BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Rekapitulace roku 2012, co plánuji na 2013

7. ledna 2013 v 20:29 | Rikkina* |  Blog

Je mi líto nechat tady dneska jenom jeden článek, tak mě napadlo nějak ve zkratce zrekapitulovat uplynulý rok. Jak z osobního, tak z blogového života. :)

Rekapitulace blogového roku:
1.3.2012 - založení blogu
Počet designů blogu: 8
Počet rozcestníků: 3
Celkem článků: 575
Počet rubrik: 36 - některé využívané, jiné ne (přepíšu je a aktualizuji tím blog pro nový rok :))
Nejvíce článků v rubrice: Kecy (121)


Počet článků:
- březen 110
- duben 66
- květen 74
- červen 54
- červenec 76
- srpen 61
- září 56
- říjen 35
- listopad 23
- prosinec 20

Počet anket na blogu (když nepočítám soutěžní): 10
Nejvíce hlasů v anketě: 169 (anketa "Ty a móda?")
Počet oblíbených blogů za rok 2012: 11

Návštěvnost dosáhla téměř 15000. Minimálně 2x jsme společně splnili hranici a cíl v návštěvnosti - 1000 lidí za týden.

Za návštěvnost, splněné cíle, komentáře a za vaši přízeň vám moc děkuju. Někteří možná tušíte, někteří ne, jak člověka potěší, když je jeho práce alespoň z části oceněná. Jsem ráda za každou vaši návštěvu, a ještě víc za každý váš komentář. Ať už kladný nebo negativní. Kladný komentář potěší, negativní nakopne k lepším výsledkům. :) Myslím, že jsme prožili pěkný blogový rok, který mi hodně dal (co se blogování týče) a doufám, že vám taky. A taky doufám, že se vám můj blog alespoň trošku líbí a že se na něj budete dál vracet i v roce letošním. :)

Rekapitulace osobního roku z krátkých bodech:
První Silvestr a Nový rok trávený s drahým a zároveň první návštěva drahého u nás, ztužkovací ples, maturitní ples, roční výročí s drahým, měsíce učení, založení nového blogu, nervozita, maturita, maturitní vysvědčení, úleva, přijímací zkoušky na vysokou školu, neúspěch při přijímacích zkouškách na vysokou školu, nový telefon, dostala jsem zakrslého králíčka, oslava taťkových padesátin, pár měsíců válení se a navštěvování se s drahým, pěkné letní prázdniny a zároveň poslední studentské prázniny jako takové, olympiáda, hledání zaměstnání, návštěva úřadu práce, stálé neúspěchy s hledáním zaměstnání, telefonát z vysoké, dodatečné přijetí na vysokou, zjištění že jsem byla první pod čarou (naštve), od babičky jsme si přivezli 2 koťata, nástup na vysokou, první náročné dny vysokoškoláka, zvyknutí si na to být vysokoškolák, flákání školy, po třech letech cvičení v tělocviku, rozbití foťáku, zdomácnění do té doby pouze venku zůstávajících koťat (a že to šlo rychle!), Ben ztratil oškovací vzteklinovou známku, Ben ztratil obojek, koupení nového obojku a kšír a vodítka pro králíka, Ben ztratil nový obojek ale našel se ten starý, Rikki (králík) se mi vykousala z kšírů a 100 korun bylo během pár minut v háji, bratr s Benem rozbily vodítko, nastává éra zápočtů a zkoušek, dozvídám se že budu teta! (sice nevlastní - mám nevlastního bratra - ale pořád teta!), úspěšné plnění zápočtů a zkoušek (ať už na první nebo na druhý pokus), Vánoce, dostala jsem diář!, tátovi jsem koupila užitečný dárek - sekeru - starou ztratil - byl z ní nadšený!, povánoční návštěva babičky, povánoční mininákupy, čekání na peníze ze stipendia (stále čekám :D), čekání na zveřejnění výsledků zápočtu z angličtiny, neúspěch při zápočtu z angličtiny, Silvestr s drahým, nezvyk pít + víno = motání hlavy, každodenní přejídání, Nový rok s drahým.

Jasně a stručně řečeno, minulý rok měl svoje pro i proti. I když se to z vypsaných věcí možná nezdá, pro mě to nebyl nejlepší rok. Doufám, že tenhle se povede lépe, i když je na konci třináctka. :)

Určitě jsem na miliony věcí zapomněla. Tohle jsou takové ty větší události, které si člověk zapamatuje bez toho, aby si je musel zapisovat. :) Jaký byl váš uplynulý rok? :)

Co chci zvládnout v roce 2013?
Určitě chci dál udržovat takové rodinné vztahy a vztah s přítelem jako doposud. Možná by to mohlo být ještě lepší - určitě to jde. Minimálně v těch rodinných vztazích.
Úspěšně ukončit tenhle i nadcházející semestr a úspěšně vkročit do toho příštího.
Samozřejmě nezapomínám ani na blog, kterému bych se chtěla začít věnovat pravidelněji.
Chci se naučit vařit. :D Opravdu. Baví mě to, ale jsem líná.
Víc času bych chtěla věnovat koníčkům - focení, kreslení.
A samozřejmě se těším na příchod neteřátka. :) Měla by to být holčička - Adélka. Už mám pro M. a M. (bratr a jeho přítelkyně) vymyšlený dárek do porodnice! :D

Je to jenom takový rychlý přehled. Chápejte, člověk si uvědomí až časem, že toho prožil nebo chce prožít daleko víc. :) Co plánujete na příští rok vy? :)
 


Komentáře

1 Blondie*M* Blondie*M* | Web | 7. ledna 2013 v 20:35 | Reagovat

Ahoj, potřebuji poradit se střední školou! Byla bych moc ráda za tvoji návštěvu a koment u aktuálního článku o školách! Moc by mi to pomohlo! Předem děkuju..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama