BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

15.1.2014 || Ještě dva dny a je to (snad) za mnou

15. ledna 2014 v 17:16 | Niky* |  Kecy
Pěkné odpoledne.


Dneska jsem se opět rozhodla pro krátký povídací článek, jelikož něco plnohodnotného momentálně opravdu nestíhám. Zítra a v pátek mám poslední dvě zkoušky, tak doufám, že je obě zvládnu. Potom bych měla mít padla. Ještě vůbec netuším, kdy půjdu znova do školy, nikdo zatím nic neposlal, nikdo nic neřekl. Doufám, že to bude nejdřív tak za měsíc! :D I když to asi těžko..

Ještě před Vánoci jsem "úspěšně" zvládla zkoušku ze zoo zvířat, útulků a cirkusů, minulé úterý jsem stejně "úspěšně" zvládla kočky a zájmová zvířata. Toto úterý jsem velice úspěšně (za A! záviďte! :D) zvládla psy a kynologii, kde jsem ztratila jeden bod jenom tím, že jsem prohodila u dvou plemen FCI skupinu. A ještě k tomu tak blbě! Mně prostě nenapadne napsat, že výmarský ohař patří do skupiny ohařů! Ale ztratit jeden bod je pro mě veleúspěch, i když byl ztracený takhle nešťastně.

Zítra mě čeká zkouška z koní, do kterých jsem se totálně neučila a budu spoléhat na to, že to paní profesorka nebude hrotit, jako nehrotila nikdy nic. Sice by mě zajímalo, podle čeho bude známkovat, ale rozhodně odmítám být ústně zkoušená nebo psát jakýkoliv test, protože nám nic neřekla! Při zápočtu ani nevěděla, že zkoušku vůbec máme mít a chtěla nás známkovat na základě zápočtu.. Bohužel musí jít všechno přes stag, takže nám zadala jeden společný termín, během kterého máme dostat známku. No, jsem zvědavá, jak to vymyslí.
V pátek mám poslední zkoušku z hematologie. Zatím ji všichni zvládli, tak doufám, že nebudu výjimka. Uklidňuju se tím, že přece nebudu první, kdo to nedá. :) Každopádně materiály vytištěné mám a světe div se, ono toho zase tak moc není. Větší problém bude, že Nikolka a cokoliv, co má něco společného s chemií, nejdou dohromady. Takže si to budu pořád dokola číst a doufat, že mi něco zůstane v hlavě.


Jsem člověk, který se za své úspěchy rád odměňuje. Proto jsem si za první zvládnutou zkoušku udělala radost svíčkou z F&F, kterou je mi ale líto zapálit. :D Za další zkoušku jsem se odměnila laky na nehty, které vám ještě ukážu v dalších kosmetických novinkách. No a v těch samých kosmetických novinkách vám ukažu i stíny, které jsem si dopřála za včerejší zkoušku. Ovšem Áčko se musí oslavit pořádně, tudíž mám v plánu ještě nějaké pěkné triko nebo košili.
Co se týká budoucích zkoušek, tam už mám odměnu jistou. :D Musím koupit kočičkám přepravku a nechat vykastrovat prozatím alespoň holky, protože mi začínají mrouskat. No a se dvěma kocourama a dvěma kočkama (ještě k tomu příbuznými), by to ani jinak nešlo. :)

O víkendu si dám asi pauzu a udělám si čas na rozepisování článků, které jsem měla sice naplánované na dřív, ale jaksi nebyl čas. Takže znova nafotím nový Oriflame z tohoto článku, ať fotky stojí za to. Dál vám chci ukázat minimálně nové triko a doufám, že do doby, než budu oblékací článek zveřejňovat, se moje šatníkové novinky rozrostou i o kalhoty a boty.
Taky chystám článek o mých profilech a účtech například na instagramu, facebooku, googlu nebo votočvohozu. Jelikož už bude po zkouškách (doufám!), budu pomalu připravovat slibovanou zvířecí rubriku, do které mám v plánu přidávat informace o různém zvířectvu, chovu, welfaru, chystám i články o týrání, nebo naopak o pomoci zvířatům. Doufám, že ke mně na blog chodí, nebo bude chodit, někdo, koho zvířata alespoň trochu zajímají a tuto změnu ocení. :) Podle mého se totiž o zvířatech v blogém světě mluví dost málo a nikdy není na škodu zvednout povědomí veřejnosti.

Nic, jdu si dodělat prezentace na zítra, ať je můžu vytisknout a mít dobrý pocit z toho, že jsem aspoň něco udělala. :D

Otázka na vás:

Nevíte někdo, kde by se dala sehnat pěkná, bílá nebo krémová košile s ozdobným límečkem? :)

 


Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 20. ledna 2014 v 16:41 | Reagovat

Já jsem dneska dělala nejhorší zkoušku, tak snad jsem ji udělala :) Už mi zbývají jen dvě, i když taky docela hrozný..

2 ShaylaPyday ShaylaPyday | E-mail | 11. září 2018 v 15:39 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://forocriminologico.com/foro/index.php?topic=3422.new#new

3 ShaylaPyday ShaylaPyday | E-mail | 12. září 2018 v 5:30 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://losjefes.net/index.php?topic=2514.new#new

4 Edwardelumn Edwardelumn | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 3:23 | Reagovat

<a href=https://www.instagram.com/alcohol14rus/>Купить алкоголь якутск</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama