BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

9.5.2013 || Drahý, procházka a giveaway

9. května 2013 v 17:49 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte. :)

Včera za mnou opět přijel drahý, takže tady teď moc nebudu. Teď kouká s tátou a s bratrem na hokej tak se vám ozývám. Další článek bude nevím kdy. Nejpozději v pondělí, ale snad se sem do té doby ještě dostanu. :)

Včera to bylo fajn. Jela jsem pro drahého do Brna, šli jsme se podívat na Svoboďák a zase zpátky na autobus k nám. :) Nemám ráda to čekání na autobusy. Navíc jsou od něj k nám takové spoje, že se v Brně buďto stíhají taktak na čas, nebo se nestihne přestup o pět, deset minut, takže se musí čekat další hodina. :/ Na půl cesty jsme vystoupili, šli za našima nakoupit, a jeli jsme domů.

Drahému se hrozně líbí koťata. Jak mám překecat jeho maminku, aby si alespoň jedno vzali? :D

Dneska jsme vstávali na naše normální poměry docela brzo. :) Šli jsme psát kolem půl druhé a kolem osmé už jsem byla vzhůru. Od rána u nás krásně svítí sluníčko, tak se snažíme být co nejvíc venku. :) Chtěli jsme jít kopat, ale přijela sestřenice s přítelem a dovezli auto na opravu (táta i drahý jsou automechanici, takže se na to podívají). Když odjeli, vzali jsme Bena a šli jsme na procházku. :) Po dlouhé době jsme byli někde, kde Ben ještě nebyl. Vlastně byl, někdy před sedmi lety jako štěně, když jsem ho šla po zimě ukázat bratranci a chudince jsem na asfaltce uhnala na té zasolené cestě tlapky :/. Byl na takovou cestu ještě malinkej. :)
Vzniklo pár fotek. Moje samozřejmě opět nejsou použitelné. :D L. prostě nemůže odstoupit a přidřepnout si, aby fotka nějak vypadala. :D Stoupne si předemně a fotí.. Takže mám na fotce hrb a jeho stín. Hlavně že já ho fotila několikrát aby fotka pěkně vyšla! :D Achjo.. Budu ho muset zasvětit do tajů základního focení, které snad jakžtakž ovládám. :D Fotky přidám pod článek.. Alespoň nějaké. :)

Jinak koťata rostou jako z vody. Včera jsme je vážili. :) Nejmenší váží 105 gramů a největší 150. :D Maličko rozdíl. Ale jsou krásné, taky přidám fotku. :) Nebudete někdo chtít mourka? :) Pokud všechno klapne, dvě koťata už jsou zamluvená, teď udat jenom ty další 4. Nejradši bych si jednoho kocourka nechala, ale naši nechcou dovolit. Máme kočku a kocoura a třetí by už prý bylo moc. Uvidíme. :)Pomalu začínám vybírat výhru do giveaway. Nebude to nic velkého, ale chtěla bych odměnit alespoň 3 lidi. :) Myslím, že si to zasoužíte. Jenom nevím, jak to udělat tak, aby byli odměnění ti, kteří sem chodí pravidelně. Protože právě ti můžou za dvacetitisícovou návštěvnost, kterou chci touto cestou oslavit. :)

Nějaké návrhy jak to udělat? A co byste si představovali jako výhru? :)

Teď k fotkám. :)

Drahý s Benem.
Ben tady vypadá nějak pomačkaně. :D


Nenajde se tady někdo, kdo by chtěl tak za 3 měsíce mourka? :)

Až to půjde, ozvu se. :) Zatím se tady (s)mějte hezky a komentujte prosím!! Je hezké a mám radost z toho, že vás sem chodí zase víc, ale komentáře mi nějak scházejí. :( Takže prosím prosím. :)

 


Komentáře

1 Gondie Gondie | Web | 9. května 2013 v 18:06 | Reagovat

Ben je krásný :) Kotě bych si vzala, ale mám psa a na kočku bych neměla bohužel už čas ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama