BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

25.1.2013 || Jsem v nervech!

25. ledna 2013 v 19:37 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
omlouvám se, že tady na to prdím. V pondělí a v úterý mám poslední zkoušku a zápočet a vůbec se nestíhám učit. Nad statistikou sedím od úterý a pořád ji neumím. Blbý testy na internetu, fakt. Mám pocit, že mi to pokaždé napíše něco jiného.. Otázky, které vím jistě, jsem si z toho testu opsala na papír a snažím se to učit takhle. Jenže - v testech předtím mi to psalo, že jsou ty odpovědi správně.. najednou je to jinak a píše mi to, že to co bylo celou dobu správně je špatně. Asi už mi z toho hrabe nebo nevím, jak jinak si to mám vysvětlit. :D
S angličtinou je to podobně. Když jsem se ji učila na minulý zbytečně promarněný termín, celkem jsem to uměla. Teď, o přibližně týden později jsem se k tomu vrátila a nevím skoro nic. Super. Budu doufat, že budeme mít naši učitelku a zase si nás nebude všímat, protože jsem si nacpala slovíčka do mobilu. A taky jdu s jinou třídou, než s tou svojí, tak doufám, že lidi tam nebudou svině a neprásknou mě. Achjoo..Když jsem byla na zápise, bylo nám řečeno, že nám budou 5. ledna posílat stipendium. Hm, je 25. a na stránkách je pořád "NEUHRAZENO". Zajímalo by mě, kdy to hodlají poslat. Jestli čekají, až bude po zkouškovém, aby to mohli kdyžtak poslat co nejmíň lide..? :D

Dál, aby toho nebylo málo, jsem šíleně vynervovaná z voleb. Někteří asi víte, koho zastávám, a koho nemůžu vystát. Kdo neví a zajímá ho to, zkoumejte v minulých článcích. :P Ještě s našima nevíme, jestli půjdeme volit dneska nebo až zítra, ale 100% půjdeme. 3 hlasy sice nic neznamenají, ale co kdyby náhodou. A jsou to 3 hlasy, které nedostane ten druhý. Nejsem věřící (nebo vlastně nevím jestli jsem nebo ne - rozepíšu v dalším odstavci :D), ale budu se modlit, aby to nevyhrál ten, kdo nechci, aby to vyhrál. Nedokážu si představit, jak naši zemi povede a bude reprezentovat zrovna on. Důvodů k tomu mám minimálně milion a opravdu nechápu lidi, kteří ho zastávají. Prohlásila jsem, že pokud to vyhraje, nejspíš emigruju. :D I kdyby to mělo být jenom na Slovensko.

K tomu věřící × nevěřící. Já to vážně nevím. Spíš nevěřící. Občas si říkám, že nahoře něco musí být, když se dějí dobré věci. Potom se ale stane něco špatného a říkám si, že kdyby Bůh existoval, nedopustil by to. Potom je tady další možnost - existuje, a špatné věci se dějí z důvodů, které mu přijdou přijatelné. :D DILEMA! :D Né, vážně nevím.. spíš jsem nevěřící. :)

Dál pro vás mám z poloviny připravených několik článků, které bohužel nemám čas dopsat a dofotit. Budu doufat, že mi zkoušky dopadnou dobře a budu se vám moct konečně začít věnovat tak, jak bych chtěla. Každý den sice procházím oblíbené blogy a zkontroluju komentáře a když je možnost, odepíšu.. Ale na víc se vážně nezmůžu.
Jsem vyflusnutá, unavená, naštvaná a nervózní. Do toho mě bolí záda, oči a hlava, jak sedím nad noťasem víc než jindy a pořád dokola neúspěšně plním statistické testy. Asi se z toho brzo zvencnu. :)
Teď jsem si dala takovou menší odpočinkovou pauzu, abych se vám taky mohla konečně ozvat, ale zase se běžím učit. Jé jak mě to nebaví! Už aby to bylo za mnou a měla jsem pár měsíců klid! :D

Zatím se tady teda mějte, v pondělí a v úterý mi držte palce a pokud půjdete k volbám, volte správně, ať si potom nemusíte nadávat a stěžovat si (i když to budeme tak i tak), v jakém státě to žijeme. :)
Pokud máte před zkouškama nebo písemkama, přeju vám úspěšné splnění.

Taky bych byla ráda, kdybyste se přidali k mé facebookové stránce.

A pro inspiraci mi můžete napsat, jaký článek byste na blogu chtěli číst.

A na doplnění fotka Mii a Mika. :)

Mějte se hezky,
Btw.. omluvte prosím chyby a překlepy. Nemám sílu to po sobě kontrolovat. :/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama