BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

25.3.2013 || Učení místo školy

25. března 2013 v 19:39 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
rychle to shrnu, vykoupu se a jdu spát. :D

Zdá se vám normální, aby člověk nešel do školy proto, aby se mohl celý den učit? Mně teda ne. :D A stejně jsem to tak dneska udělala. Zítra píšeme test z biochemie a na to, že se to učím od pátku, vím velké prd. Ne, vážně. V pátek jsem začala a ještě mi chybí se doučit jednu otázku. Jenže to bych těch 11 před ní musela aspoň trochu umět. Možná si sem tam vzpomenu na nějaké slovo, ale to je tak všechno. Žádná souvislost, nic, z čeho bych si to mohla odvodit. Víte, co já mám totiž za problém? To, co mě baví, mi stačí jednou dvakrát přečíst a umím to. To, co mě nebaví a nezajímá mě to (biochemie např.), se můžu učit celý víkend, ale kromě pár slov stejně nebudu vědět nic. A to bych z toho měla prosím pěkně dělal státnice! Super.. Jsem zvědavá, jak to zítra dopadne. Pro jistotu jsem si wordovskou verzi stáhla do mobilu a uvidím, jestli se bude dát opisovat.. Jasně, chápu, nedělá se to. :D Ale co má člověk dělat jiného, když se to prostě nedokáže naučit? Fakt, zkoušku si na konci semestru napíšu až na nejpozdější termín a budu doufat, že předtím budu mít dost volna na to se to naučit. Protože učit se to dohromady s jiným předmětem by bylo ještě horší.

Něco pozitivního.. Psala jsem vám, že jsem tátovi pekla dort (moje premiéra) a musím se vám pochlubit, že mi ho všichni chválili.^^ Ale teda byl sladkej jako cumel! A to jsem na něj nedávala ani ten marcipán.

Jinak nevlastníte někdo zakrslého králičího samečka? :) Nejlíp teddyho nebo teddy lvíčka? Klidně může být i beránek.. Ale Rikkuše už po nás pěkně dlouho loudí mladé a já pro ně nemůžu sehnat tatíka. Přemýšlela jsem, že bych ji nechala vykastrovat, ale říká se, že by zvířata měla mít alespoň jeden vrh. :)

Dneska už tady jenom oběhnu vaše blogy, napíšu pár komentářů a na všechno prdím. :) Jsem utahaná, přežraná a ospalá. Zítra vstávám před půl šestou, abych mohla jet na 8:45 na písemku, na dvě a půl hodiny volna (odpadá nám tělocvik) a na další cvičení a přednášku. Super, když má člověk víc než 12ti hodinovej zápřah bez možnosti pořádného domácího kafe!Rozpracovaná verze. Jinou fotku bohužel nemám. :D

(S)Mějte se tady hezky,

Přidejte si mě na fb, zeptejte se mě na asku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama