BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

17.6.2013 || 20. narozeniny

17. června 2013 v 19:49 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte znovu, tentokrát už při veselejším, narozeninovém, článku. :)

V sobotu, 15. 6., jsem oslavila 20. narozeniny. Maminka se mi vůbec 14 dní předem nesmála, že už budu stará cetka. :( :D Ale což.. 20 pořád jde. :) A víte co? Tak, jak každý říká, že v 18ti nebo ve 20ti cítí změnu.. já ji necítím. Ani v 18ti jsem ji necítila. Prostě jsem a budu pořád ten puberťák, co je rád za pomoc mámy a táty. Nebudu se nikam stěhovat, protože mi je 20 ani podobné věci, které o sobě někteří rádi prohlašují. :) Pořád jsem stejná a to, že mi bylo den předtím 19 a den potom 20 mi prostě život rázem nezmění.. :)

Jinak narozeniny jsem oslavila u přítele a měla jsem se krásně. Když nepočítáte ty večerní hádky kvůli hlouposti, které se po dvou a půl letech prostě objevují, tak to bylo bez chyby. :)

V pátek jsem dorazila a drahý mě vzal do obchodu s tím, že si mám vybrat něco na sebe. Už dřív jsme se domlouvali, že si budeme dávat praktické dárky, místo blbin, které buďto skončí v koši nebo se na ně zapomene. :) Takže jsem si vybrala riflové kraťase. Drahý mi chtěl ještě něco dokoupit, ale bylo mi blbé, aby za mě vyhodil tolik peněz.. Tudíž jsme u kraťasů skončili a místo dalšího nakupování jsem byla pozvaná na oběd. :) Já jsem si dala gordon bleu s hranolkama, drahý s kroketama. Měli jsme na něj chuť už strašně dlouho a pořád ne a ne si ho uvařit, tak jsme si na něj alespoň zašli. Já si k tomu dala limonádu, drahý limonádu a pivo, poseděli jsme, popovídali si a bylo nám fajn. :)
Večer jsme si zašli na jedno. Opravdu na jedno. :) A šlo se domů s brambůrkama k televizi. Drahý mě chtěl překvapit a o půlnoci ze 14. na 15. mi chtěl dát kytičku, ale já mu to překazila a zabrala jsem kolem jedenácté. Promiň zlatí. :D Takže jsem byla probuzená a kytičku jsem dostala dřív. Ale je krásná! Miluju růže a drahý to ví. :)Na sobotu drahý pozval na oběd babičku, takže jsem od ní dostala další kytičku růží a dvě stovky. A od drahého mámy jsem dostala taky růže. :D Od přítele směsku bílých, oranžových a tmavě růžových, od jeho mámy kytičku světle růžových a od babičky kytičku rudých růží. :) Chlapec ví, jak zapůsobit. :D :*
Po obědě jsme si připili na moje zdraví a drahý pronesl sáhodlouhou řeč o tom, co všechno mi přeje.. No a jelikož jsme ho pořád smíchem přerušovali a drahý si vzpomněl na pana Nečase.. Vždycky zacinkal skleničkou a prohlásil "ještě jednou..", a to se několikrát opakovalo. Tak moc, jako v sobotu, mě bříško a pusa od smání nebolely už dlouho. :D
Po přípitku jsme ještě chvilku popíjeli doma. Pivo, šampaňské, pivo,.. A na chvilku jsme si šli sednout do hospody, kde jsme si dali opět pivo, já moravskou klobásu a ostatní utopence. A po hospodě zase rychle domů a otevřeli jsme víno s colou. Jakože já moc nepiju, takže nejsem zvyklá.. Ale bylo mi zle ještě další den. Popíjeli jsme až do večera a koleem deváté/desáté hodiny jsme se vydali směr drahého prostřední sestra, kde jsme zůstali do jedné hodiny a pokračovali jsme v pití a kecání na balkoně..

Nejsem žádný alkoholik. Pořádně opilá jsem ve svých (teď už) 20ti letech snad ještě nebyla.. O víkendu jsem toho ale vypila snad nejvíc za život. Já to mám dobré v tom, že vím, kde mám stopku. Takže když už začínám cítit, jak mi alkohol stoupá do hlavy, přestávám s pitím (hoodně spomaluju).. No a když mi bylo v sobotu líp, prostě jsem pokračovala. Dvacet vám je snad jednou za život, takže to není žádný prohřešek, ne? :)

Jo a mimochodem.. Tenhle víkend jsem oslavovala u drahého s jeho rodinou, následující víkend budu oslavovat doma se svojí rodinou. :) Pokud to vyjde, bude grilovačka! Těším se..
A po ukončení všech zkoušek chystáme s drahým další grilovačku, kam pozveme náš běžný grilovačko-táborákovo-krbový klub. Takže na to, jak nejsem na podobné akce zvyklá, jsem se naučila je poslední dobou plánovat a začínám je mít ráda. Je fajn jen tak posedět se známými a přáteli, povídat si a být v pohodě. :)

Jinak se mám dobře. :) Co říkáte na počasí? Tohle mi táák chybělo! Sice si těď budu stěžovat na vedra, ale přesně ty vedra jsou to, co potřebuju. :) Žádné mrazy, deště, zataženo nebo bouřky.. Vedro! Alespoň se budu moct konečně učit venku a se zvířectvem na zahradě. Jak já zbožňuju léto!! A tušíte vy vůbec, jak se těším na to, až budu mít zase čas na koníčky, jako je kreslení, čtení nebo focení mým napůl rozbitým starým foťákem?? :)

Abych to tady nepřefotkovala, za chvilku napíšu navazující fotočlánek. :) Zatím jenom fotky z článku..

Růže k narozeninám.
Rudé od drahého babičky, světle růžové od drahého mamky a směs bílých, tmavě růžových a oranžových od milého.^^

A další dárek od drahého. Omluvte prosím kvalitu foťáku v mobilu..
 


Komentáře

1 Týna Týna | Web | 17. června 2013 v 19:51 | Reagovat

No vida, já mám kulatiny za 2 měsíce :) ... Tak přeji dodatečně všechno nejlepší! Ty růže jsou nádherné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama