BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

3.4.2013 || Výjezd směr Nový Jičín

3. dubna 2013 v 21:09 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás.

Chtěla jsem na zítra a na pátek řednastavit články, ale nějak jsem zapomněla při hře na čas a teď už se mi nechce. o:) Ale vy to tady vydržíte, žejo? :) Jste zvyklí na delší nečinnost než na den, dva. V pátek asi nějaký článek se zážitkama napíšu. :)

Teď jenom ve zkratce - dnešní přednáška odpadla, takže jsem jela jenom na anglinu. To byla zas komedie. :D Moje slovenská spolužačka je totiž neuvěřitelně ukecená a praštěná. :D Autobus domů jsem stihla tak tak..
Ale jakej se mi podařil nákup v Intersparu! Kupovala jsem si na zítřejší výjezd směr Nový Jičín do autobusu sladkosti. Platila jsem, odejdu od pokladny a na zemi dvoustovka. Tak jsem ji zvedla, koukala jsem jestli ji někdo nehledá a nic. Tak jsem ji chtěla dát pokladní a pak mě napadlo, že si to strčí někam do kapsy a nechá si to. No a každej jinej člověk by se ani neohlédl, nechal by si to a odšel by. Tak jsem milou dvoustovku strčila do peněženky a s blbým pocitem jsem šla. :D Ale řeknu vám, že jsem měla pocit jako by mě někdo sledovat a jako bych to ukradla. Jaj.

Dneska musím jít brzo spát. Vstávám ve 4, v šest máme být v buse a odjíždíme od školy. Už se vidím, jak budu protivná. Usnu jenom co si sednu.. Chjoo, jak mě se tam nechce!

Oběhnu blogy, jdu dobalit a do postele! Myslete na mě a mějte se famfárově. :)

P.S.: Zatím mi můžete psát, jaké články byste na blogu chtěli v budoucnu.
 


Komentáře

1 Peťa Peťa | 4. dubna 2013 v 19:41 | Reagovat

sms od Niky: "chodili jsme skoro až po kolena ve sněhu v holínkách" :D :D to bude výlet :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama