nicollka93. Sledování ráda oplatím. :)

15.7.2013 || Drahý

15. července 2013 v 20:50 | Rikki*
Ahojte.

Dneska deníčkovsky. :) Zítra totiž odjíždím za přítelem, takže tady nebudu. Měla bych tam být do pátku, kdy přijedeme společně zase ke mně. V sobotu máme v plánu floriánské trhy ve městě poblíž a hned na to fotbal ve vedlejší vesnici. Možná už jsem o tom psala, ale bude to takový "srandamač". Loni to bylo fajn, ale drahý se na mě vyprdl a nešel tam se mnou, takže to letos napravujeme. Bohužel budu muset dělat řidiče. Nejspíš. Protože nevím o nikom, kdo by tam dobrovolně nepil, aby mohl rozvážet ostatní. Minule to byl starší bratr, který letos nepřijede, protože má přítelkyni v nemocnici a musí se starat o malou. Těším se, až bude mít bratr řidičák, ať dělá obětního beránka on! I když.. Stejně ho budu dělat pořád já, jak znám bratra a tátu. :/

No, takže zítra teda odjíždím. Mám nachystaný nějaký přednastevný článek, takže stát to tady nebude. U drahého si akorát vysomruju počítač, abych mohla opakovaně zvěřejnit přihlášku do giveaway, která končí v sobotu 20.7. Zatím je zapsaných 5 slečen. Soutěží se o kuličkový deodorant Oriflame a o lak na nehty Miss Sporty. Nejsou to nějaké extra výhry, ale myslím, že každou slečnu by potěšilo dostat jen tak nějakou kosmetiku. :)

12.7.2013 || Miluju blog.cz

12. července 2013 v 20:39 | Rikkina*
Miluju blog! Opravdu ho strašně miluju!! To už není možný! Mám několik dní přednastavený článek o oblíbeném seriálu a když ho dám zveřejnit, tak mi to napíše, že článek neexistuje??? Když najedu znovu do rozepsaných tak tam sice je, ale je ho tam jenom čtvrtka!! Dalo mi práci najít si obrázky, upravit je, najít si informace o hercích, spokojeně jsem si v týdnu napsala článek s tím, že ho v pátek nebo o víkendu zveřejním a když to chci udělat, tak najednou takhle??

Zkoušela jsem se z blogu odhlásit a zase přihlásit, ale néé, je tady prostě pořád ona čtvrtina článku!! Co čtvrtina.. Je tam jenom úvod o čem článek je a proč jsem se ho rozhodla napsat!! Znovu ho už tak dobře nenapíšu a opravdu nemám náladu ho psát! Tohle je k čertu jeden z důvodů, proč někdy nepřidávám!

Blog mě vytáčí snad víc a víc! Začínám mít pocit že bude lepší přejít na jiný server.. Tohle mizení článků mě nebaví!!

12.7.2013 || Hlídání a příští sobota

12. července 2013 v 11:59 | Rikkina*
Ahojte.

Dneska ráno mi odjel drahý a mě už je smutno jako blázen. :( Přes víkend budu mít na blog trochu času, tak dodělám rozepsané články a zveřejním alespoň 2 denně. Taky čekejte slibovanou giveaway. Jako já nevím.. Když nic nepřidám, mám návštěvnost větší, než když něco přidávám. Čím to je? I když.. Poslední asi tři dny byla návštěvnost strašná! Takovou jsem nemívala ani na začátku tohoto blogu. :D Ale vím, že je to moje chyba. Musím si to tady opravdu nějak rozvrhnout a přidávat pravidelně. Blogování mě baví, ale vždycky prostě není čas a někdy ani nálada. Nebo inspirace.

Drahý u mě byl skoro 14 dní, já za ním pojedu v týdnu a v pátek pojedeme zase k nám, protože příští víkend je ve vedlejší vesnici "srandamač" fotbal, tak pujdeme fandit rodinnému týmu. :) Loni se na mě s fotbalem drahý, slušně řečeno, vyprdl, takže půjde letos. :) Loni to tam bylo fajn. Nějací nově nastěhovaní Brňáci si prý podobné turnaje dělali u Brna a teď s tím začali i tady. A mělo to úspěch. Lidí bylo na jindy nefunkčním hřišti jak mraků, hrálo asi 6 týmů, byla možnost tam stanovat, ale hlavně - pořadatelé postavili velký stan s občerstvením. A že bylo! Lepší takhle kupovaný guláš nebo grilované a na kotlíku dělané maso jsem vážně nejedla. :)
Jenže v ten samý den jsou ve městě kousek od nás výroční floriánské trhy. Takže dilema. :D Fotbal začíná už v 8, trhy jsou taky od rána. Asi ráno zkusíme město a na fotbal pujdeme až potom.

Jo a přišlo mi to mizerné pidi stipendium, takže si půjdu koupit něco hezkého.^^

Včera k nám sestřenka přivezla svoje děti, jestli bysme jí je nepohlídali. Rovnou jsme se domluvili, že je k nám během prázdnin přiveze znovu a zůstranou u nás několik dní prázdninovat. Holky jsou super. Jedné je 7, druhé 3. :) Fotila jsem, takže přidám pár fotek na oživení článku, půjdu se podívat na díl PLL, který jsem zameškala a vrhnu se na chystání článků. :)
Prvně jsme se Mišce (3) snažili vysvětlit, že koťátka ji opravdu nepoškrábou. Ona je vtipná. Obřího kocoura se nebojí, ale z koťat má panickou hrůzu. Prý ji sežerou a poškrábou. Takže hezky chytit Michalku za ruku, pohladit koťátko, ukázat a říct Mišce, že je to hodná kočička a že jí nic neudělá, Miška si kočičku pidipohladí po zádech a prohlásí "Tu si vezmu domů, já už se nebojím". :D A chvilku na to ječí, ruce nad hlavou a utíká za mnou a za ní beží malý kocour, který si chce hrát s kočkou, která leží na místě, kam Miška beží. :D Nebude založená na zvířátka, nebude. :/ Ale Valentýnka (7), to je jiný kafe. :) Jednu kočičku si asi příště odveze, pokud si to jejich mamina nerozmyslí. Teď ještě udat další tři.. No to je fuk. :D Stavěli jsme lego (fotky), šli jsme na zmrzlinu, na procházku se psem, grilovali jsme (fotky).. :)

6.7.2013 || Omluva, koťata, giveaway, drahý a seriály

6. července 2013 v 11:49 | Rikkina*
Ahojte.

V první řadě se vám chci moc omluvit za neaktivitu. Minulý týden za mnou přijel drahý a bude tady nejspíš do pondělí nebo do úterý, tak nechci vypisovat na blogu, ale chci se mu věnovat. :) Snad mě pochopíte a nebudete mě soudit. :) Teď jeli s tátou k dědovi opravit mu auto. Oba jsou automechanici a drahý ještě k tomu autoklempíř.. Vrátit by se měli na oběd a možná ještě pojedou zpátky. Mám teda nějaký čas, tak si rozepíšu nějaké články a možná něco zveřejním už odpoledne.

Taky čekejte inzertní článek, protože musím rozdat koťátka. Všech šest si jich opravdu nechat nemůžeme. :(

Slibuju vám soutěž. Už jsem psala o giveaway, myslím, že na začátek léta je to vhodné, hodně opožděně tím oslavím blogovou návštěvnost a udělám někomu radost. To jde, ne? :) Taky mám v plánu jinou soutěž, jenom se nemůžu rozhodnout jakou. Určitě ale bude jednokolová.

Jinak se mám fajn, užívám si začátku prázdnin s milým, plánujeme výlety a je nám hezky. :) Až na pár propršených dní je u nás pěkně. S drahým jsme si koupili badmintonové pálky, na zahradě jsme si ze železných tyčí a ze staré záclony udělali síť, vyznačili hřiště a s brarem a rodiči hrajeme skoro každý den turnaje. Při prvním jsem byla dokonce druhá! Hned po tátovi. Od té doby to se mnou jde z kopce.. Ale lepším se, opravdu! :)

27.6.2013 || Zkouška, plány a instagram

27. června 2013 v 22:19 | Rikkina*

Ahojte.

Ráno jsem odjížděla na zmiňovanou zkoušku z biochemie. Uměla jsem z 27mi otázek snad jenom jednu a půl a přiznám se, že jsem všechno opsala. Neříkejte to ale profesorům, děkuju. :)
Vystřídali se nám během hodiny asi 4 dozory a každý z nich si četl a nedával na nás pozor. Dobře jim tak, ne? :) Měla bych mít napsané všechno, tak doufám, že mi to dá, ať nemusím jít až v září. Vážně bych si chtěla začít užívat prázdnin. Stačí, že musím 3. 7. opakovat Stres. Bude paráda. Strašně se těším, až se zase naštvu kvůli káči, která si myslí, že je něco víc než my všichni tam..

Nevím, jestli jsem vám to už psala, ale profesorka, kterou jsme celý semestr považovali za nejvíc v pohodě se u zkoušky ukázala jako největší furie. Ale tak to bývá, co se dá dělat. Člověk jí popíše 2 listy A4, prvně to pochválí a pak řekne, že jsem toho mohla napsat míň, že tamto jsem tam vůbec psát nemusela (po jiné slečně to chtěla, jinak bych to tam nedopsala), u organizací, které jsme měli jenom vyjmenovat jsem prý měla napsat i to, podle jakých zákonů se řídí a rozdělují.. no děs. Prý to, co jsem napsala neznamená, že jsem se učila, ale že jsem si to zapamatovala z nějakého zdravotnického kurzu. Kráva s prominutím, co si budem povídat. Hlavně že se učím jak blbec.. A mimochodem měla jsem tam to, co nám říkala na přednáškách, ale prý to bylo z kurzu zdravotnictví.. Nebudu to řešit, příště to prostě musím napsat!

Taky jsem před chvilkou objednala Oriflame, kde mám pro sebe docela velkou objednávku, takže budu mít zase co zrecenzovat. :) Chtěla bych se rozepsat minimálně o 2 produktech.
Jo a taky jsem zvážila pro a proti giveaway a objednala jsem něco pro vás, přidám k tomu něco, co mám už delší dobu doma, možná nějaký vzorek a dám to sem. Takže se těšte na soutěž!
 
 

Reklama