BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

8.1.2013 || Nemocná, opět

8. ledna 2013 v 19:44 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
máte se? Možná jste si všimli, že jsem o5 změnila design. Líbí? Je takový jednoduchý. Chtěla jsem něco zimního a světlého. Hrála jsem si s ním necelou hodinu, ale zas tak špatně nevypadá, ne? :) Možná (určitě) jde poznat, kolik obrázků to je dohromady. :D Ale snažila jsem se prosím pěkně!

Jinak jsem zase nemocná! Jak já to dělám, fakt. :) V neděli mě začala bolet hlava, už delší dobu kašlu, včera jsem kvůli kašli nemohla usnout a ráno jsem začala vykašlávat hleny. Takže o půl jedné směr doktor. Vytáhl ze mě 30 korun, napsal mi recept na nějaké prášky a kapky a do pěti dní jsme prý zdravá. :D Uvidíme. Taky říkal, že špatně dýchám na levé straně.. A začínám mít rýmu. Super.
Ale já vlastně vím, z čeho to mám! :D Z učení. Před Vánocema jsem byla taky nemocná když jsem s eučila na zkoušky.. teď se učím zase a zase nemocná! Hahá! Musím si obstarat papír "zákaz učení". :D

Jinak od rána sedím nad slovíčkama z angličtiny a nepamatuju si je. Štve mě to. Nechápu, jak se mám během pár dní naučit to, co se ostatní učili i 10 let. Na hlavu tohle.

Jo a hrajete tady někdo Big Farm? :D Hodil by se nám ještě jeden člověk do spolku. :) Kdyby něco, tak "CrazyTeam". Díky. :D

Zítra mám v plánu nafotit vám nějaký outfit. :) Možná jich bude víc. Mám totiž nápad na jeden všestranný. :D

Nevím, jestli dneska ještě něco přidám. Nemám nápad, do článku na přání nikdo nepíšete.. Tak brouzdám po netu a hledám inspiraci. :)

Podpoříte můj blog na facebooku?
Na fotce moje držka mourovatá.

Zatím se tady teda (s)mějte hezky,
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama