BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Říjen 2013

Recenze || Kakaové tělové máslo Balea

23. října 2013 v 19:29 | Rikkina* |  Recenze
Ahojte.

V posledních kosmetických novinkách jsem vám psala o kakaovém másle Balea. Zamilovala jsem si jeho vůni a po důkladnějším prozkoumání a přezkoušení jsem se do něj zamilovala úplně! O másle jsem už četla nebo slyšela u hodně blogerek a youtuberek, ale dlouho jsem se rozmýšlela, jestli mám zradit vyhovující krémy a másla Oriflame a pustit se do něčeho nového, co mi ani nemusí sednout. S mamkou si Oriflame krémy objednáváme snad pravidelně a oběma nám sedí nako ulité. Proto, když jsme jednou zapomněli objednat a krémy jako na potvoru došly, jsem se rozhodla provětrat svoji novou DM kartu, a zašla jsem do drogerie. Nejřív jsem se dívala po jiných krémech, ale při odchodu jsem si vzpomněla na Baleu a vrátila se. A dobře jsem udělala. U stojanu mi do oka hned padlo zmiňované kakové máslo, vzpomněla jsem si na kladné recenze a řekla jsem si, že to prostě zkusím. Při nejhorším mi nebude sedět a dopotřebuje ho mamka, protože jí sedí snad všechny krémy - závidím jí to. :)


TAG || Retro (Návrat do dětství)

19. října 2013 v 16:09 | Rikkina* |  TAGS
Ahojte.

Od minulého článku se moje nálada i zdraví hodně zlepšily. A jelikož je víkend, rozhodla jsem se pro odlehčující článek. :) Napadlo mě, že přes týden bych mohla přidávat články v duchu novinek, recenzí a podobně. Prostě články, které vám (snad) něco dají. Víkend bych nechala na odlehčující články typu TAGů, něco o autorce a podobně, co vy na to? :)

Dneska jsem si pro vás tedy připravila TAG, který jsem viděla na blogu Petry, a který mě hodně zaujal. Jedná se o takový retro tag, ve kterém se s vámi vrátím do svého dětství a jsem zvědavá, jestli máme s někým z vás něco společného. Napište mi do komentářů, jestli se v něčem shodujeme, a pokud se pokusíte TAG taky napsat, budu ráda za odkaz na článek nebo na video. :)

1. Oblíbený večerníček/pohádka
Můj oblíbený večerníček, pokud si dobře pamatuju, byly vždycky Včelí medvídci, Krteček a Rákosníček. Taky jsem měla hodně ráda Boba a Bobka nebo Pohádky z mechu a kapradí. :) Včelí medvídky jsem viděla nedávno v televizi a první, co se mi vybavilo byla housenka na loďce, jak zpívá "Já si plavu se svou lodí" nebo divný brouček, který "Chvátal, chválat, neměl chvíli čas". :D
Oblíbená pohádka byl dřív určitě Mrazík. Do teď je mojí úplně nejoblíbenější pohádkou z dětsví Tři oříšky pro Popelku.


15.10.2013 || Naštvaná

15. října 2013 v 10:58 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte.

Opět se omlouvám za neaktivitu. Já vím, že vás ty věčné omluvy a nepřispívání musí nudit, ale bohužel na nic nemám čas. A když je čas, tak není chuť.. A teď co je horší.

Nějak mi nic nevychází, nic mi nejde, nic mě nebaví,.. Na nic nemám čas, náladu,.. Všechno mi poslední dobou hrozně vadí a všechno mě deptá. Za poslední asi týden byl fajn snad jenom tenhle víkend, kdy za mnou přijel drahý. Včera odjel a všechno je zase na pytel.
Velkou vinu za to dávám počasí.. Možná si řeknete, že to je blbost, ale mě tenhle zatažený, sychravý, pršivý a studený začátek podzimu vždycky úplně rozhodí. Mám podzim ráda, ale jenom ten teplý a barevný. Barevný a studený podzim je jako brzská zima bez sněhu. A zima bez sněhu není zima, ale stejně zase bude akorát blátivo..
No opět k počasí.. Vytáčí mě, že je pořád hnusně, zima, prší.. Odpoledne na dvě hodiny vyleze sluníčko, takže když jdete ven, nabalení ať ráno nezmrznete, tak odpoledne se rozpouštítě tím vedrem a za hoďku za dvě je zase kosa a začne pršet. Já vím, proč mám ráda jaro a léto! Na začátku podzimu jsem pravidelně nemocná a táhne se to se mnou celou zimu. O nemoci jsem vám už psala, pravidelně v září, nejlíp začátkem školy, to na mě prostě přijde a já ležím jak lata v horečkách. Nemocná jsem byla před nějakýma 2 týdnama a pořád se mě to drží. Rýma, bolest hlavy, kloubů, kašel,.. Docela to člověka vyčerpává. :)

Nová kosmetika || 1.1

7. října 2013 v 20:40 | Rikkina* |  Moje kosmetika
Ahojte.

Omlouvám se za neaktivitu. Opět.. Byla jsem nemocná, pak u přítele. Teď už snad bude čas přidávat o něco častěji. :) Slibovala jsem vám článek o své nové kosmetice. Není toho nějak extra moc, ale jsou to nejnovější kousky a jeden kousek, který mám sice delší dobu, ale zapomněla jsem vám ho ukázat. :) Jdeme na to..

Novinky nepřidávám např. jednou měsíčně, jednou za 14 dní a podobně. (Časem se chystám udělat v přidávání článků pořádek.) Kdo ke mně chodí častěji, tak asi ví, že většinou se novinky objeví na konci katalogového období Oriflame, jelikož ho objednávám pravidelně a pravidelně se v balíčku najde i něco pro mě. :) Tentokrát jsem byla na množství věcí skromná a většina balíku patřila známým a rodičům. Zapomněla jsem vyfotit kartáček na zuby, ale to vám nejspíš chybět ani nebude. :D

A co je tedy nového? Odlakovač na nehty Lilien, Parfém a štětec Oriflame, balzám na rty My face a tělové máslo Balea.


TAG || Můj zvířecí mazlíček

3. října 2013 v 9:38 | Rikkina* |  TAGS
Ahojte.

Moc se omlouvám za neaktivitu. Minulý týden jsem byla nemocná a na blog nebyla vůbec nálada. Tenhle týden jsem byla ve škole a domů jsem se vracela pozdě, doma jsem se stihla tak maximálně najíst, vykoupat, popovídat s rodiči a bratrem a šla jsem spát. O víkendu to tady beze mně budeme muset ještě chvilku přežít. :) Jedu za přítelem a nevím, jestli budu mít možnost od něj něco přidat. Každopádně se vracím v neděli, tak snad něco přidám. Už mám nápad na dva nebo na tři články, tak snad se podaří. :) Měla jsem pro vás vyfocený líčící článek a kosmetické mininovinky, ale ten den bylo příšerně zataženo, takže fotky vůbec nevyšy a hlavně mi nějak neostří foťák. :/ Takže musím fotit znova až se vrátím. Do novinek mezitím přibylo kakaové tělové máslo Balea, které si hodně lidí tak vychvaluje a má zálusk si u drahého koupit nějaký lak na nehty nebo oční stíny. Uvidíme. :)

TAG jsem objevila na webu Petry a jelikož já nemám mazlíčka jednoho, ale 6, bude to chvilkama možná trošku zmatené. :) Doufám, že jsem na nic nezapomněla a za případné překlepy a chyby bych se chtěla hned v úvodu omluvit.

Pokud byste se rozhodli TAG taky napsat nebo natočit, určitě mi dejte do komentářů odkaz, ráda si počtu nebo se podívám, co vy a vaši mazlíci. :)

1. Nejoblíbenější zvíře?
Z domácích zvířat jsou to 100% pes a kočka. Mám je ráda stejně. Jinak zvíře, ke kterému určitým způsobem vzhlížím už od malinka je tygr a poslední dobou ujíždím i na jaguárovi.

2. Jakého máš momentálně doma mazlíčka, jeho jméno a věk.
Momentálně mám doma plno mazlíků. :)
- Celočerný německý ovčák Ben, kterému bylo 15. září 8 let.
- Mourovatý kocour Mike, kterému je přibližně rok a půl.
- Dlouhosrstá tmavě mourovatá kočka Jacquelline (dcera Mika), které je skoro 5 měsíců.
- Krátkostrstá mourovatožíhaná kočka Kuky (dcera Mika), které je taky skoro 5 měsíců.
- Černý, ale pořád jdou vidět moury, kocourek Bert (syn Mika), kterému je taky skoro 5 měsíců. :D
- Rezavá křížená samička beránka a zakrslého teddy králíčka Rikki, které je přibližně rok a půl.