BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Blogová rekapitulace za rok 2013

2. ledna 2014 v 18:39 | Rikkina* |  Blog
Pěkný večer.


Loni jsem psala rekapitulaci blogového roku 2012. Letos se toho budu držet a článek aktualizuji pro rok 2013. Rozhodla jsem se držet loňského článku a jenom napíšu aktuální čísla. :) Kdo by chtěl porovnávat, může se na minulý článek podívat tady.

Rekapitulace blogového roku:
Počítáno od 1.1.2013 do 31.12.2013
Počet designů blogu: 4
Počet rozcestníků: 5
Celkem článků: 161
Počet rubrik: 29
Nejvíce článků v rubrice: Kecy (51)


Počet článků:
- leden 22
- únor 18
- březen 19
- duben 11
- květen 11
- červen 13
- červenec 24
- srpen 4
- září 13
- říjen 5
- listopad 10
- prosinec 9

• Já vím, oproti loňsku je to hoodně slabé. Ale bohužel letos nebylo tolik času, kolik by si blog zasloužil.

Ankety:
Počet anket na blogu: 7
Ankety a hlasy (od nejvíce po nejméně):
- Jaké recenze máte nejraději? (hlasů 384)
- Ty a móda? (hlasů 231)
- Johnny Depp? (hlasů 187)
- Jsi zamilovaná/ý? (hlasů 149)
- Co ty a čokoláda? (hlasů 112)
- Knížky × Filmy (hlasů 102)
- Ty a můj blog? (hlasů 85)

Počet oblíbených blogů za rok 2013: 18

Návštěvnost dosáhla zaokrouhleně 28 370 lidí, za což vám opravdu moc, moc, moc děkuju!
Návštěvnost oproti loňsku maličko klesla. Uvědomuji si, že to má za následek hlavně moje menší aktivita.

Rekapitulace osobního roku z krátkých bodech:
Třetí Silvestr strávený společně s drahým, třetí Vánoce, ovšem pokaždé jsme slavili každý u sebe doma. Dvouleté výročí a těšení se na třetí. Závěr prvního roku a zařátek druhého na vysoké. Několik úspěšně splněných zkoušek, spousta nervů, stresování se a strachu z nezvládnutí zkoušek. Dny, týdny, měsíce učení se, lenošení, nervozity, zkoušek,... Druhé výročí vztahu s milým a těšení se na třetí. První rok s králicí Rikki, narození šesti koťátek, smrt kočky Miušky (mamina koťátek - nějaké hovado ji srazilo autem - jel s prominutím jako prase, slyšeli jsme to), projevení se Rikki jako skvělé náhradní mámy, nevydařený pokus o králičí miminka, dvě koťátka našla nový domov, třetí kočičky našla nový domov, ponechání si tří koťátek, protože o "obyčejné mourky" prostě není zájem. Oslava mých dvacetin, oslava strýcových čtyřicetin, pár hádek s drahým, skoro celé prázdniny strávené s drahým, hraní badmintonu, koupení bazénu, léto na lehátku v bazénu, hlídání sestřenčiných dětí, prázdninování sestřenčiných dětí u nás (hlavně kvůli bazénu). Léto plné grilování, sluníčka a pohody. Nástup do druháku na vysoké, problémy s vlastním tématem bakalářské práce, sepsání smlouvy na bakalářskou práci. Neúspěšné hledání brigády, naštvanost kvůli stipendiu. Benovo opětovné ztacení obojku a oškovací vzteklinové známky. Stala se ze mě teta úžasné holčičky Adélky, lepší seznámení se se sestrou budoucí švagrové a zjištění, že toho máme společného opravdu víc než dost. Naučení se alespoň trochu pít, i když bych se tím asi neměla moc chlubit. Každodenní přejídání se mezi vánočními svátky, učení se vařit a péct. Nový pokoj, nová postel, nová skříň. Krásný vánoční stromek, úžasné dárky a pohoda ke konci roku.

Jako vždycky, každý rok má své pro i proti, jak jsem psala i loni. Ovšem rok 2013 byl pro mnoho lidí víc negativní, než kdejaký jiný. Já to ale naštěstí nepocítila. I tak doufám, že rok 2014 pro mě bude úspěšnější, ať už se týká například hledání brigády, lepších výsledků zkoušek, lepších rodinných a přátelských vztahů.. Vždyť si přece každý přeje, aby pro něj byl ten následující rok lepší, než ten předchozí, ne? :)
Já i vám přeju, ať je pro vás následující rok ve všech ohledech lepší, jednodušší a ať jste spokojenější. Ať už se jedná o blogový svět, nebo o váš osobní.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama