BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Skok z 2013 do 2014

31. prosince 2013 v 23:59 | Rikkina* |  Kecy
Moji milí..


Jelikož jsem zrovna u přítele a slavíme Silvestra dohromady s jeho mamkou, babičkou, sestrou a její rodinou, nemůžu vám napsat nic aktuálního a článek musím přednastavit. Doufám, že se zveřejní a blog nebude dělat "vofuky" jako už několikrát. :)

Chtěla bych vám tímto popřát do nového roku všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel, rodinné i životní pohody, ať vás nikdo nezlobí a ať se vám splní každé vaše přání. Vyprdněte se na předsevzetí, protože ty stejně nikdo nedodrží. Kdybyste chtěli opravdu, co já vím, například přestat kouřit, zhubnout dvacet kilo, nechat se obarvit na zeleno,... Tak to přece uděláte kdykoliv, a ne proto, že jste si na Nový rok řekli, že to tak prostě bude, protože je Nový rok. Já osobně si budu psát seznam toho, čeho bych chtěla v příštím roce dosáhnout a budu si fajfkovat to, co se mi povedlo. Sice to předsevzetími trochu zavání, ale pořád to bude takové volné s tím, že to můžu nebo nemusím splnit. Nebude to žádné, že si řeknu: "Tak, řekla jsem si že udělám tohle a tamto".. potom bych si jenom nadávala, že jsem to opět nedodržela. Čekejte článek s tímto seznamem. :)

Bloggerům navíc no nového roku přeju hodně bloggerských úspěchů, kvalitních článků, pozitivních reakcí a hlavně - hodně čtenářů! Protože bez nich to prostě nejde.

Zároveň chci poděkovat svým čtenářům, že ke mně na blog chodí, čtou moje články a sem tam něco komentují. :)

Krásný zbytek Silvestra a hodně štěstí do Nového, ale i celého nového roku!!

Vaše adminka Niky :*
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 1. ledna 2014 v 13:28 | Reagovat

Taky ti přeju všechno nejlepší do nového roku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama