BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Březen 2014

TAG || Zpověď bloggerky

22. března 2014 v 13:48 | Niky* |  TAGS
Krásnou sobotu, čtěnáři!Po delší odmlce se opět hlásím, tentokrát už snad s pravidelným víkendovým tagem. Nějak nejsem schopná udělat si v článcích pořádek. Kdy jaký přidávat, upravit rubriky, rozcestníky,.. Pořád to není přesně to, co bych si představovala. Několik článků mám rozepsaných, u několika si nevím rady, jak je dopsat. Ale něco v zásobě mám a snažím se přijít na další články. A hlavně se snažím najít čas, jelikož potřebuju do článků i fotky. Dneska snad stihnu nafotit alespoň pár recenzí, které už mám rozepsané. Ale k tagu...


1. Kolik času trávíš psaní ?
To záleží. Záleží, co píšu za článek, jestli píšu co mě napadne, nebo jestli nad tím hlouběji přemýšlím. Každý článek zabere jinak. Někdy píšu deset minut, jindy celý den. někdy si články rozepisuju, takže někdy ani není potřeba psát. Když mě chytne psavá, tak u toho sedím opravdu celý den a píšu a píšu. Taky záleží, jestli do článku vkládám fotky. Protože je většinou fotím a (nebo) upravuju až během psaní.

2. Utrácíš nebo šetříš?
Bohužel, utrácím. Nepatřím mezi rodiny, které mají peněz na rozhazování a jelikož studuji, jsem finančně plně závislá na rodičích. Brigáda momentálně kvůli rozvrhu nepřipadá v úvahu, ale po zkouškách bych nějakou alespoň na měsíc měla. Proto peníze, které dostanu, utratím za to, co mi rodiče nekoupí. Chtěla bych šetřit, mám toho vymyšleného hodně, ale musím počkat na brigádu. Chtěla bych/potřebovala bych si pořídit například lepší foťák. Už jenom kvůli bakalářce, protože fotit tím mým rozpadající šuntem nebude úplně ok. Taky by se mi lepší foťák hodil kvůli blogu a obecně ráda fotím, takže bych se alespoň konečně mohla dosytosti vyblbnout. :)

Design blogu || 1.4

3. března 2014 v 18:49 | Niky* |  Blog
Kabát blogu číslo: 14
Téma: Spring is here!
Od kdy: 6.1.2014
Výroba: im-me.blog.cz
Zdroj obrázků: noťas, google
Délka výroby: Okolo půl hodiny, ožná třičtvrtě
Spokojenost: 95%
Komentář: Opět stejný typ designu. Líbí?
Já jsem hodně spokojená! Možná vypadá trošku dětsky, ale nevadí.
Aspoň je to tady hezky barevné a veselejší. :)
Náhled:

Recenze || Oriflame barevné tužky na oči

3. března 2014 v 8:49 | Niky* |  Recenze
Krásné pondělí!


Jak jste si užili včerejší nádherný slunečný den? Já jsem lenošila, blbla s hafanem venku a konečně po dlouho době se dalo fotit mým starým cvakátkem. Využila jsem toho jak k vyfocení Bena, tak i k nafocení fotek do několika recenzí. Jelikož jsem fotila odpoledne a sluníčko mi potom zalezlo tak, že nesvítilo do žádného z použitelných oken, jednu recenzi musím dofotit s dalším sluníčkem. Bohužel to je zrovna ta, o kterou jsem se s váma měla v plánu podělit dneska. Nevadí, bloggerka musí mít přece náhradní řešení. :) A jelikož jsem recenzí fotila víc, mám článků v zásobě poměrně dost. Ono se sluníčkem to jde vždycky lépe.

Chtěla jsem vám dneska napsat něco o paletce 150 stínů od načky Elf, kterou jsem dostala od přítele k Vánocům a o které tady slýcháte poměrně často. Okolnosti mi ale nepřály, takže se pro dnešek budete muset spokojit s recenzí na barevné duo tužky od značky Oriflame.
Už několikrát jsem tady psala, že dělám takovou tu "Oriflame lady", takže produkty této značky se tady oběvují a budou oběvovat poměrně často. Zrovna za chvilku (moměntálně je 8:10) čekám balíček s další objednávkou, takže se v týdnu můžete těšit na novinkový článek, ve kterém shrnu i produkty, které mám delší dobu, ale ještě jsem vám je neukázala.


Oblíbená hudba || únor 2014

1. března 2014 v 12:48 | Niky* |  Music
Krásné brzské sobotní slunečné hřejivé březnové odpoledne! :D


Dneska to bude maličko z jiného soudku, než jste zvyklí. Jelikož se snažím dát do provozu i dávno zapomenuté rubriky, napadlo mě udělat vždycky první víkend v měsíci rekapitulaci oblíbené hudby za měsíc minulý.

Pro dnešek jsem vám vybrala 7 videoklipů k písničkám, které jsem v únoru poslouchala asi nejčastěji. Chápu, že většině z vás se výběr asi líbil nebude, ale doufám, že se předejde urážlivých komentářů a nadávek jak na autory, tak na nás, kteří je posloucháme. Každý má jiný vkus a i když se mi nelíbí například tvrdá muzika, taky nepomlouvám a neurážím ty, kdo ji poslouchají. Každý máme něco. ;)

Písničky nejsou seřazené podle oblíbenosti. Řazení je čistě náhodné.

Jako první tu mám Neon lights od Demi Lovato. S Demi to mám komplikované. Mám období, kdy si ji pouštím pořád a z ničeho nic mám období, kdy se mi vůbec nelíbí. Jako člověk mi ale připadá podle rozhovorů a informací hrozně milá a hlavně silná!