BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Moje oblíbené blogy

11. května 2013 v 17:09 | Rikkina* |  Témata
Ahojte.

Dneska pro vás mám článek, ve kterém vám ve zkratce představím své nejoblíbenější blogy. Není jich ani moc, ani málo. Většinou jsem to blogy slečen v mém věku, buď fotografické nebo kosmetické. Oblíbené blogy si vybírám hlavně podle toho, jak mi jsou sympatické blogerky a jejich články. Nepochopte to špatně prosím. :D Ale i vám se snad těžko zalíbí nějaký blog, pokud vám nebude sedět styl článků adminek. :)

Upozorňuju, že pořadí nerozhoduje u oblíbenosti blogu! Beru to podle nezávazného seznamu, který najdete pod odkazem v horním menu. :)


Gabriella - Na blog Gabči jsem v podstatě opakovaně chodila jako na první, když jsem ze postupně začala vracet do blogového světa. Zaujaly mě jak její fotky, tak její styl psaní článků. Líbí se mi její způsob psaní i vyjadřování, který není ani spisovný, ani v hodně případech zrovna slušný, ale dává do článků sebe a to, jak to zrovna cítí. A množství překlepů už k ní prostě neodmyslitelně patří. :D Její fotky jsou vážně moc povedené a za ten víc než rok, co ji sleduji, jde vidět v jejím focení velký pokrok. Zmiňovala jsem už, že je Gabča tak trošku šopaholik a s novými kousky se se čtenáři ráda podělí v článcích?
Martinka (Xoxo) - Marťa je v poslední době na blogu aktivní docela málo. Chápu, že toho má hodně a blog není všechno. Ve většině případů přidává krátké deníčkovské články, které ale mají hlavu a patu a dobře se čtou. Její blog je převážně dívčí a kosmetický. Marťa totiž loni maturovala v oboru kosmetička. :)


Xoxo Vanessa - Vanessa je další převážně kosmetická blogerka. Příležitostně nafotí nějaké fotky s profesionálními fotografy, ale tvrdí, že modelka není. :) Rozhodně na to ale má! Párkrát jsme si spolu přes blogy psali, a i podle článků se zdá být hrozně milá. :) Dokonce je v jejím psaném projevu jasně poznat, že je z Ostravy. :)


zRzQa - Zuzka je další z (ode mě) mladších blogerek, kterou ale hodně ráda sleduju. Její blog je vlastně taková všehochuť. Na blogu se objevují deníčkovské články, články ohledně kosmetiky, Zuzčiny kreslířské výtvory nebo třeba rozsáhlý seriál videodpovědí. V poslední době se Zuzka asi nejvíc zaměřila na fotografování. A fotky má vážně hodně hezké! Asi přijedu a ukradnu jí foťák. :D


LoveShy - Nikča je mojí další oblíbenou fotografkou. I když na blogu není z jistých důvodů moc aktivní, na každý nový článek se hrozně těším, protože pokaždé stojí za to. Ať už se jedná o článek psaný nebo článek s fotkami, vždycky má hlavu, patu, a hlavně nějaký význam. :)


Daysy - Daysy je "červená fotící" blogerka. Ovšem její fotky nemají být podle jejího názoru prefesionální. Fotí co se jí líbí a vytváří tím na blogu vlastní, originální články, na které se dobře kouká a dobře se čtou. Má ráda jahody, červenou barvu, knížky, focení, procházky, grafiku a plno dalšího. Můžete si o ní víc přečíst v menu jejího blogu. :)


Lou - Abych řekla upřímnou pravdu, blog Getthelouk jsem vůbec neměla v plánu sledovat. Narazila jsem na něj v komentářích na jiném blogu, kde jakási slečna jiné slečně radila, že se má zkusit na tenhle blog podívat. Ze začátku jsem byla na webu párkrát s tím, že se jenom kouknu, a najednou jsem si uvědomila, že se na každý nový článek neskutečně těším. Lou točí převážně videa, ale i psané články má dopodrobna promyšlené a za svým názorem si stojí. Blog je čistě kosmetický a hodně inspirativní. Musím říct, jsem se nechala inspirovat už v hodně věcech a vždycky jsem byla spokojená. Lou je amatérská kosmetička, která o svém blogu prohlašuje, že to (cituji) "je internetový prostor s nálepkou hlásající Beauty Blog snažící se probudit z šedi české úzkoprsé návyky na nudné líčení!" Myslím, že to Lucce zatím hezky vychází a držím palce, aby jí to šlo minimálně pořád takhle dobře, jako doteď! :)

Kdo se díval do odkazu s oblíbenými blogy, asi si všiml, že jsem nenapsala o všech. Vypíchla jsem jenom ty nej nej. :) Ostatní mám taky hodně ráda, ale nějak jsem nevěděla, jak je ve zkratce definovat. S-hejvi začala psát poslední dobou divné články, na které nemá moc dobré ohlasy, což je škoda. BlackBlako už bohužel na blog nechodí, ale slíbil, že se vrátí, tak ho v oblíbených zatím nechávám. Infinity u mě na blogu vyhrála minulý rok Miss blogu a její články jsou zajímavé. Poslední dobou se většinou soustředí na maturitu a jejího přítele/kamaráda. :) Sanette je další z řady kosmetických blogerek. Mám hodně ráda její recenze a na jejím blogu jsem vyhrála v getaway lak, pilník a olejíček na nehty. Gabča je další kosmeticku blogerkou, kterou ráda čtu. Má skvělé nápady na make-up, který bych já osobně asi nenosila a ani neuměla vytvořit, ale krásně se na její práci dívá. Wendy vill Felton je malá, sympatická blondýnka se zajímavými články, která se věnuje dabingu. Nejvíce mě bavilo číst její deníček z letní brigády na Rhodosu. Jako poslední je v mém seznamu oblíbených blogů Norka Therese. Googlovskému překladu sice občas není rozumnět, ale něco málo si z jejího blogu vždycky odnesu. :) Jenom mě zaráží její plastika a posedlost krásou v 18ti letech..

Znáte některý z uvedených blogů?

Jaké blogy máte oblíbené vy? Napište mi odkazy do komentářů. :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama