BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Oblíbená hudba || únor 2014

1. března 2014 v 12:48 | Niky* |  Music
Krásné brzské sobotní slunečné hřejivé březnové odpoledne! :D


Dneska to bude maličko z jiného soudku, než jste zvyklí. Jelikož se snažím dát do provozu i dávno zapomenuté rubriky, napadlo mě udělat vždycky první víkend v měsíci rekapitulaci oblíbené hudby za měsíc minulý.

Pro dnešek jsem vám vybrala 7 videoklipů k písničkám, které jsem v únoru poslouchala asi nejčastěji. Chápu, že většině z vás se výběr asi líbil nebude, ale doufám, že se předejde urážlivých komentářů a nadávek jak na autory, tak na nás, kteří je posloucháme. Každý má jiný vkus a i když se mi nelíbí například tvrdá muzika, taky nepomlouvám a neurážím ty, kdo ji poslouchají. Každý máme něco. ;)

Písničky nejsou seřazené podle oblíbenosti. Řazení je čistě náhodné.

Jako první tu mám Neon lights od Demi Lovato. S Demi to mám komplikované. Mám období, kdy si ji pouštím pořád a z ničeho nic mám období, kdy se mi vůbec nelíbí. Jako člověk mi ale připadá podle rozhovorů a informací hrozně milá a hlavně silná!Druhý je James Arthur a jeho verze písničky Impossible. Mám ji mnohem radši než originál a James má neskutečný hlas. Přiznám se, že jinou písničku jsem od něj snad neslyšela, ale už hrozně dlouho se na to chystám. Klidně můžete v komentářích nějakou doporučit. :)


Ricky Martin a jeho Livin' la vida loca je klasika. Líbí se mi obě jazykové verze. I když znám písničku už dlouho, více jsem ji začala vyhledávat nedávno po znovu shlédnutém Shrekovi 2. A když si ji pustím, většinou ji potom pouštím ještě několikrát hned za sebou.


Někteří možná víte, že Sel je mojí nejoblíbenější americkou zpěvačkou. Když začínala u Disney, něměla jsem ji vůbec ráda. Připadala mi strašně namyšlená, netalentovaná a prostě divná. Postupem času jsem jí ale začala přicházet na chuť a jako herečka a zpěvačka se podle mého hodně zlepšila. A navíc je strašně hezká a přirozená a její písničky jsou pořád lepší a lepší, viz. Slow down. :)


Dobře, dobře. Zayn je prostě nejlepší! :D Prosím, vy, kterým se líbí někdo jiný ze skupiny, mi nenadávejte. :D Nejsem skalní fanoušek 1D, ale jejich písničky si občas ráda poslechnu. Story of my life považuju za jednu z nejvíc povedených písniček, i když ty novější jsem ještě neslyšela. Ovšem jejich verze One way or another, je taky výborná!Katy Perry - Roar - její best song ever!

"I got the eye of the tiger, a fighter
Dancin' through the fire
'Cause I am a champion
And you're gonna hear me roar
Louder, louder than a lion
'Cause I am the champion."


Sledujete PLL? Seriálová Aria se nám vydala na dráhu zpěvačky a opravdu se jí daří. Viděla jsem ji hrát zřeba v Popelce, nebo dokonce teď v týdnu na Jojce v Kriminálce Miami, kde taky zpívala a je vážně dobrá. Těším se na její další písničky a videoklipy! Tanhle song si mě získal na první poslechnutí. Ovšem akustická verze, s touto verzí mi to trvalo chvilku déle.

 


Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 1. března 2014 v 17:52 | Reagovat

Všechny písničky se mi celkem líbí, až na ty 1D, ty opravdu nemusím.

Mám moc velkou radost z toho, že Lucy se vydala i na dráhu zpěvačky, její první singl je fakt boží!

A pokud se ti líbí Roar, tak se podívej ke mně na blog, kde jsem psala o tom, že je to plagiát originálu od Sary Bareilles- Brave. ;)

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 4. března 2014 v 12:32 | Reagovat

Demi a ty dvě poslední jsou moc fajn :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama