BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

TAG || Zpověď bloggerky

22. března 2014 v 13:48 | Niky* |  TAGS
Krásnou sobotu, čtěnáři!Po delší odmlce se opět hlásím, tentokrát už snad s pravidelným víkendovým tagem. Nějak nejsem schopná udělat si v článcích pořádek. Kdy jaký přidávat, upravit rubriky, rozcestníky,.. Pořád to není přesně to, co bych si představovala. Několik článků mám rozepsaných, u několika si nevím rady, jak je dopsat. Ale něco v zásobě mám a snažím se přijít na další články. A hlavně se snažím najít čas, jelikož potřebuju do článků i fotky. Dneska snad stihnu nafotit alespoň pár recenzí, které už mám rozepsané. Ale k tagu...


1. Kolik času trávíš psaní ?
To záleží. Záleží, co píšu za článek, jestli píšu co mě napadne, nebo jestli nad tím hlouběji přemýšlím. Každý článek zabere jinak. Někdy píšu deset minut, jindy celý den. někdy si články rozepisuju, takže někdy ani není potřeba psát. Když mě chytne psavá, tak u toho sedím opravdu celý den a píšu a píšu. Taky záleží, jestli do článku vkládám fotky. Protože je většinou fotím a (nebo) upravuju až během psaní.

2. Utrácíš nebo šetříš?
Bohužel, utrácím. Nepatřím mezi rodiny, které mají peněz na rozhazování a jelikož studuji, jsem finančně plně závislá na rodičích. Brigáda momentálně kvůli rozvrhu nepřipadá v úvahu, ale po zkouškách bych nějakou alespoň na měsíc měla. Proto peníze, které dostanu, utratím za to, co mi rodiče nekoupí. Chtěla bych šetřit, mám toho vymyšleného hodně, ale musím počkat na brigádu. Chtěla bych/potřebovala bych si pořídit například lepší foťák. Už jenom kvůli bakalářce, protože fotit tím mým rozpadající šuntem nebude úplně ok. Taky by se mi lepší foťák hodil kvůli blogu a obecně ráda fotím, takže bych se alespoň konečně mohla dosytosti vyblbnout. :)


3. Kdy je pro tebe nejjednodušší blogovat?
Když mám chvilku volna. Nejraději píšu odpoledne nebo k večeru. Po ránu mi to moc nejde a pozdě večer píšu blbosti. Když mě napadne dobré téma článku, napíšu ho klidně ve dvě ráno. Když mám čas ráno a není jindy, píšu ráno. Nejjednodušší je to ale v odpoledních a večerních hodinách, kdy mám nejvíc klidu.

4. Co ti dělá při psaní pohodlý?
Nevím, jak tuhle otázku úplně chápat. :D Pohodlí mi při psaní dělá nejčastěji postel, hrnek kafe nebo horkého čaje a zvířectvo. Málokdy je chvilka, kdy vedle mně nesedí alespoň jeden zvířecí člen domácnosti. Neumím si to bez nich představit. A ty jejich nechápavé pohledy na klávesnici a zpátky na monitor a pozorování, jak řádek roste. Nebo chytání kurzoru. :D Často mám taky ve vedlším okně puštěný seriál nebo film, a nebo si pustím hudbu. Ta mě ale při psaní hodně ovlivňuje, takže dávám přednost seriálům. :)

5. Jaký je tvůj nejhorší makeupový zlozvyk?
Jáj, tak to si teď opravdu nedokážu úplně vybavit. Já asi ani žádný makeupový zlozvyk nemám. :D Neříkám, že dělám všechno dobře, ale přímo o nějakém zlozvyku nevím.

6. Kdo je tvoje nejoblíbenější blogerka nebo bloger?
Naprosto zbožňuju články a videa Peti z petralovelyhair a Lucky z getthelouk. Obě jsou hrozně sympatické, nápadité, se skvělým smyslem pro humor. Obě mě něčím zaujmuly hned při mé první návštěvě u nich na blogu. K Lucce se vracím už snad skoro dva roky, Peťu znám asi rok.

7. Jak dlouho ti trvá než se vypravíš ven?
:D Dlouho. Většinou. Jsem schopná se nachystat i během pěti deseti minut, ale já se prostě ráda se vším piplám a prdím. Pokud nejsem nalíčená nebo nemám představu v čem půjdu, je to konec. Líčit se jsem schopná i hodinu, aby bylo všechno tipťop. Prostě mě to baví, patlat se s tím, aby to nějak vypadalo. A co se oblečení týká, něco si na sebe vezmu, podívám se do zrcadlo a zjistím, že by to nešlo, tak se jdu třeba 5x převléknout. Nakonec najdu něco ucházejícího, ale v tom se zase necítím dobře, takže se jdu znova převléknout a nakonec si většinou vezmu to, co jsem zavrhla jako první. :D Prostě typická ženská, no.

8. Na co se těšíš v letošním roce?
Na léto. Hrozně se moc se těším na léto. Až bude krásně teplo, budeme mít na zahradě bazén a budu moct sedět venku, číst si, lenošit se psem v trávě. Doufám, že když je teď v zimě podzim, že v létě nepřijde zima. Ani bych se tomu upřímně nedivila. :) Taky se těším na návštěvy zoologických kvůli bakalářce, na to, až budeme s přítelem zase skoro celé léto spolu, na každý příjemně strávený den. Na dny se svojí rodinou, přítelem a zvířectvem, na výlety, vlastně se těším na celý rok a jsem zvědavá, jak bude probíhat. :)

9. Myslíš si, že si tvůj blog zaslouží více čtenářů?
Tak to rozhodně. Kdo by si to nemyslel, že jo? :D Každý by chtěl, aby k němu chodilo plno lidí, kteří by komentovali jeho články a pravidelně se vraceli. Takže ano, myslím si, že by si blog zasloužil více čtenářů. :)

10. Jak dlouho ti trvá než napíšeš článek ?
Jak jsem psala v předešlé podobné otázce. To záleží. Pokud do článku přidávám fotky, může mi to zabrat i dvě hodiny. Většinou fotím nebo alespoň fotky upravuji během psaní, takže to započítávám do toho. Taky záleží, jaký článek píšu. Napsat vám nějaký recept zabere přece jenom méně času, než napsaní a nafocení pořádné recenze, nad kterou se musí více přemýšlet.

11. Jaké oblečení nosíš nejraději ?
Nemám vyhrazený styl oblékání. Nejoblíbenějším oblečením obecně jsou pro kraťase s tílkem, pohodlné boty a jdu. Tím se nedá nic zkazit. Chci začít nosit sukně, šaty a oblékat se víc žensky. Hrozně se mi líbí styl Peťi z PLH, na kterou je odkaz nahoře, a pár kousků se mi u ní zalíbilo, tak se po nich chci podívat.

12. Na co jsi ve svém životě hrdá ?
Na svoji rodinu. Není to vždycky růžové, ale hrozně si jich vážím už jenom za to, že jsou. Taky jsem hrdá na sého přítele, bez kterého by bylo všechno o dost složitější. Jsem hrdá na úžasné zvířecí milouše, které mám doma, protože mě vždycky něčím mile překvapí a já jsem ráda jenom za to, že je mám a můžu se usmát nad každou jejich bláznivinou. V neposlední řadě jsem hrdá na sebe. Sice bych toho mohla dokázat víc, ale složila jsem maturitu, dostala jsem se na vysokou školu, na kterou jsem chtěla.. Dokázala jsem se, myslím si, hodně změnit. Na to jsem hrdá hodně. Na základce jsem to neměla lehké a jsem ráda, že jsem se tak nějak dopracovala po psychické stránce tam, kde jsem teď, i když je pořád co zlepšovat. Sice jsem podle přítele tak trošku magor a blázen, ale jsem hrdá na to, že jsem přešla období šikany s určitým nadhledem a změnila jsem se jak na venek, tak uvnitř. :)


Doufám, že se vám dnešní tag líbil. :) Pokud se v něm rozhodnete pokračovat, budu ráda za odkaz na váš článek nebo video v komentářích.

Otázka pro vás: Jaké jsou vaše oblíbené bloggerky/oblíbení bloggeři?

 


Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 23. března 2014 v 18:19 | Reagovat

Taky jsem ve třídě nebyla moc oblíbená a občas jsem se hodně trápila, ale taky jsem ráda, že jsem to nějak zvládla a nezhroutila se. :)

2 jana-janisha jana-janisha | Web | 10. dubna 2014 v 6:20 | Reagovat

Super tag!

3 Markéta Markéta | Web | 21. července 2015 v 10:10 | Reagovat

Bezva :)

4 ShaylaPyday ShaylaPyday | E-mail | 12. září 2018 v 2:53 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

5 giagrebzew giagrebzew | E-mail | Web | 18. října 2018 v 5:02 | Reagovat

Cколько ждал !!!! Спасибо

---
философски так... fifa 15 последнее обновление скачать, скачать взломанную игру fifa 15 а также <a href=http://15fifa.ru/>официальный сайт фифа</a> fifa 15 на русском скачать на андроид

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama