BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

3.9.2013 || Shrnutí

3. září 2013 v 19:20 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás.

Já vím, opět na to prdím a neozvala jsem se. Nebyla jsem víc jak 14 dní doma a od úterý u mě byl milý a na blog vlastně ani nebyl pořádně čas. Dneska vám vyfotím další nováčky v kosmetice, ve skříni a v botníku a napíšu recenzi na make-up. Budu to ale přidávat postupně, dneska hodím maximálně jeden další článek. :)

Jinak jsem asi alergická na rtěnku, o které se zmiňuji v tomhle článku (ta víc do hněda). Už po druhé jsem si jí dala o něco víc, aby byla výraznější a už podruhé jsem měla ještě ten večer suchou, bolavou, svědící pusu. Achjo.. Jinak drahý mi řekl, že mi namalovaná pusa nesluší. :( Já si to teda nemyslím, ale fajn, jeho názor. :) Dala jsem mu na ukázku všechny svoje lesky a rtěnky a mám povolené asi dvě věci. Super. :D

U drahého jsme byli na oslavě narozenin jeho neteře, jak jsem psala v minulém deníčkovském článku. Další den jsme k nim šli na oběd a za další dva dny jsme jeli ke mně domů. Jak jsem už asi psala, byly u nás tuhle sobotu krojované hody a bratr šel poprvé v kroji. Hrozně mu to slušelo. :) Na oběd jsme k nám ten den pozvali babičku s dědou, staršího bratra s přítelkyní a mimčem, švagrové maminku a sestru a za drahým přijel kamarád s přítelkyní. Odpoledne jsme se šli podívat na tancování pod májí, drahý mi koupil cukrovou vatu a večer jsme šli na zábavu, kvůli které jsem si kupovala nové šaty a boty, které vám chci na příště vyfotit. :)


Před hodama jsme s drahým dva nebo tři dny pekli, jelikož mámě se naskytla možnost jít alespoň na brigádu, tak nebývala odpoledne až do večera doma. No tak jsme se nabídli, že jí prostě pomůžeme a upekli jsme 3 druhy cukroví. A náhodou se nám povedli. :) Přidám fotky. Jsem za těch pár dní přecpaná k prasknutí. A drahý mě, když jsme u něj, pěkně vykrmuje. Mám zase to kilo navíc, takže nastanou kruté časy. Stáhnu si nějaká cvičící videa a musím se sebou něco začít dělat. Říkám to už dlouho, ale tentokrát jsem odhodlaná opravdu začít. :) Joo! A drahý mi slíbil a na papíře slavnostně podepsal, že do Vánoc taky shodí nějaké to kilo! :D

Jinak do školy jdu nevím kdy. Teď 5. září si jdeme s kamarádkou nechat zapsat do indexu známku z biochemie, 12. září máme zápis do druhého ročníku a tam se dozvíme, kdy nastupujeme, něco mi ale říká, že to bude 23.. Uvidíme. :) Taky už máme rozvrhy a řeknu vám, že pro dojíždějícího člověka nic moc. V pondělí máme na třičtvrtě na devět, v lichém týdnu víc jak pět hodin volno a potom od třičtvrtě na čtyři do sedmi. Poslední autobus mi jeden o půl osmé a potom o půl deváté s přestupem. V Brně se v noci bojím a přes zimu je tma brzo, takže mám v plánu poprosit tatínka o pepřák. Člověk nikdy neví, že jo. Jinak v sudém týdnu mám v pondělí na třičtvrtě na devět, dvě hodiny pauzu, cviko a přednášku k bakalářce. V úterý mám v lichý týden na půl jedenáctou, dvě a třičtvrtě hodiny volno od třičtvrtě na tři do čtvrt na pět povinné cviko - prý se nám ale budou úterky nějak měnit, slučovat se skupiny a budeme jezdit na výjezdy, tak snad se to nějak posune a nebudu tam musel tak dlouho čekat. :) V sudé týdny mám na úterý volno. Ve středu mám opět na třičtvrtě na devět dvě přednášky za sebou, hodinu volno a povinné cvičení do půl třetí. No a čtvrtek pátek je volný. Snad nám tam nic nevrazí. :)
Chci to udělat jako loni a jako asi všichni. Na první hodiny chci jít na všechny a potom se rozhodnu, jestli budu chodit na ty nepovinné. Doufám, že budou alespoň učitelé normální. I když jednu jsem měla už teď, při hodinách je v pohodě ale u zkoušek je to pěkná potvora.

Taky jsme si měli vybrat téma bakalářky a hromadně jsme se domluvili, že kdo si jaké téma zamluví, nikdo mu ho nevezme. No a to by nebyla dnešní společnost, kdyby to někdo neporušil, že jo. Mezi prvníma jsem si zamluvila téma - Welfare zvířat v zoo Brno a byla jsem šťastná, že jsem to tak hezky stihla, že budu mít fajn bakalářku a že do brněnské zoo můžu zajet kdykoliv. No a jedné slečně se "moje" téma zalíbilo taky, žejo.. No tak si rychle vyhledala kontakt (prý jiný než máme my) a aktivně si o "moje" téma napsala. Vedoucí bakalářky jí prý odepsala, že téma je její. Zajímavé, že nikomu jinému nic neopsala z žádného mailu. No to je jedno.. Slečna spolužačka mě s prominutím nasrala jako snad nikdo nikdy. Budu si muset vymyslet jiné, vlastní, téma, které budu moct zrealizovat v brněnské zoo, protože o kaprech, parmách a havranech, o kterých nic nevím doopravdy psát nehodlám! Perlička na závěr odstavce: Bydlím od Brna nějakých 40 km a do zoo se můžu dostat kdykoliv. V zoo jsem byla snad milionkrát, byla jsem tam i na praxi a znám ho jako vlastní boty. Slečna, která mi téma vzala je v Brně na koleji a v zoo byla 2x. Ať žije spravedlnost a dnešní společnost!

Jinak koukáte na Vyvolené? :D Já to prvně v plánu neměla, ale přítel se chtěl dívat a nějak mě to chytlo. Ovšem nebaví mě ty jejich věčné hádky a ječáky. Vytáčí mě Tomáš a Romana a nechápu Zdeňku. Mám ráda Vladka, i když je to blázen zralý na psychiatra, začínám mít ráda Lucku a symtatická mi je i Nikča. Zdá se mi, že Evu odněkud znám, nelíbí se mi Pavlína nebo jak se jmenuje a nechápu, proč se tam Martin hlásil, když ho to tam evidentně nebaví. Zlatá první serie, fakt. A ještě tam nasadí Petra, kterej má prý za úkol to tam ještě víc rozhádat. Skvělý. :D

Drahého teď už pětiletá neteř.

Vedu si vlastní receptníček.

Drahý dělá těsto.

Ořechové kytičky. :)

Bratr v kroji.

Neoholený drahý v bratrově kroji.

Večerní máčení nohou.
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | E-mail | Web | 9. září 2013 v 14:58 | Reagovat

Tu holku bych zabila, fakt. Rozhodně bych si to nenechala líbit!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama