BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

22.4.2013 || 20 000 návštěvníků blogu

22. dubna 2013 v 15:19 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte.

Od rána sedím na u bratrova starého notebooku a snažím se vypracovat deset otázek do biochemie. Nejde to. Ráno jsem kvůli tomu dokonce zuřila. Člověk by řekl, že když teda nemá svůj počítač, konečně se dokope k tomu udělat něco do školy dřív než na poslední chvilku. A ono prd.
Prvně jsem zapla pevný počítač, ale rychle jsem ho zase vypla, protože počítačová klávesnice už nějaký čas není pro mě a neumím na ní skoro psát. Jednu větu jsem psala pět minut a ještě s překlepama a s chybějícíma písmenkama. Prostě moje Vaio má klávesnici jinou a není potřeba do písmenek mlátit a zamačkávat je násilým no.
Naštvala jsem se a vzala si starý noťas. Fajn, klávesnice je lepší, ale chybí tady F, takže mám polodotykový noťas a do Fka musím mlátit několikrát než se napíše. A věřte mi, že v biochemii je eFek dost. Navíc tu problikává obrazovka, takže ji musím každou chvilku prokřupávat.. Chjoo, chci zpátky svoje vajíčko. :( To už bych měla otázky dávno napsané!

Právě jsem na uklidnění dojedla misku zmrzliny. A to chci prosím pěkně hubnout! Alespoň že už je venku většinou hezky. :) Dneska odemně odjel drahý a když to šlo, byli jsme venku a hráli s míčem. Příjemné zpestření po proležených víkendech u filmů, protože venku bylo hnusně.
Drahý mi taky přivezl zapomenutý foťák, takže až dodělám biochemku, za odměnu vám nafotím nějaké kosmetické a skříňové novinky. Z kosmetiky už jsem tady zmiňovala minulý balíček Oriflame, který jsem měla pro sebe skoro zadarmo a ve skříni má nově rifle, triko s šálkou a botky. Kdybych měla prašule, nakoupím si tolik věcí, že by to ani hezké nebylo! Mám totiž vyhlídnutých tolik kousků, že to ani není možné. :) Asi udělám další jarní wishlist.. Uvidím. :) Ve středu se chystám být doma, tak nějaké články snad sepíšu. :)
Ve středu mám totiž jenom nepovinnou přednášku a angličtinu (možná cviko z welfaru hospodářských, ale to nevím jistě). No a do angliny mám mít prezentaci.. V diáři ji mám ale napsanou až na 1. (= svátek = přesun na 8. = svátek = přesun na 15. :D), tak proč se snažit. Navíc jsem ani jednou nechyběla, takže mám právo na to tam jednou nejít, když už se blíží konec semestru. :)Zítra jdu do školy jenom na laborky a na tělocvik. Minule jsme byli na těláku tři ze sedmi. :D Sedm taky není nic moc, ale hrát hodinu a půl ping pong ve třech byla vážně zábava. Kamarádka smíchy chvilkama i brečela. A s další spolucvičící z vyššího ročníku hygieny jsme vymysleli nové hrací způsoby a finty, takže až budeme hrát příště, mqjí se všichni na co těšit! :D Třeba rozehrávání typu já ti to hodím z boku vzduchem a ty to pinkneš na druhou stranu stolu, nebo držení pálky obojruč. :D Na zítra jsme se domluvili, že ty zbývající čtyři přehlasujeme a zahrajeme si volejbal. Jedna z mála míčových her, která mě baví. :) Volej jsme hráli i s přítelem o víkendu, jenom jsme měli fotbalový míč, takže prsty trochu trpěly..

Taky vám chci strašně poděkovat, že ke mně na blog vůbec chodíte a čtete moje články. :) K dnešnímu dni vás tady bylo něco málo přes 20 000. Blog mám už přes rok a je to nádherné číslo! Nejlepší návštěvnost, jakou jsem kdy na jakémkoliv blogu měla. :) Moc vám za ni děkuju! :*

Čekejte giveaway!!


Jako takové zpestření a taky jako dík za to, že sem chodíte, vám chci uspořádat giveaway. Jenom přemýšlím, kolik vás mám odměnit a co vám nabídnout jako možnou výhru. :) Vše se ale včas dozvíte.

Zatím likujte a sledujte fb, který začínám pomalu oživovat a rozjíždět.

Taky bych se vás chtěla zeptat, jaké články byste na blogu uvítali, nebo alespoň do které rubriky bych měla přidat? :) Ono se to možná nezdá, ale adminovy pomůže, když si určíte, co byste na blogu chtěli za článek. Potom autor ví, co vás zajímá, a na jaké rubriky se má do budoucna zaměřit. :)

Přidám ještě (ne)malé radosti a večer možná ještě jeden článek. :) Zatím se (s)mějte hezky a užívejte sluníčka,
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama