BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Leden 2013

30.1.2013 || Oficiálně jsem dokončila první semestr!

30. ledna 2013 v 18:19 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
dneska přišly na mail výsledky angličtiny, kteoru jsem psala včera. A hádejte! Na poslední možný pokus jsem ji konečně zvládla! A víte, co je ještě lepší? Že já, jako desetiletá němčinářka a tříměsíční angličtinářka jsem udělala zápočet z angličtiny, a některé deseti i více leté angličtinářky ten zápočet nedali. Né, že bych jim to přála, to ne, ale je zvláštní, že já jsem se to naučit dokázala a ony ne. No nic, můžete mi blahopřát k postupu do druhého semestru se všemi zvládnutými předměty a s plným počtem kreditů! :P

Jinak se celý den nudím. A přitom mě nic nebaví. Chtěla jsem vyfotit nějaký ten outfit, ale nechtělo se mi (ach ta lenost). Takže se pokusím sesmolit nějaký náhradní článek ještě. Taky za mnou zítra přijede přítel, takže bych měla přednastavit na každý den až do neděle (pro jistotu i na pondělí) nějaký článek.

Nová kosmetika || 0.4

29. ledna 2013 v 22:48 | Rikkina* |  Moje kosmetika
Ahojte, nějak se mi nechce psát deníčkovský článek, takže přidávám alespoň fotky a krátký popis nové kosmetiky, která se mi tu naskládala od Vánoc. :) Nejsou v ní zařazeny Vánoční dárky, o nich byl jiný článek hned po Vánocích.

Dneska jsem byla na posledním pokusu na zápočet z angličtiny, tak mi držte palce, aby byl zítra na mailu kladný výsledek. :D Ale ať už to dopadne jakkoliv, strašně se mi ulevilo. Po víc jak měsíci skoro neustálého učení mám konečně klid a čas na to, co mě baví. Takže doufám, že se vám budu moct věnovat tak, jak bych chtěla, a že zítra stihnu nafotit slíbené články s novým oblečením a s outfitem. Pokud byste měli nějaký nápad na článek, stačí napsat SEM. :)

Teď ke kosmetice..

Hledá se nový majitel pro kocourka

26. ledna 2013 v 21:48 | Rikkina* |  Me

Dneska druhý článek, tentokrát vás prosím o pomoc!

Spolužačka má doma kocourka, na kterého se vykašlal její bývalý přítel. Bohužel si ho nemůže nechat, protože bydlí v Praze a do školy dojíždí do Brna. Doma má i velkého psa, její maminka má nemocnou čivavu a nevlastní táta kočky nenávidí. Poprosila mě o malou výpomoc při hledání nového majitele.

Kocourkovi je teda 5 let, ale snad by se našla nějaká dobrá duše. :) Je to fajnový společník, který je čistotný a zvyklý na život v bytě. Navíc je kastrovaný. Z fotek můžete posoudit, že je vážně moc pěkný.

Měli byste o něj někdo zájem?
Spolužačka ho má v Praze - dalo by se to domluvit, ale je možnost ho dopravit do Brna. Pokud je někdo ze Znojemska a měl by zájem, mohla bych si ho vzít na chvíli domů a předat ho já. Všechno by záleželo na domluvě. Možná by nebyl problém ho dopravit ani do Třebíče..

26.1.2013 || Učení, volby a nervy

26. ledna 2013 v 21:38 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás,
poslední dobou mám vždycky špatnej pocit, že sem nepíšu. :D Takže přidávám další nejspíš nezajímavý článek..
Pojedu podle nadpisu.. :P

1. Učení
Nebaví mě to. :D Dneska jsem na to celkem kašlala. Ráno jsme jeli do města nakoupit (konečně mám ty odličovací ubrousky, těším se, až je dneska vyzkouším), hned potom k volbám a k tetě s Oriflamem a taťka se nechat ostříhat. Jo! A koupila jsem si i novou bezdrátovou myš k počítači. Zamilovala jsem si ji.^^ :) Domů jsme se vrátili něco po půl jedné, takže jsme obědvali ve tři hodiny. :D Nevadí. Celé odpoledne jsem seděla u televize a sledovala průběh voleb a nervovala se u nich. Učit jsem se začala tak po čtvrté, takže mám dneska co dohánět. :D Ale testy už se mi ve většině případů daří úspěšně splnit, což je asi dobré znamení. xD Jenom aby mi to tak šlo i v pondělí.

Ask.fm

25. ledna 2013 v 21:48 | Rikkina*
Jak už to bývá, lidé zakládájí svým blogům facebooky a sobě formspringy nebo asky. Facebook už můj blog má |TADY|. Na blogu jsem vedla návštěvní knihu, která neměla úspěch. Proto jsem se nakonec rozhodla pro ask.fm. :) Ptát se mě můžete na co budete chtít. Budu se snažit odpovědět na všechny otázky v hranicích slušnosti. ;)

Ptát se můžete tady ↓

http://ask.fm/rikkina


25.1.2013 || Jsem v nervech!

25. ledna 2013 v 19:37 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
omlouvám se, že tady na to prdím. V pondělí a v úterý mám poslední zkoušku a zápočet a vůbec se nestíhám učit. Nad statistikou sedím od úterý a pořád ji neumím. Blbý testy na internetu, fakt. Mám pocit, že mi to pokaždé napíše něco jiného.. Otázky, které vím jistě, jsem si z toho testu opsala na papír a snažím se to učit takhle. Jenže - v testech předtím mi to psalo, že jsou ty odpovědi správně.. najednou je to jinak a píše mi to, že to co bylo celou dobu správně je špatně. Asi už mi z toho hrabe nebo nevím, jak jinak si to mám vysvětlit. :D
S angličtinou je to podobně. Když jsem se ji učila na minulý zbytečně promarněný termín, celkem jsem to uměla. Teď, o přibližně týden později jsem se k tomu vrátila a nevím skoro nic. Super. Budu doufat, že budeme mít naši učitelku a zase si nás nebude všímat, protože jsem si nacpala slovíčka do mobilu. A taky jdu s jinou třídou, než s tou svojí, tak doufám, že lidi tam nebudou svině a neprásknou mě. Achjoo..

Prodám: Bílé nízké kozačky

22. ledna 2013 v 22:49 | Rikkina*
Zdravím vás. Loni jsem si koupila nízké bílé kozačky s cca 5 cm podpatkem. Až doma jsem ale zjistila, že mi vlastně vůbec nesedí. Jsou jako nové, jenom jednou (asi hodinu - z toho 10 minut chůze :D) nošené. Měli byste o ně zájem? Samozřejmě přikládám i fotku.

Značka: Žádná - snad by vám to nevadilo
Cena, za kterou jsem je koupila: Něco málo nad 500,-
Cena, za kterou je prodám: 400,- i s poštovným
Kvalita: Jednou nošené, jako nové
Velikost: 40


Pokud byste měli zájem, napište mi na facebook, na mail nebo do komentářů a domluvíme se. :)

Můj blog na fb a chystání článků

22. ledna 2013 v 14:36 | Rikkina*
Ahojte, od drahého jsem přijela o den později, než bylo v plánu, takže musím pár článků dodělat až dneska. :) Víc ale v deníčkovském článku. V tomhle bych vás chtěla pozvat na fejbůk svého blogu a poprosit vás o návrh článku. :)

Takže budu ráda, když mi dáte "like". FB budu pravidelně aktualizovat a přidávat i nějaké "bonusy". :)

Jsou dny, kdy mi dochází nápady a nevím, co přidávat. Proto bych byla ráda, kdybyste mi napsali, jaký článek byste na blogu uvítali. :)

17.1.2013 || Jak jsem po*rala zápočet

17. ledna 2013 v 18:19 | Rikkina* |  Kecy
Po dlouhé době vás zdravím.

Byla jsem nemocná (jsem nemocná) a musela jsem se učit tu anglinu. Kterou jsem se bohužel učila zbytečně. Jelikož jsem měla z minulého týdne zafixováno, že písemku píšeme dneska ve 13:00.. Tak já, že si to teda rozvrhnu tak, abych si ještě před tím stihla přečíst slovíčka.. Vstanu, vykoupu se a jdu se chystat.. A najednou smska od kamarádky kde jsem, že za chvilku začínáme psát.. Mi nikdo nemohl říct, že nepíšeme v jednu, ale už v devět? Takže jsem hned volala do školy, kde mě učitelka na anglinu přepojovala na sekretářku, která mi řekla, že s tím nemá nic společného, ať napíšu garantce předmětu. Která mi samozřejmě od ráda neodepsala. Takže jsem zvědavá, jak to ještě dopadne. Zažádala jsem si o náhradní termín.. Snad nebude s prominutím svině a ten nový termín mi dá. Angličtinářka i sekretářka říkali, že by to neměl být problém.

My wishlist

13. ledna 2013 v 21:04 | Rikkina* |  Me
Občas nevím, jaký článek napsat, tak mě napadají nesmysly, jako třeba sepsat vám, co bych si v blízké době chtěla koupit. :) Většinu z toho stejně neseženu nebo už mi nezůstanou penízky, ale bylo by hezké tyhle věci vlastnit. Některé z těch věcí ani nepotřebuju, jenom by se mi prostě líbilo je mít.
Začnu tou, o které si můžu nechat v nejbližší době jenom zdát. :D

Mým asi největším přáním je vlastnit zrcadlovku. Nejvíc přemýšlím o Nikonu D5100, Nikonu D3100 nebo Canonu EOS600D. Nechcete mi někdo přispět plnou částkou?

Podpořte můj blog na fb

13. ledna 2013 v 20:49 | Rikkina* |  Blog
Před pár dny jsem blogu vytvořila facebook.
Už ho vedou skoro všichni, tak jsem se přidala a vezu se s davem. :)

Podpoříte mě?
Pořád můžete být první, kdo dá "like".


Za případnou podporu děkuju. :)

12.1.2013 || Nemocná, naštvaná, s bolavým bříškem a bez zápočtu

12. ledna 2013 v 22:21 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás.
Včera jsem se chtěla ozvat, ale celý den jsem prospala. Si ani nedokážete představit, jak strašně mě bolela hlava! Myslela jsem, že mi pukne. Bylo mi špatně a prokašlala jsem celý den i noc. Dneska mě z toho šíleně bolí bříško. Mám pocit, jako bych dělala minimálně tisíc sklapovaček.

Ke čtvrtku - zápočet z angliny opět nemám. 17. mám další termín, tak doufám, že už mi bude zítra líp a budu se moct učit. Psala jsem to už několikrát, ale nechápu, proč nám nenechali němčinu.. Nebo proč alespoň nerozdělili angličtinu na pokročilou a pro začátečníky. Kdo se má naučit během tří měsíců něco, co se ostatní učili víc než 10 let? Takže ve čtvrtek poslední pokus a nazdar angličtino, uvidíme se příští rok. A tentokrát prý u o hodně těžšího testu! No potěš..

A co říkáte na volby? Já jsem mírně v šoku. Nechápu, jak se tam mohl jeden z kandidátů dostat. Jednoho celkem chápu, ale ten druhý.. Hymnu neumí, mluvit neumí, jenom spí.. Stejně si myslím, že prezident už je jasný a ani nemusí být druhé kolo. A stejně to vyhraje ten, který byl "až" druhý. Kde to žijeme? Lidi by se měli zamyslet, co pro zemi chtějí. Když si všichni ztěžovali na Franze s tím, že nechtějí, aby nás zastupoval "avatar", proč teda chtějí všichni volit někoho, kdo neumí mluvit? Představte si novoroční projev prezidenta Karla.. Povídá, a pod ním jedou pro jistotu titulky, abychom rozumněli tomu, co říká. Moje první volby a hned mě takhle naštvat! Že jim to není blbé. :D

Mám připravených pár článků, ale ještě je musím dopsat a dofotit. U těch fotících čekám, až mi bude líp. :)

Jinak mi mělo k pátému přijít stipendium.. Nepřišlo a na webu píšou, že ho ještě ani neposlali. Jsem zvědavá, kdy se na to chystají.. Já měla v plánu nákupy. :D

Takže se ptám:
∟Co říkáte na výsledky voleb? A pokud už můžete, půjdete volit i v druhém kole?
∟ Jaký článek byste na blogu uvítali?

Jinak vám děkuju, že sem chodíte, i když nepřidávám. Opravdu to těší a vážím si toho. :)

Moje péče o: Vlasy

9. ledna 2013 v 21:46 | Rikkina* |  Moje kosmetika
Hodně blogerek teď píše články na téma "Moje péče o..". Rozhodla jsem se k nim přidat a napíšu vám, jak se o sebe starám já. Jako první jsem vybrala péči o vlasy. Není to ale nic světoborného. :)

Byly doby (ještě tak necelý rok zpátky), kdy jsem si pravidelně barvila, žehlila a jinak ničila vlasy. Taky podle toho vypadají. Mám je hodně zničené, třepí se, lámou, a nechtějí růst. Chtěla bych mít vlasy dlouhé, husté a lesklé, jako jsem mívala, když jsem byla malá. Předtím, než jsem je začala barvit a žehlit. Teď mám vlasy všelijaké a dlouhé kousínek pod ramena. Myslím, že už se trošku zlepšily, ale pořád nic světoborného. Uvidím, co udělá čas a zvýšená péče a snížené ničení. :)

8.1.2013 || Nemocná, opět

8. ledna 2013 v 19:44 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
máte se? Možná jste si všimli, že jsem o5 změnila design. Líbí? Je takový jednoduchý. Chtěla jsem něco zimního a světlého. Hrála jsem si s ním necelou hodinu, ale zas tak špatně nevypadá, ne? :) Možná (určitě) jde poznat, kolik obrázků to je dohromady. :D Ale snažila jsem se prosím pěkně!

Jinak jsem zase nemocná! Jak já to dělám, fakt. :) V neděli mě začala bolet hlava, už delší dobu kašlu, včera jsem kvůli kašli nemohla usnout a ráno jsem začala vykašlávat hleny. Takže o půl jedné směr doktor. Vytáhl ze mě 30 korun, napsal mi recept na nějaké prášky a kapky a do pěti dní jsme prý zdravá. :D Uvidíme. Taky říkal, že špatně dýchám na levé straně.. A začínám mít rýmu. Super.
Ale já vlastně vím, z čeho to mám! :D Z učení. Před Vánocema jsem byla taky nemocná když jsem s eučila na zkoušky.. teď se učím zase a zase nemocná! Hahá! Musím si obstarat papír "zákaz učení". :D

Jinak od rána sedím nad slovíčkama z angličtiny a nepamatuju si je. Štve mě to. Nechápu, jak se mám během pár dní naučit to, co se ostatní učili i 10 let. Na hlavu tohle.

Jo a hrajete tady někdo Big Farm? :D Hodil by se nám ještě jeden člověk do spolku. :) Kdyby něco, tak "CrazyTeam". Díky. :D

Zítra mám v plánu nafotit vám nějaký outfit. :) Možná jich bude víc. Mám totiž nápad na jeden všestranný. :D

Nevím, jestli dneska ještě něco přidám. Nemám nápad, do článku na přání nikdo nepíšete.. Tak brouzdám po netu a hledám inspiraci. :)

Podpoříte můj blog na facebooku?
Na fotce moje držka mourovatá.

Zatím se tady teda (s)mějte hezky,

Design || 0.9

8. ledna 2013 v 14:31 | Rikkina* |  Blog
Kabát blogu číslo: 09
Téma: White Winter
Od kdy: 8.1.2013
Výroba: im-me.blog.cz
Zdroj obrázků: google.com
Délka výroby: Necelá hodina
Spokojenost: 90%
Komentář: Obyčejný, ale mně se líbí. :)
Náhled: