BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Speciál: Moje výbava na plesy

8. února 2013 v 20:59 | Rikkina* |  My wardrobe
Dámy a pánové, plesová sezóna už je tady. :) Rozhodla jsem se vám proto udělat dvojitý článek na toto téma. První, tenhle, bude o tom, jakou plesovou výbavu mám doma já. A ten druhý bude inspirativní z fotek, které mám v počítači. :)

V době, kdy se tenhle článek zveřejní, budu už dávno na maturáku kamarádky. Nejdřív jsem měla v plánu si všechny šaty obléct, abyste viděli, jak vypadají na těle. Potom jsem ale zjistila, že nestíhám, tak jsem je vyfotila alespoň takhle. Až se vrátím domů, přefotím to, slibuju. :)

Teď k šatům. Přímo plesové mám čtvery. Z toho troje krátké, na normální plesy a jedny dlouhé, které jsem měla loni na svém maturáku. Začneme černými, ty jsou nejstarší. :)

Tyhle šaty mám už pár let. Kupovali jsme je tuším na bratrův školní ples na základce. Cenu vám už nepovím, určitě to bylo kolem pětistovky, když zapřemýšlím, kolik stojí podobného šaty teď. :) Mám je ráda. Líbí se mi, jenom ten flitrovaný vršek strašně škrábe. :/Další šaty, které se kupovali kvůli plesu, jsou tyhle tmavě stříbrné. Byla jsem v nich na maturitním plese před dvěma rokama. Museli jsme tenkrát jako třeťáci připravovat maturák pro náš obor. Cena byla taky kolem pětistovky. Mám k nim ještě stříbrný šál kolem ramen, jenom nevím kde. :D

Úplnou novinkou jsou tyhle bílé na páteční (dnešní) maturák kamarádky. Nikdy bych do sebe neřekla, že půjdu do volánů, ale šaty se mi zalíbily na první pohled. :) S přítelem budeme jako black&white. :D Neúmyslně. Přítel si koupil bílou kravatu a nějak jsme zjistili, že půjde v černé košily. :) Stály 370,- kč.

Moje maturitní šaty. Stáli skoro tisícovku! Ale jsem na ně pyšná. Líbily se a jsou pohodlné. :) Jenom nevím, kam dál je obnosím.. Zkoušela jsem ukecat mamku, ať mi je zkrátí, abych v nich mohla na normální plesy. Ale je nám líto do nich střihnout.. Jsem zastánkyně toho, že na cizí maturáky a plesy se chodí v krátkém. A já už žádný svůj ples mít nebudu. :) Fotka je rok stará. Focená pár dní před mým plesem.

Nakonec vám chci ukázat boty, ve kterých chodím plesat. Měla jsem i černé, ale ty už jsou zničené, a zlaté, které mi po jednom nošení začaly padat z nohy, tak jsem je prodala. Na nějaké černé mám zálusk tak uvidíme. :) Každé z nich stály myslím kolem čtyř-pěti stovek u vietnamců.


Článek později předělám do plné, konečné podoby, nebojte. :)
 


Komentáře

1 Martina H. Martina H. | E-mail | 11. července 2016 v 11:33 | Reagovat

Ahoj, kde jsi koupila ty fialkové šaty? Přesně takové jsem v mnoha barevných provedeních jednou někde viděla a moc bych je chtěla příští rok na ples. Dík za odpověď. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama