BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Co chystám na rok 2013?

31. prosince 2012 v 16:59 | Rikkina*
Chcete vědět, jaké novinky chystám na rok 2013? Chtěla bych je splnit, uvíme, jak to bude časově možné a náročné. :)

Článek opravdu každý den
Chtěla jsem takhle přidávat vždycky, bohužel někdy není čas. Proto jsem se rozhodla, že bych mohla ve volném čase uložit několik článků, a když čas nebude, prostě zveřejním uložený. Musím to tady nějak poupravit a popostrčit. .)

Nákupy a novinky
Na konci měsíce bych ráda zrekapitulovala, co jsem si za daný měsíc koupila, kde to bylo a kolik to stálo.

Design
Vážně chci konečně pořádný propracovaný design. Po Novém roce a po zkouškovém budu mít kupu času, takže bych chtěla na něčem zapracovat. Ještě nemám tak úplně představu, jak by to tady mohlo vypadat, ale říkám si, že času dost a nikdy nevíte, kdy múza přiběhne a poradí. :) Nebo mi ho můžete někdo vytvořit, prosíím. o:)

Soutěže
Chtěla bych víc času věnovat soutěžím. Z finančních důvodů nebudou všechny za hmotné ceny, ale třeba za reklamy a podobně. Mám v plánu další fotografickou soutěž, pár bleskovek o reklamu, malou grafickou soutěž, soutěž o nejlepší ... a podobně. Pokud by vás napadlo něco dalšího, budu ráda, když napíšete svůj návrh do komentářů. Hahá! A pokusím se vymyslet něco originálního!

Víc fotek!
Ani né tak fotek přímo do rubriky "Fotím", na to mám moc rozbitý nastavení foťáku, ale spíš fotky do článků a podobně. A chtěla bych třeba na konci týdne přidávat fotočlánek s rekapitulací uplynulých dní. Budu muste nažhavit foťák v mobilu! :)

Víc kontaktu s návštěvníky
Snažím se, ale pořád to není ono. Chtěla bych se vám začít víc věnovat. Ať už pečlivé a pravidelné odpovídání na komentáře nebo jenom víc komentářů a vašim článkům. Taky nějak poupravím návštěvní knihu. A možná založím stránku blogu na fb. Dělají to teď všichni, tak proč bych nemohla taky, že jo. :D Moc lidí tam sice nebude, ale lepší něco než nic. Pravidelně bych vás tam informovala o nových článcích, přidávála fotky.. Možná bych to brala jako miniaturní rošříření blogu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama