BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Březen 2013

15 věcí, které o mně nevíte || 4. díl

31. března 2013 v 16:59 | Rikkina* |  Me

1. Ročníkovou práci ve třeťáku jsem měla o tygrech.
2. Mám doma strašně moc zbytečných a nepotřebných věcí, které mi je líto vyhodit.
3. Miluju kafe!
4. Mám orientační smysl na bodu mrazu.
5. Jeden čas jsem byla v online počítačové hře Osu na 4. místě v ČR!
6. Nesnáším, když pozdě vstávám! Jsem potom protivná a nepoužitelná! Moje hranice je vstát do devíti. A je mi jedno, jestli jsem šla spát v deset nebo o pěti ráno.
7. Můj králík se jmenuje jako já v internetovém světě. Rikki. Navíc je to podobné i Niky, takže ať někdo zavolá tak nebo tak, přibehneme vždycky obě. :D
8. Mezi mé nejoblíbenější herce patří Johny Depp a Will Smith.
9. Fotím Olympusem FE-47
10. Jsem magnet na trapasy.
11. Jsem celkem nešikovná.
12. Dělám si plno plánů, i když vím, že je neuskutečním.
13. Budu teta.^^ Už za pár dní!
14. Bojím se tmy. Ale šíleně. Proto spím s rozsvícenou lampičkou a usínám při filmu.
15. Jsem schopná mít angínu i 10x do roka!

Recenze || Duo očních stínu Miss sporty

29. března 2013 v 16:59 | Rikkina* |  Recenze
Ahojte,
mám tu pro vás další recenzi očních stínů. Tentokrát se jedná o duo stíny od značky Miss Sporty. Jedná se o odstín Maverick Modd (211). Cenu vám bohužel neprozradím, zapomněla jsem si ji zapsat. Ale na moje poměry hádám, že víc jak 70,- kč nestály.

Neříkám, že mě zklamaly. To vůbec ne. Jenom jsem byla překvapená, jak moc práší. Sháněla jsem na ples bílé stíny bez třpytek a v Rossmanu měly jenom tyhle. Sem tam se nějaká třpytka najde - hlavně v té černé, ale není to nic výrazného. :)

I přes větší prašnost se s nimi pracuje hodně dobře, mají skvělou pigmentaci a hodně vydží. :) Nalíčím se ráno než jdu do školy a po celém dni jsou jenom o trošku bledší, ale pořád tam jsou. Jak je asi vidět, používám víc bílou.. Když jsem si ale zapomněla tužku na oči a nanesla jsem místo ní několik vrstev černé části z dua, funkci stíny splnily ukázkově. :)

I když jsem se naučila líčit se štětci, musím uznat, že kvůli prašnosti se s nimi s aplikátorem pracuje daleko lépe.

Za mě stíny doporučuji. :)


15 věcí, které o mně nevíte || 3. díl

28. března 2013 v 16:59 | Rikkina* |  Me
1. Mám nick podle seriálové disney postavy. Přezdívku mi dal tehdy asi 5ti letý bratranec. Znáte H2O, stačí přidat vodu?
2. Dělám jakousi "Oriflame lady".
3. Mám za sebou 14ti dení praxi v Zoo Brno a jsem tam skoro jako doma. :D Poznala jsem tam pár super lidí. Někteří dokonce dělali stejnou střední jako já, jenom ještě nebyl můj obor. :)
4. Chtěla bych se setkat s někým slavným.
5. Chtěla bych být slavná.
6. Jako malá jsem chtěla být princezna, popelářka, řidička náklaďáku a autobusu, učitelka a veterinářka.
7. Miluju zvířata! Dokonce víc než lidi.
8. Ve škole jsem sedávala vždycky co nejvíc vzadu to šlo. :D
9. Nejraději mám žlutočervenomodrého plyšového medvěda Míšu, kterého jsem dostala kdysi dávno od bratra k Vánocům. Pořád s ním spím.^^
10. Na internetu jsem se seznámila se čtyřmi lidmi, které jsem později poznala i osobně.
11. Chtěla bych jet do Paříže, Ameriky, Austrálie a Španělska.
12. Odmaturovala jsem za 11. Z praxe za 1, z odborných předmětů za 2 a z češtiny a matiky za 3.
13. Jako malá jsem zbožňovala sestry Olsenovy!
14. Mám dva bratry. Mladšího vlastního a staršího nevlastního.
15. Na základní škole jsem nosívala klíče o objemu "do tašky se nevleze nic dalšího".

27.3.2013 || Velikonoce u L

27. března 2013 v 21:29 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,

hned úvodem vám chci oznámit, že zítra hned po škole odjíždím za drahým a domů se vrátím až v pondělí večer. Bohužel jsem si neuvědomila, že už je to zítra a zapomněla jsem přednastavit články. Něco málo rozepsaného a dopsaného tady mám, tak to nějak rozvrhnu, aby to byl alespoň jeden článek za 2 dny.

Dneska jsem vám chtěla vyfotit nové laky a přidat k nim novinkový článek, ale nějak jsem zapomněla na čas. To je tak, když si člověk oddychne, že už se nemusí zase chvillku učit a připravovat se, a volný čas tráví na facebooku a prohlížením internetu..

Včera jsem šla spát, usínala jsem a najednou šok! :D Já úplně zapomněla, že dneska máme angličtinu, takže jsem si neudělala ani překlad textu, ani cvičení.. Ještě že existuje google. Ráno jsem zkopírovala text, dala jsem ho přeložit, hodila to do wordu a vytiskla. A na přednášce jsem se pak snažila dát googlovskou češtinu do té normální. :D A řeknu vám, je to makačka!

Moc vám toho už dneska nenapíšu.. Možná vás to zajímat nebude, ale jsem tele. :D Někdy o víkendu jsem si lakovala nehty a neuvědomila jsem si, že jsem si předtím lakovala olejíček na podporu nehtů. A co dělá takový olejíček? Vpíjí se do nehtu.. A co se stane, když olejíček smícháte s lakem? Všechno se to do toho nehtu vpije společně! Takže jsem si dneska nehty odlakova a zhrozila jsem se, že je mám zelené a flekaté. :D Naštěstí to ten nový modrý lak zakryl, uf. Jenom mám trošku barevné i prsty z toho odlakovávání.. Ani ředidlo na barvu nepomohlo. :D

Toď vše. :) Jdu to něco málo přednastavit, kouknu na vaše blogy a jdu spát. Zítra zase brzo vstávám. :/ Tak se tady mějte hezky a užijte si Velikonoce. :) Jestli je na nich co užívat. :D


26.3.2013 || Na světě nejvíc miluju tu rozmatinost..

26. března 2013 v 21:19 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,

znáte to, když se po náročném dni přihlásíte na blog, kliknete na Žebříčky a Poslední komentované a najednou vidíte, že vám někdo komentoval tenhle článek, a tamten taky.. Vy, celý nadšení, se jdete podívat s tím, že to byl někdo normální, a že mu odepíšete a ejhle.. on je to spam. A ještě k tomu anglicky. A hele, další komentář to samé, a další taky.. Tak se rozhodnete, že návštěvníka zablokujete. A ono další ejhle.. Spam se sice tváří stejně, a že to psal jeden člověk.. Ale u každého komentu je jiná IP adresa. A zablokovat celý svět se mi vážně nechce. :D Takže asi tak..

"Na světě nejvíc miluju tu rozmanitost. Každý den mě nasere někdo jiný!"

Další peklo dnešního dne. Včera jsem nešla na přednášky a šprtala jsem se biochemii. Ať jako nemusím psát zápočtový test na konci semestru. Už včera večer jsem to vůbec neuměla, tak jsem si stáhla materiály do mobilu. (Vím, že se to nedělá. :D Ale děkuju chytrým vynálezcům novějších telefonů a možnosti otevírání wordových souborů v nich!) A co myslíte? Jak to dopadlo? :D Ze 6 otázek jsme mohli nasbírat maximálně 80 bodů. Z toho jsme pro splnění testu museli mít minimálně 56. No a Nikolka (stejně jako minimálně třičtvrtě třídy) bude ráda, když bude mít těch bodů 20. :D Protože nakteré z otázek jsem ani nevěděla, že bych si je někdy četla, natož se je učila. A taky proto, že když už jsem skoro dvě kompletní otázky opsala na obě strany A4, začal se pan profesor bavit se spolužačkou o jejích bývalém příteli, kterého taky učí a o tom, že doma chová psy. :D Tudíž stál hned vedle nás a opisovat nešlo! No tak celá třída poslouchala, co si ti dva povídají a smáli jsme se.

25.3.2013 || Učení místo školy

25. března 2013 v 19:39 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
rychle to shrnu, vykoupu se a jdu spát. :D

Zdá se vám normální, aby člověk nešel do školy proto, aby se mohl celý den učit? Mně teda ne. :D A stejně jsem to tak dneska udělala. Zítra píšeme test z biochemie a na to, že se to učím od pátku, vím velké prd. Ne, vážně. V pátek jsem začala a ještě mi chybí se doučit jednu otázku. Jenže to bych těch 11 před ní musela aspoň trochu umět. Možná si sem tam vzpomenu na nějaké slovo, ale to je tak všechno. Žádná souvislost, nic, z čeho bych si to mohla odvodit. Víte, co já mám totiž za problém? To, co mě baví, mi stačí jednou dvakrát přečíst a umím to. To, co mě nebaví a nezajímá mě to (biochemie např.), se můžu učit celý víkend, ale kromě pár slov stejně nebudu vědět nic. A to bych z toho měla prosím pěkně dělal státnice! Super.. Jsem zvědavá, jak to zítra dopadne. Pro jistotu jsem si wordovskou verzi stáhla do mobilu a uvidím, jestli se bude dát opisovat.. Jasně, chápu, nedělá se to. :D Ale co má člověk dělat jiného, když se to prostě nedokáže naučit? Fakt, zkoušku si na konci semestru napíšu až na nejpozdější termín a budu doufat, že předtím budu mít dost volna na to se to naučit. Protože učit se to dohromady s jiným předmětem by bylo ještě horší.

Něco pozitivního.. Psala jsem vám, že jsem tátovi pekla dort (moje premiéra) a musím se vám pochlubit, že mi ho všichni chválili.^^ Ale teda byl sladkej jako cumel! A to jsem na něj nedávala ani ten marcipán.

Jinak nevlastníte někdo zakrslého králičího samečka? :) Nejlíp teddyho nebo teddy lvíčka? Klidně může být i beránek.. Ale Rikkuše už po nás pěkně dlouho loudí mladé a já pro ně nemůžu sehnat tatíka. Přemýšlela jsem, že bych ji nechala vykastrovat, ale říká se, že by zvířata měla mít alespoň jeden vrh. :)

Dneska už tady jenom oběhnu vaše blogy, napíšu pár komentářů a na všechno prdím. :) Jsem utahaná, přežraná a ospalá. Zítra vstávám před půl šestou, abych mohla jet na 8:45 na písemku, na dvě a půl hodiny volna (odpadá nám tělocvik) a na další cvičení a přednášku. Super, když má člověk víc než 12ti hodinovej zápřah bez možnosti pořádného domácího kafe!

23.3.2013 || Premiéra v pečení dortu

23. března 2013 v 18:18 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,

po dlouhé době mám náladu napsat deníčkovský článek. :) I když vlastně ani nevím, co sem budu psát. Já opravdu nemám moc zajímavý a akční život. :D Ale je mi blbé nechat to tady stát nebo přidat zase něco s kosmetikou. :)

Dneska jsem vstávala brzo. I na mě. Poslední dobou nejsem schopná spát dýl než do devíti. Ať jdu spát kdykoliv. Dneska jsem se probudila o tričtvrtě na osm a nešlo mi znovu usnout. Do toho začala Rikki škrábat na dveře, takže super. :)
Měla jsem v plánu se učit biochemii na úterý, ať to nedělám na poslední chvilku, ale opět jsme si přečetla půlku první otázky a vzdala jsem to. Místo toho jsem se dala do pečení. :)

Táta má v pondělí narozeniny. Mamka mu chtěla upéct dort, už na něm pracovala, ale nějak se neshodli, tak řekla, že se na to může vy*** a vyhodila to. A já přece nenechám taťku na narozeniny bez dortu. :) Tak jsem našla recept na jeden oříškový a pustila se do toho. myslím, že se mi zatím daří *zaklepat*. :) Dodělám ho ale až zítra, za hoďku jdeme k sousedům na návštěvu a nestihl by vychladnout, abych ho mohla nakrojit a nandat do něj krém. :) Podle receptu na něm má být marcipán, ale prdím na to. :D Táta ho moc nemusí a mně se s ním nechce dělat. Takže dort jenom poliju čokoládou a nazdobím ho třeba šlehačkou a nějakými cukrářskými serepetičkami, co má mamka doma. :) Pokud se povede, dám vám sem fotku. Pokud budeme mít zájem, můžu přihodit i recept. :)

Btw jak poznám, jestli nemám březí kočku? :) Je jí asi 9 měsíců (vím, že může mít koťata už od čtyř), a nějak jí roste pupek. Teda břicho mívala už dřív, ale to byla vždycky nějaká nafouklá jenom. Teď je tlustá tak nějak jinak. Jako fajn, mám vystudovanou veterinu, ale březí kočku jsem v životě neviděla. :D Poradíte? :)

Jinak co mám v plánu. :) Ano, opět plánuju. Přidala jsem novou rubriku "TAGS" a přeházela jsem do ní tagy, které jsem sepsala už dřív. Teď mám napsané otázky k dalším třem, tak jsem myslela, že si zaslouží vlastní rubriku, kterou jsem dala do rozcestníku pod Webmiss&Blog. Přece jenom se ty tagy týkají mě. :) Dál bych chtěla udělat nějaké recenze. A taky nechci vzbuzovat dojem "kosmetického blogu", i když je tady o kosmetice psáno až až. Přemýšlím, čím to tady oživit. Nějaké nápady?

Taky jsem našla pár nových zajímavých blogů, které si chci projít. Třeba se některý z nich objeví v mým oblíbených. :)


Zatím se mějte, já se chystám pryč. Po dlouhé době karty se sousedama. Achjo. :D

Taky se přihlašujte do MISS a napiště si o Článek na přání. :)

Recenze || Krémové oční stíny Oriflame

19. března 2013 v 20:48 | Rikkina* |  Recenze
Ahojte,
už před pár týdny jsem vám začala slibovat recenzi na oční stíny od Oriflame, které mám doma už dlouho, ale nepoužívala jsem je. Pořád jsem říkala, že mi vůbec nesluší. Oči jsem si líčila jenom tužkou a řasenkou. Poslední dobou ale začínám experimentovat, a pod tužku si dávám na víčko stíny. No a při úklidu kosmetiky jsem objevila tyhle dávno zapomenuté oriflamovské zlatouše. V katalogu jsem je dlouho neviděla, tak nevím, jestli jsou ještě k sehnání a tudíž ani nevím, jestli vám tahle recenze k něčemu bude, ale chtěla jsem se vyjádřit. :D

Jsou z oriflamovské řady VisionV* v odstínu Cookie dough. Měli by být krémové, ale spíš mi připadají jako blátěné. :D Ostatně se sami můžete podívat, jak vypadají, když se v nich párkrát zašmrdlá štětcem. Na druhou stranu se ale krásně roztírají a výborně se s nimi pracuje. Škoda jenom, že se hodně obtiskávají nad víčkem. Ale barva je úžasná. Jak jsem psala nahoře, že jsem si celou dobu myslela, že mi nesluší.. Nejspíš to bylo tím, že jsem je neuměla nanášet tak, jak teď. Nosím je teď celkem často a nemůžu si je vynachválit. Výdrž je taky vysoká. Ráno se nalíčím do školy a večer jsou na víčku skoro nezměněné.
Neřeknu vám už, kolik stály. Mám je doma určitě víc než rok. Ale množství je 1,8 g. Taky musím pochválit balení. Líbí se mi. Pokud by byly ještě k dostání, rozhodně bych je doporučila. :)


Nová kosmetika || 0.7

18. března 2013 v 15:58 | Rikkina* |  Moje kosmetika
Ahojte,

v pátek mi dorazil balíček od Oriflame. A jak je u mě zvykem, podělím se s váma o to, co jsem si tentokrát objednala. :) Kromě mě mám objednávku i pro mámu, tetu, sestřenku a babičku, ale to vám ukazovat nemusím. :D I když přemýšlím nad tou voňavkou, co tam teď mám pro bábi a sestřenici. Strašně jemně a hezky voní. Uvidíme. :)
Nový katalog se mi po dlouhé době hodně líbí. Mám vyhlédnutých strašně moc věcí.. Teď mít jenom peníze. :D

K novinkám. Časem na ně čekejte recenze. Ráda bych tentokrát zrecenzovala všechny. Pod perexem napíšu ke každému výrobku něco. Tentokrát jsem si objednala 4 - sprej pro zvlnění vlasů, krém na ruce (jsem do nic blázen), podkladový krém, který používám místo make-upu a gel proti celulitidě, který bych si neobjednala, kdyby nebyl s výhodnou slevou.


12.3.2013 || Je libo článek?

12. března 2013 v 21:29 | Rikkina* |  Kecy
Čauko,

jak by řekla moje slovenská spolužačka. :) Máte se? Já jsem dneska strašně vyflusnutá a přitom bych pořád něco dělala. Asi se moje tělo snaží dělat všechno proto, abych neusnula. Nebo je to před chvilkou dopitým kafem.. I když po něm kolikrát usínám víc než normálně.. No nic.

Od pátku jsem byla u drahého a domů jsem se vrátila až včera večer. A na blog už vážně nebyla nálada. Musela jsem udělat něco do školy a byla jsem z té dvouhodinové cesty nějaká unavená.. Projdu komentáře u článku na přání, a na zítra snad něco vyberu a sepíšu/nafotím. :) Pokud máte nápady na nějaký zajímavý článek, podělte se v komentářích u odkazu, který dám pod článek.. Dneska vám toho taky moc nepovím. Není co. :) Ale jsem REBEL!! :D Vyprdla jsem se na tělák a šla se spolužačkou do školní knihovny. Půjčila jsem si skripta ani nevím do čeho a dvě knížky o zakrslých králíčcích. Před chvilkou jsem tak napůl dodělala anglinu, připsala si potřebné věci do diáře, za chvilku si seřadím složky a z internetu postahuju materiály do školy a budu je postupně tisknout. Pak se vykoupu a kouknu aspoň na dva poslední díly Once upon a time. Už se těším, až uvidím nový díl Pretty Little Liars. Jsem závislák, přiznávám. A zbožňuju Hannu, Tobyho, Spencer a Caleba! Ach. :D A ano, postavu Tobyho mám ráda i přesto, že se děje to, co se děje. A stejně nění mrtvej! Nesmí být.. :D

Pro oživení přidávám dvě fotky. :)

15 věcí, které o mně nevíte || 2. díl

10. března 2013 v 14:59 | Rikkina* |  Me
1. Nejoblíbenější zvíře je tygr, poslední dobou leopard a jaguár.
2. Chtěla bych si zaplavat s delfíny.
3. Nikdy jsem nebyla u moře.
4. Raději se nudím, než bych dělala něco náročnějšího. :D
5. První koncert, na kterém jsem byla bylo první turné Ewy Farne.
6. Dříve jsem se vyžívala v emo stylu.
7. Miluju nezdravá jídla a sladkosti.
8. Nejsem spokojená se svým vzhledem ani postavou.
9. Jsem šíleně sebekritický člověk.
10. Nenamalovaná skoro nevylezu z domu.
11. Mým dětským snem vždycky bylo mít vlastní zoologickou zahradu. Už jsem si i kreslila plány. :D
12. Bloguju už asi 6 let.
13. Po shlédnutí Pretty Little Liars se mojí oblíbenou herečkou stala Ashley Benson.
14. Miluju seriály! Mám jich rozkoukaných strašně moc! The Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Once Upon a Time, Teen Wolf, The Lying Game, The Simpsons, Grimm...
15. Ke kreslení mě dokopala dávná kamarádka - chtěla jsem být lepší než ona.

15 věcí, které o mně nevíte || 1. díl

9. března 2013 v 14:59 | Rikkina* |  Me

Je to už dávno, co jsem se nechala inspirovat u ZrzQy a S-hejvi.

1. Tohle už tu asi bylo řečeno několikrát, ale jsem šílený bordelář!
2. Miluju Ameriku a americký styl!
3. Jsem lenoch.
4. Miluju citronové pivo. :)
5. Doma mám psa a králíka, kočku a kocoura.
6. Mám nejdokonalejšího přítele na světě. :P
7. Miluju bílou, šedou, modrou a fialovou barvu. Poslední dobou mě nějak zaujala růžová - help me! :D
8. Mojí nejoblíbenější květinou je růže. Poslední dobou i lilie a orchidej.
9. Chtěla bych se jmenovat jinak. Třeba Kristýna, Vanessa, Katka..
10. Nesnáším špenát a bramborové knedlíky.
11. Ráda fotím a kreslím.
12. Dříve jsem hrávala na kytaru a na flétnu.
13. Vystudovala jsem školu, na kterou jsem chtěla už od prvního stupně základky - veterinu.
14. Na oblíbené blogy chodím i několikrát denně.
15. V budoucnu si chci pořídit pořádnou zrcadlovku!

8.3.2013 || Blog měl první narozeniny!

8. března 2013 v 10:09 | Rikkina* |  Blog
Ahojte,

normálně jsem si vůbec neuvědomila, že 1.3. oslavil blog první rok svého fungování! Proto, než na víkend odjedu a budou tady samé přednastavené články, mu chci dodatečně popřát všechno nejlepší, ať se mu daří minimálně tak, jako do teď, ať má kupu pravidelných čtenářů, ale i čtenářů, kteří sem zabrousí jen tak. Ať mu to vydrží ještě minimálně ten jeden rok, a ať se mu věnuju alespoň jak teď. :)

Taky blogu přeji, aby měl co nejvíce kladných a pozitivních ohlasů, a aby měl víc příznivců než haterů. Do jeho budoucího fungování bych byla ráda, kdyby se mu podařilo malinko víc prorazit, zvýšila se mu návštěvnost a aby ho adminka uměla lépe prezentovat, a přidávala na něj jenom kvalitní články, nejlépe pocházející z vlastní hlavy a ruky. Kopírování už v dnešní době snad odzvonilo, ne? ;) Sem tam nějaký obrázek nebo zajímavý článek z novin je ok okopírovat (se zdrojem!), ale celé články od ostatních blogerů.. To je hnus. :)

7.3.2013 || Drahý

7. března 2013 v 21:59 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
pár dní jsem nic nepřidala. Nevím, jak se mi to povedlo, ale nějak jsem pozapomněla. :D Na blogu jsem byla, oblíbené jsem oběhla, ale nedošlo mi, že bych mohla něco přidat. :D Omlouvám se. :) Teď to bude jenom takový informativní miničlánek, takže taky nic moc. :) Ale aspoň víte, že jsem ok.

Musím ještě předělat článek s oblíbenými blogy a přednastavit něco na víkend. :) Ráno, pokud budu mít čas, se tady ještě ukážu. O půl jedenácté jedu do Brna a ve dvanáct mi jede bus k drahému. Po dlouhé době zase spolu. :* Nesnáším tu dálku! Grr! Už se těším. Škoda, že to je zase jenom na pár dní. Už aby byly prázdniny a mohli jsme spolu být dýl. Máme velké plány! :D Nebo aspoň já dělám velké plány toho, kam se všude podíváme. :) I s rodiči bysme chtěli zajet do zoo Zlín (Lešné). Mám to tam ráda. Je to snad nejhezčí zoo, ve které jsem zatím byla. A to jsem byla i v Praze. Dál bych chtěla právě do Prahy, do Hodonína a do Liberce.. taky samozřejmě do zoo. Ale to se mi nepovede zrealizovat. :( Slíbila jsem drahému, že ho vezmu i na Pálavu. Kdyby pošahaní sousedi před pár lety nevysadili přes cestu naproti našemu borovice, šlo by na ni odemně z pokoje krásně vidět. Teď vidím prd. Jenom pár opelichaných stromů. Pracovně tomu doma říkáme les..

I like.. Jennifer Lawrence

5. března 2013 v 21:29 | Rikkina* |  I like...
Jak já ten blog miluju!! Měla jsem skoro dokončený článek, ale vložila jsem špatný obrázek.. No tak jsem ho smazala a bum.. bylo po článku! A nešlo to vrátit!! Že já blbá si to zase neuložila, fakt!! Původní článek zněl nějak takhle..:

Ahojte,
brouzdala jsem svým blogem, a došlo mi, že už jsem celkem dlouho nepřidala žádný článek do rubriky "I Like..". Musím to teda napravit. :) Jako první mi přišla na mysl herečka Jennifer Lawrence. Je v podstatě mým novým hereckým objevem. Strašně se mi líbila ve filmu Hunger Games. Myslím, že slečna má vážně talent. :) Mám v plánu podívat se na všechny její filmy.

Btw jsem nějaká špatná poslední dobou. Ve čtvrtek jsem se vyprdla na povinné cvičení, protože mi bylo blbě, bolela mě hlava a v krku, v pondělí jsem se ze stejného důvodu vyprdla na dvě nepovinné přednášky a začaly mě bolet uši. Doufám, že to přejde a je to jenom z rýmy. Nechci, aby mi je píchali.. Zažila jsem to (prý) jako malá. Moc si to nepamatuju, ale říká se, že to hrozně bolí.. :( Uvidíme, jak zítra zvládnu ten dlouhý školní den (od 8:45 do 16:15!!!), kdyžtak jedu ve čtvrtek na ušní, ať můžu v pátek za miláčkem. :P