BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

25.12.2013 || Pohoda, klídek

25. prosince 2013 v 20:33 | Rikkina* |  Kecy
Pěkný první povánoční večer.Dneska to bude jenom krátké povídání. Chtěla jsem vám udělat článek o tom, co jsem dostala k Vánocům, ale nebyl čas fotit. Takže budu doufat, že to stihnu zítra.
Dneska jsme byli u bábi a dědy, popřáli si krásné svátky, předali a dostali dárky, koukli se na Princeznu ze mlejna a na konec Shreka a jeli jsme domů.

Jinak vám chci opožděně popřát krásný zbytek vánočních svátků a poklidné prožití konce letošního roku! Doufám, že jste pod stromečkem našli plno dárečků, které vás potěšili a možná i překvapili. Ale hlavně, že jste si užili včerejší den bez zbytečných stresů a shonů. :)

Já od včerejška lenoším u pohádek, uždibuji cukroví a cítím, jak se začínám zvětšovat. Ale co, Vánoce jsou jenom jednou do roka. :D Zítra už začnu s otázkama do "koček". Jenom nevím, z čeho je mám vypracovávat a z čeho se budu učit, když materiály, které nám poskytli, jsou z 80% fotky, u kterých, když jsme si psali, nám řekli, že je to zbytečné, protože podklady pošlou. Houby leda tak.. Ale nebudu se teď rozčilovat se školou. :)

Náš letošní stromeček podlě mě a maminky. :D
Kluci se letos neúčastnily a opožděně dávali světýlka kolem domu.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama