BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Srpen 2013

Nová kosmetika || 0.9 + minirecenze BB creamu Oriflame

21. srpna 2013 v 20:59 | Rikkina* |  Moje kosmetika
Dneska druhý článek, překonávám se. :)

Jinak někteří možná víte, že dělám jakousi takovou tu "Oriflame lady". Za nějaké tři nebo čtyři roky, co to dělám, jsem vynechala objednávku snad z jednoho nebo dvou katalogů a to jenom proto, že jsem zapomněla zaplatit šek a objednat bez toho prostě nešlo. Nojo, celá já (a máma, ta to vlastně platí, já jí jenom nedala fakturu a šek o:)).
Když jsem byla u drahého, přišel mi další objednaný balíček. Tentokrát jsem si napsala věci, které už vážně potřebuju. Ovšem nastala chyba.. Ale to až o kousek níž. :)

Jak můžete vidět na fotce, objednala jsem si pudr, řasenku, BB cream a za poštovné nebo balné (už nevím), jsem objednala sprcháč a krém na ruce.


21.8.2013 || Moc se omlouvám

21. srpna 2013 v 11:19 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte.

Lidi moc se omlouvám. Předminulý týden za mnou přijel nečekaně přítel a ani jsem vám to nestihla oznámit. Večer mi napsal, že druhý den přijede a už tu byl. :) Byl u mě týden a spolu jsme jeli k němu. Vrátila jsem se včera odpoledne ale neměla jsem čas napsat. Musela jsem stáhnout a dokoukat seriály, které mi za těch víc jak 14 dní utekly, potom jsem chtěla kouknout v televizi na House, kterého jsem ani nestihla a "musela" jsem kouknout na Survivora. Koukáte někdo? Taky vám tam ten Russel tak šíleně vadí a deptá vás? Doufám, že dneska už ho pošlou domů.. Nechápu, že ještě nepřišli na to, co je to za člověka. Musela jsem se smát při ukázce toho, co bude dneska. Jak šel za klukama z Hrdinů a povídá jim "finálová trojka". Neříkal to tam už náhodou všem? :D Jako fajn, pokud se tam dostane, tak minimálně dvěma lidem nelhal. Nesnáším ho! Grr. :D
No.. Domů jsem se vracela kvůli zvířectvu, Oriflamu a pro penízky a zítra jedu zase zpátky do Třebíče. Zůstaneme tam asi do pondělí nebo do úterý a zamíříme zase k nám. Poslední víkend v srpnu u nás bývají každoročně krojované hody a chceme se jít podívat. Navíc bratr letos zavádí (poprvé), tak to prostě musím být u toho! :D Musím nažhavit foťák, koupit baterky a fotit.
V sobotu jsme pozvaní k drahoušově sestře na narozeniny dcerky. Malé je 5 a dostane tablet. Wow. No to je boj rodičů. Já bych svýmu pětiletýmu dítěti něco takového nedala..

Jo a taky jsem se naučila pár nových receptů, takže to sepíšu a podělím se s váma. :) Těšit se můžete na hermelín, zapékané špekáčky nebo obyčejnou nivovou omáčku. Mňam!

Zkusím připravit nějaký přednastevný článek a něco málo si rozepíšu, pokud mě napadne téma. Až budeme s milým u nás a bude zase dlouho vyspávat, můžu aspoň něco málo přidat. :) Přidám pár fotek z uplynulých několika dní pro oživení a ať vidíte, jak jsem se měla. Hlavně u drahého s tou tunou jídla! (Přibrala jsem něco přes kilo, ale pššt. :))

Už jsem vám psala, že jsme si s přítelem a s bratrem na třetiny koupili bazén?
Na ošplouchnutí a vyblbnutí bohatě stačí.

Vlaková.
Normálně jezdíme autobusem, ale ten byl tentokrát tak narvaný, že jsme se rozhodli pro vlak. A budeme s ním jezdit častěji. Hlavně ne courákem! To bylo za trest. Mě bolí z toho sezení zadek ještě teď. :/

Music || Usher - Scream

2. srpna 2013 v 15:59 | Rikkina* |  Music
Tahle písnička hodně souvisí s článkem, který se chystám začít psát za malou chvilku. :)
Zamilovala jsem si ji snad během prvních dvou tónů. :D

♫ "Ůůů baby baby ůů baby baby" :D ♫


1.8.2013 || Jak jsem jednou pracovala

1. srpna 2013 v 20:39 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte. :)

Dneska jsem si nechystala žádný článek, takže bude jenom takový krátký vykecávací. :) Jeden do rubriky I like.. chystám na zítra. Pokud se teda nenaštvu a pokud mě napadne, jak vlastně psát. :)

S drahým a s bratrem jsme se rozhodli, že si na třetiny zaplatíme bazén. Přece jenom ty vedra se mají vrátit a nějakou dobu zůstat a mořit se bez vody není ono. :) Tak jsme vybrali ten nejlevnější, který jsme našli. Je to takový ten nejobyčejnější s nafukovacím límcem o rozměrech 366 x 76 cm. Samotný bazén bez filtrace, kterou máme doma made in taťkova dílna z minule, nás vyšel na 1090,- kč. Nechali jsme si ho objednat do Brna a táta ho včera vyzvedl. Navíc byla doprava do Brna zdarma, takže jsme na tom dost ušetřili. :) Bratr šílel, že je ten bazén malý, ale tři a půl metru je dost a výška je tak akorát na vyšvachtání a pidi plaváníčko aby se neřeklo. Prostě bazén na schlazení a ne jak on si představuje na skákání šipek a bomb. Kdybychom kupovali skoro metrový, musely by se k němu dokupovat i schůdky a to nám přišlo zbytečné. Tenhle bude bohatě stačit. :)

Vybrali jsme místo na dvoře, kam ho letos dáme. Problém je ale v tom, že to místo musíme celé srovnat. Bydlíme v rodinném domě s dvorem a se zahradou a riziko domů je prostě to, že je to věčná práce. Takže jsem dneska vzala krumpáč (nešlo mi to s ním, nemám dost síly a zem je vysušená a tvrdá) a šla na věc. Něco málo jsem udělala před obědem, když bratr přišel z práce, tak mi krumpáčem nakopal ten největší hrb a teď jsme to s tátou dorovnávali. Samozřejmě skoro sami, protože bratr nemůže zvednout prdel od počítače a jít pracovat, když za to přece nedostane zaplaceno, že jo.. :D No nakonec ho táta dostal ven, aby pomohl. Ale řeknu vám, ty kecy a manýry, co předváděl.. To je tak na facku. :D Ale co, pomohl, i když v jeden čas tátovi akorát přidělal práci proseklým plechem, který musel taťka celý vyrvat ze země. Ještě nejsme u konce, ale největší dřina je snad za náma. Dvůr je docela srovnaný a zítra se vrhneme na vození hlíny a na konečné zarovnávání. Potom musíme zajet pro písek, dorovnat to s ním, nejspíš sehnat nějaké staré lino, které dáme ještě na písek a hurá stavět a napouštět bazén. Zítra by měl táta ještě zajet pro chemii do bazénu, kterou jsme objednali dodatečně. :)