BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Recenze || Kakaové tělové máslo Balea

23. října 2013 v 19:29 | Rikkina* |  Recenze
Ahojte.

V posledních kosmetických novinkách jsem vám psala o kakaovém másle Balea. Zamilovala jsem si jeho vůni a po důkladnějším prozkoumání a přezkoušení jsem se do něj zamilovala úplně! O másle jsem už četla nebo slyšela u hodně blogerek a youtuberek, ale dlouho jsem se rozmýšlela, jestli mám zradit vyhovující krémy a másla Oriflame a pustit se do něčeho nového, co mi ani nemusí sednout. S mamkou si Oriflame krémy objednáváme snad pravidelně a oběma nám sedí nako ulité. Proto, když jsme jednou zapomněli objednat a krémy jako na potvoru došly, jsem se rozhodla provětrat svoji novou DM kartu, a zašla jsem do drogerie. Nejřív jsem se dívala po jiných krémech, ale při odchodu jsem si vzpomněla na Baleu a vrátila se. A dobře jsem udělala. U stojanu mi do oka hned padlo zmiňované kakové máslo, vzpomněla jsem si na kladné recenze a řekla jsem si, že to prostě zkusím. Při nejhorším mi nebude sedět a dopotřebuje ho mamka, protože jí sedí snad všechny krémy - závidím jí to. :)


Od značky Balea jsem měla už jedno máslo, ale bylo tak hutné, že se nedalo používat. Skoro nešlo roztírat a vstřebávalo se snad půl dne. A navíc mi ani nevonělo, spíš smrdělo, opravdu. Odvezla jsem si ho k příteli na dopotřebování, když u něj bývám většinou jenom přes víkend a to jedno dvě namazání za 14 dní nějak přežiju. Navíc L. prý sedlo, tak ho používá i on. :) Bohužel ho nemám vyfocené. Díky této zkušenosti jsem měla z másla docela vítr, ale díky kladným recenzím jsem se pro něj nakonec přece jenom rozhodla. A udělala jsem dobře.

Máslo má podle mého konzistenci, jakou by tělové máslo mít mělo. Je hutné, ale roztírá se velice dobře. Se vstřebáváním to taky není nejhorší - hodnotím podle předcházejícího Balea másla, o kterém se zmiňuji v odstavci nahoře. Večer po koupeli se máslem natřu a hned se můžu obléci, protože se vstřebává opravdu rychle a nelepí.

Jelikož mám suchou pokožku, potřebuji výrobky, které hydratují. Balea máslo splňuje moje podmínky a navíc nádherně voní! V dóze je vůně sice hodně přehnaná (pořád je to ale vůně), ale na těle se hezky vyváží a voní opravdu dlouho. Vzpomínám si, jak jsem se divila po prvním použití, že když jsem se večer namazala, druhý den odpoledne jsem ještě cítila slabou vůni kakaa. Když náhodou máslo zapomenu použít, stejně nejsem tak úplně bez vůně, protože od ní mám hezky nasáklé a provoněné pyžamo. Vůně vůbec není přehnaná, je jemná, příjemná a neobtěžuje.

Navíc cenově je Balea úplně úžasná a k poměru cena/kvalita bych si klidně připatila. Máslo jsem koupila, jak jinak než v drogerii DM, za 69,- korun. Nejsem si ale jistá, jestli zrovna nebylo ve slevě. Za mě teda kakaovou senzaci určitě doporučuji! Sama už mám doma druhý kousek do zásoby. :)
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 2. listopadu 2013 v 15:12 | Reagovat

Tak když ho takhle vychvaluješ, asi se po něm taky podívám :)

2 Zuzana Zuzana | 27. dubna 2015 v 19:35 | Reagovat

Já asi taky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama