BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

6.1.2014 || Vzhůru na zítřejší zkoušku!

6. ledna 2014 v 18:18 | Rikkina* |  Kecy
Pěkný večer všem.Včera jsem se vrátila od přítele s tím, že se musím doučit to, co už mi u něj do hlavy prostě nešlo. Naučila jsem se asi půlku materiálů a dál to prostě nešlo. Zítra mám zkoušku a o moc víc než o víkendu toho neumím. Prostě už mi to do té hlavy neleze, a to toho není ani nějak moc. Takže mi držte palce, ať se mě ptá hlavně na králíky, možná na slepice a na chov koček. Žádné nemoci, zákony, vyhlášky, plazi, ptáci a nic podobného. :)
Učím se už několikátý den a ono ne a ne to do té hlavy narvat. Proto jsem od čtvrtka nepřidala ani žádný článek. Sice si udělám čas na odreagování se, ale psaní na blog je další přemýšlení, takže si radši zapnu facebook nebo instagram a prohlížím fotky, povídám si jak předtím s přítelem, tak teď doma s rodiči.. Byli jsme nakoupit a tak, prostě co nejméně přemýšlení mezi učením. :D

Chápu, že už se toho na zítra moc nedoučím, tak si dávám další zasloužený odpočinek, tentokrát u blogu. Chtěla jsem napsat nějaký plnohodnotný článek, ale bohužel moje mozké buňky jsou momentálně tak trošku mimo provoz. Proto mám na zítra po zkoušce v plánu rozepsat pár článků, jako jsou recenze, tagy a nějaké povídání na téma. Příští týden mám dvě docela těžké zkoušky a ještě si na ně musím vyracovat otázky, tak chci mít alespoň pár článků v záloze, kdybych náhodou nestíhala. Nechci, aby to tady stálo. Statistika za minulý rok se mi totiž ani trošku nelíbí a letos bych chtěla dosáhnout mnohem lepších čísel, co se článků týká.

Taky blogu založím nový facebook a nebo obnovím ten starý. Na starém jsem skoro nebývala, tak to chce s novým rokem začít hezky znovu. Taky začnu víc chodit na ask, kam můžete psát neomezeně jakékoliv dotazy, co se týká blogu, i věcí mimo něj. No a instagram je jasný. Udělala jsem si nový, protože jsem měnila googlovský mail, takže budu ráda, když si mě tam přidáte. :)

Teď jdu po sto letech obejít oblíbené blogy, ale projdu i vaše komentáře pod mými články a odpovím na ty, na které nebyl čas. A třeba nasbírám i nějakou inspiraci na nové články nebo rubriky. To mám na blozích ráda, tu vzájemnou inspiraci, to, že každý dokáže podat podobnou nebo stejnou věc úplně jinak.

Taky mě pro nový rok napadlo několik nových projektů, takže si je musím někam zapsat, ať na to hlavně nezapomenu! Můžete se těšit na větší i menší soutěže, z nichž některé budou ohodnoceny i hmotnými cenami, na což se dost těším. Taky bych se chtěla víc zaměřit na čtyřnohé kámoše. Jelikož jsem studovala a studuji obor, který se zabývá zvířectvem, chtěla bych to určitým způsobem vecpat i do blogu. Ještě sice nevím jak, ale nemyslím si, že je to až tak špatný nápad. Jenom to musím ještě pořádně zvážit, přehodnotit a hlavně přijít na to, jak to zakomponovat do blogu, aby to nějak extra výrazně neovlivnilo dosavadní chod stránky.

Uvidíme, jak to všechno dopadne a jak to zvládnu. Novinky vám představím až po zkouškovém, ať mám na to učení ještě nějaký ten týden klid, a potom se do toho vrhnu! Držte palce, ať se to vydaří!

Zatím se (s)mějte hezky, zítra kolem třetí hodiny odpoledne na mě myslete a napište mi do komentářů, jaké soutěže/projekty/články by se vám na blogu líbili. Chci vyhovět hlavně vám. :)

Niky*
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 12. ledna 2014 v 20:35 | Reagovat

Tak doufám, že jsi zkoušku zvládla levou zadní :) Mě teď taky nějaké čekají a pořád se snažím dokopat se k učení :D Zatím se místo toho flákám na internetu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama