BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

14.2.2013 || Návrat, Valentýn, vztek,...

14. února 2013 v 22:18 | Rikkina* |  Kecy
Vážení a milý, jsem z5! :)

Ples proběhl víceméně v klidu.. Raději nebudu zmiňovat jeho poslední část - odchod, ani to, jak jsme skončili na L. třídní slučce, na kterou jsme jít nechtěli, kde jsme byli asi půlhodiny a z toho čtvrt hodiny sami, protože se mezi sebou všichni rozhádali a odešli.. :D

Výlet jsem si o den prodloužila, ale stejně se mi nechtělo odjíždět. Já tak nemám ráda, když jsme od sebe! :( A to za mnou L. přijede až příští víkend! Chjoo. :(
Jinak.. fotky z plesu nemám. :D Sice jsem s sebou brala foťák, ale ten jsem nechala u drahého doma a na mobil s emi fotit nechtělo. :) A ani jsme si s L. neudělali fotku, jak nám to slušelo. Snad někdy dodatečně. :D Teď to nějak krátce shrnout..Pátek
Odjezd k L., nákupy o:), pěna na holení ze které ušel vzduch takže je nepoužitelná :D, přípravy na ples, ples, potkání bývalých spolužáků, potkání L. opilého spolužáka nebo co to je :D, taxi zadarmo, hospoda s L. bývalými spolužáky, pár plesových panáků a L. piv, z trucu Plzeň 12°v hospodě kde L. platil o:)

Víkend
spaní, flákání se, filmy

V týdnu jsme brzo vstávali, zajeli jsme si do Kauflandu koupit kuřecí nugetky a udělali jsme si oběd :), zalezli jsme k filmům a na hoďku jsme oba usnuly. A odp jsme šli do města znova. :) L. si koupil pár tílek a skončili jsme v cukrárně/kavárně (?). L. si dal čaj, já jak jinak než vídeňskou kávu. :) Miluju ji!^^ A šlo se domů.. opět k filmům. :)

Další den jsme po obědě vyrazili za L. babičkou, hodinu a půl jsme poseděli a šli zase brouzdat obchodama. :) Poslední dobou jsme se nějak roznakupovali. :D L. si koupil boty, já náušnice a další štětce od vietnamců a šli jsme domů. :)

No a dneska jsem musela domů. :( Jéé jak mě se nechtělo! Už když jsme čekali na autobus mi bylo smutno. :)

Ááá ke dnešku! Slavili jste Valentýna? :) My jsme se na to letos vyprdli. Slavili jsme ho spolu už 2x, tak to jednou vynechat můžeme, ne? :)

Jinak jsem přijela domů, vlezla na blog a nestačila jsem se divit. Co to proboda Standa zase vymýšlí?? Říkat lidem v AK, kdy mají a kdy nemají publikovat články? A hlavně jaké články? Kurňa blog byl snad vždycky o tom, že si na něj lidi přidávají něco svého, něco, o co se chtějí s ostatními podělit.. A najednou se najde někdo, kdo bude diktovat, jak má článek vypadat? Docela mě dostali příklady nevyhovujících článků. Znám z nich sice jenom 2 blogery, ale i tak.. Článek jenom o fotce, která přesně vyjadřuje název článku a není třeba k ní nic jiného psát, se Standovi prostě nelíbí, protože neví, co si o ní má myslet.. Prosím pěkně, nadpis "Smutný šašek" nebo jak to bylo, a v článku fotka autorky namalované jako klaun se smutným výrazem.. Co o tom chcete napsat? Vysvětlovat na A4, proč je v článku zrovna tahle fotka, proč jich tam není víc a podobně? Každý si to vyloží podle sebe, ale nemyslím si, že by byl někdo, kdo to nepochopí. ;) Myslím, že se z blogu stává něco jako diktátorský web. Budou nám admini za chvilku říkat, co máme psát, kdy přesně to máme zveřejnit, a kolik přesně to musí mít slov? Ať si ty články potom píšou samy.. Nebýt nás blogerů, celý server by šel doháje.. Nedivím se, že plno lidí utíká na blogspot a podobně..

Kavárnová.
L. čaj, moje Vídeň^^

EDIT: 14.2.2013, 22:20 - Opraveno datum z 2012 na 2013 :D
EDIT 2: 14.2.2013, 22:21 - Nejlepší je blog cz zaspamovaný ruskýma blábolama! Hlavně že na autory blogů v AK budou mít admini blogu kecy, že mají často články na hlavní stránce. Kde to žijeme? Fakt mě nebaví ty pořád se opakující spamy.. grr!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama