BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

17.6.2013 || 14.6. - RIP Mia

17. června 2013 v 17:50 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte.

Teď bych měla mít zase pár dní na blog čas. Dneska jsem udělala zápočet z angličtiny a další zkoušky mám až 27. 6. a 3. 7. Dneska mám v plánu minimálně dva články. Tenhle + jeden další na způsob deníčku a potom vymyslím ještě nějaký pořádný.. Snad pořádný.

Ale nezačne to vesele..

V pátek ráno jsem odjížděla za přítelem, abych u něj oslavila narozeniny (viz. v dalším článku), a když jsem se v neděli vrátila domů, bylo mi oznámeno, že mi Miušku v pátek večer srazilo auto. Doufám, že to měla rychle za sebou a že se nemusela trápit, chuďátko moje. :(
Je mi to líto o to víc, že na ni doma pořád čeká šest mourovatých měsíc a půl starých uzlíčků, kterým je očividně smutno a čekají u dveří, kterýma se jim mamina vracela. Naštěstí ale nedávno začaly samy baštit a na mazlení mají alespoň tátu kocoura a tetu králíka. :)
Čičmundi se naučili skákat na lavici u stolu a chodí tam spát. No a dneska jsem jednu čičku hladila, ona začala příst a jak jsou všichni zvyklí, že Miuška při krmení předla, hned se na chudáka čičku všichni se zalepenýma očičkama vrhli a hledali mlíčko. A u táty kocoura to samé..

Takže Miuško, je nám líto, že jsi odešla, a to zrovna takovýmhle způsobem. Všem je nám smutno a nezapomeneme na tebe. :) Byla jsi nejhodnější a nejšikovnější kočka, kterou jsme kdy měli.. I když jsi byla ustrašené trdlo, které se za začátku bálo přiblížit na dva metry.. Ale nakonec jsi zjistila, že ti neublížíme a po nějaké době ses nechala i pohladit. A od té doby, co jsi čekala koťata, jsi byla největší mazel. :)
Všichni doufám, že se ti u nás líbilo a měla ses tu dobře.

Mia, poslední den 14.6.2013, narozená nevíme kdy.. Bylo jí nejspíš něco přes rok. :(
Chybíš nám..


Její první a taky poslední vrh koťat.
Asi hodina po narození posledního čičmundy..
Byla to zlatá máma. :) Od začátku nás nechala na drobky sahat, věnovat se jim.. Když šla ven, dala nám vědět a naznačila nám, ať jí malé hlídáme.. Vždycky od nich odešla, zavolala si nás a teprve potom šla pryč.

Drobci rostou jako z vody.

S Mikem, nejspíš tátou koťat.

S Rikkuškou. Byly obrovské kamarádky. :) A to jejich vítání, když se Miuška vracela domů..^^

Jedna z posledních použitelných fotek.
.......
 


Komentáře

1 Whitney Whitney | E-mail | Web | 17. června 2013 v 17:57 | Reagovat

:O jůva, tak snadto opravdu měla Mia rychle za sebou, snad ty malá koťátka brzy to ztrátu zvládnou, krásné fotky...:)
Jinak je dobře, že teď budeš mít  na blog čas :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama