BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Listopad 2012

30.11.2012 || Brno + malý wishlist

30. listopadu 2012 v 22:29 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,

dneska jsem strávila půlku dne v Brně. Mamka si byla vyřídit něco kvůli práci, tak jsem jela s ní s tím, že se podíváme po nějakých dárcích k Vánocům. Musím říct, že na dárky se jelo hlavně kvůli mně, ale s více nakoupenými věcmi odjížděla máma. Hlavně pro mě. :D Měla jsem toho v plánu koupit hodně, ovšem nějak se mi mnou vymyšlené věci najednou přestali zdát jako dobrý nápad, tak jsem je nekupovala a ještě si to promyslím. :) Ale s něčím jsem přece jenom přijela. A rovnou jsem si vybrala, co dostanu od Ježíška od mámy. To vám ale ukážu až po Vánocích. :P

A s čím jsem teda přijela já? Bratrovi jsem koupila černé triko s nápisem "Nic nemusím", protože ho úplně přesně vystihuje. :D A zapomněla jsem mu koupit mobil! :( Když jsem se ho ptala, co bude chtít k Vánocům, řekl, že nový telefon nebo notebook. A co je výhodnější? Mobil! A bude vážně "spešl". Mám v plánu mu totiž koupit takový ten dětský s bonbonama, ať je sranda. :) Doufám, že mi brácha nechodí na blog, když to sem takhle píšu. :D Dál jsem koupila cenu, kterou dostane Hanibal Lecter za výhru ve fotografické soutěži a tu úžasnou vycpanou obálku, ve které výhru pošlu. :) Mamka rovnou v drogerce koupila tátovi k Vánocům deodoranty - pevný a ve spreji. Už nevím, co to bylo za značky. :D A já jsem si při té příležitosti koupila po sto letech gel na holení (Balea) a zelenomodrý (?) lak na nehty (Miss sporty). Příště vám je vyfotím do "Mé kosmetiky" a později napíšu recenze. :) Čekejte ale fotky jenom s mobilu. Chtěla jsem si kooupit i deodorant (Balea), ale ty, které mi voněly, voněly až moc. Kdyby byly jemnější, neměla bych s nimi problém. Dál jsem si v papírnictví koupila náplně do sešívačky a žlutý zvýrazňovač (hodně podstatná informace, chápu :D). Chtěla jsem si koupit i desky na učení, ale potom mi to přišlo zbytečné. :D Radši to budu tahat v euroobalech. o:)

Prodám: Neviditelný plášť Harryho Pottera

29. listopadu 2012 v 20:39 | Rikkina* |  Odpaďák
Jen tak z nudy prohlížím svůj blog a nacházím pár vtipných článků. Zfetovaným jelenem to začíná a neviditelným pláštěm pokračuje.. :)

EDIT: Poprvé zveřejněno v červenci tohoto roku.


Zdroj: facebook

Zfetovaný jelen odhalil ilegální pole s marihuanou.

29. listopadu 2012 v 20:19 | Rikkina* |  Odpaďák
Zdroj článku a obrázku: Novinky.cz

Kdysi jsem jen tak procházela internet a narazila jsem na článek, u kterého jsem se musela strašně smát. Je už sice starší, ale stojí za to ho zmínit. :)


28.11.2012 || Bylo nebylo,...

28. listopadu 2012 v 22:40 | Rikkina* |  Kecy
... žila jednou jedna holčička jménem Nikolka. Čas plynul vážně rychle a Nikolka jednoho krásného dne zjistila, že nic nestíhá, a že se jí vlastně ani nic stíhat nechce. Nikolka totiž nebyla obyčejná holčička, Nikolka byla extrémně líná!

Jde to se mnou z kopce děti. :) Za 14 dní mám zápočty a některé zkoušky, ale z učení jsem dneska viděla poprvé na chvilku angličtinu (kterou musím ještě dodělat, abych se ji mohla vůbec začít učit) a před chvilkou kousek ekologie. Vím, měla bych se nad sebou zamyslet. Já pořád tak nějak doufám, že se to stihnu doučit. I když nevím nevím. Zítra jedu do školy jenom na jednu přednášku, tak si s sebou vezmu nějaké učení do busu a do přednášky.

Od kamarádky mám slíbenou na půjčení knížku z knihovny - duhý díl Hunger games. Zbožňuju film (viděla jsem ho minimálně 3x, naposledy dneska odpoledne) a ještě víc zbožňuju knížku. Dilema - učit se, nebo číst? Asi učit, co? :) Knížku můžu stáhnout na internetu později.. Chtěla jsem napsat Ježíškovi o čtečku, ale na seznamu jsem toho měla už tolik, že by to prostě nebylo fér. Budu si muset vystačit s noťasem. :)

Píšete dopisy Ježíškovi?

S blogem to teď taky nebude zrovna růžové. To učení už vážně musím dohnat, takže budu nejspíš přidávat ještě míň než teď. :/ Nemám z toho radost. Chtěla jsem přidávat každý den minimálně jeden článek, ale buďto nemám čas nebo inspiraci. Pokud máte nápad na nějaký zajímavý článek, ozvěte se v článku na přání. Budu jenom ráda za nové nápady. :) Nevzpomínám si, kdy jsem naposledy přidala něco plnohodnotného..

Jinak je tady někdo, kdo by mi poradil, jak jsem se měla za 3 měsíce naučit učivo do angličtiny, které se ostatní učili 10 let??

Teď už běžím spát. Tenhle týden jsem měla ve škole slabé chvilky. :D V pondělí jsem se nachytala, že spím na přednášce z biologie, včera jsem usínala na ekologii při promítání dokumentu. Dneska jsem se držela jenom díky tělocviku. :D Nějak nemůžu usnout víc než obvykle. Mám problémy s usínáním, před půlnocí se mi povede zabrat málokdy. :/ A teď mě ještě k tomu vždycky bolí záda a za krkem. Asi spím nějak jinak.. Nějak víc divně. :D A asi vykrucuju hlavu na jednu stranu, protože mám vždycky ztuhlou jednu část krku. :/

Nic, běžím. Bych se ještě mohla rozpovídat.
(S)mějte se tady,

My make-up story - TAG

26. listopadu 2012 v 21:29 | Rikkina* |  TAGS
Vím, že je to trapné. :D Ale TAG jsem si opět vypůjčila od Martinky. :)

1. V kolika letech si začala používat kosmetiku?
Wow. Tak to teď už opravdu nevím. Ale nejspíš to bylo někdy ze začátku druhého stupně základky. Tuším, že tak v šesté/sedmé třídě to byla řasenka a sem tam stíny. Později to začala být tužka na spodním víčku, potom emo období a silně orámované celé oči. Někdy na začátku osmičky jsem začala používat korektor. Jo, samotný. :D Nechápu. Před polonézou (na konci devítky je městský ples, na který si deváťáci nacvičí taneční vystoupení) jsem začala používat make-up. Na plese jsem měla poprvé i pudr.

2. Jak jsi se k make-upu dostala?
Asi jako každá holka. Od maminky. Né, že by mě k tomu mamka přímo vedla, ona se normálně nelíčí. Jenom při nějakých "větších příležitostech". Ale znáte to. Objevíte u mamky v šuplíku rtěnku/řasenku/tužku/.. a prostě to musíte vyzkoušet. A těšíte se na to, až budete velké a budete se moc líčit úplně běžně. :)

Fotografická soutěž - finále!

26. listopadu 2012 v 20:49 | Rikkina* |  Fotografická soutěž 2012
Ahojte. :)

Nečekala jsem to takhle brzy :( Asi bude co nevidět další fotografická soutěž. :D S touhle už se ale musíme rozloučit. Měla jsem připravené ještě jedno kolo, ale jelikož K. nemohla poslat svoji fotku a v každém kole vypadávají dva, zbyl by nám už jenom jeden soutěžící. A ten by logicky nemohl soutěžit sám se sebou v posledním finálovém kole :D. Nedá se nic dělat, ukončíme to už dneska. :)

Tématem dalšího kola mělo být "Přípravy na Vánoce". Vím, že je to možná brzo, ale plno lidí se už teď může zbláznit, aby měli co nejhezčí výzdobu a podobně. A nějaká pěkná fotka s vánoční tématikou by se mi líbila. :)

Teď už ale k samotným soutěžícím. Jste zvědavý, kdo se stane výhercem balíčku? A co že to má vlastně v balíčku být?

Protože máme v soutěži i jednoho chlapa, nechtěla jsem slibovat dopředu žádnou cenu. A když je teď před Vánoci, napadlo mě, že vám cenu ani neukážu. Stejně ji ještě ani nemám doma ani vybranou, protože do teď netuším, jak budu hodnotit a kdo vyhraje. Napadlo mě, že výherci pošlu cenu až společně s výhercem další (Vánoční soutěže), jako takové malé vánoční překvapení. Snad se ten/ta, kdo vyhraje, nebude zlobit, že dostane cenu až nějakou dobu (cca 14 dní) po ukončení soutěže. :)

Teď už ale opravdu k hodnocení.

23.11.2012 || Pokud tohle čtete,...

23. listopadu 2012 v 16:29 | Rikkina* |  Kecy
... jsem už dávno v Třebíči u drahého. Pokud to nečtete, zůstala jsem doma s bolestní břicha :(. :D

S L. jsme si řekli, že se budeme vídat častěji. Z jednou za 14 dní se tak stalo každý víkend. :) Jako úplně každý víkend to nebude. Ale prostě.. budeme se snažit. :)

Už máme tak nějak plán na zítra. Večerní program mi drahý zatím neschválil, ale snad to vyjde. :D Ráno chceme (chci, chtěli jsme jít i minule, ale nakonec jsme se otočili a spali jsme dál :D) jít od města. Musím do NORMÁLNÍHO papírnictví a koupit si OBYČEJNÉ LEVNÉ propisky. V Brně v místech, kde jsem nejčastěji, mají jenom ty předražené, kde stojí propiska přes 50 korun. No a já už chodím do školy nějaká dva měsíce? Asi.. možná i víc, a pořád nemám svoje propisky a beru je našim nebo bráchovi. Potom bych si tam chtěla koupit i nějaké desky, kam si budu moct založit všechny papíry, ktereré se budu muset naučit k zápočtům a zkouškám. Už vím některé termíny. No, potom se chci podívat po různých obchodech po něčem k Vánocům. Mám nápad na dárek pro bratra. Jasný, takové obchody jsou i u nás, ale když už budu v Třebíči, musí se využít toho, že by tam mohli mít i něco jiného. :) Když nakoupím, vyfotím vám to. :) Jo, a večer se chci dívat na Slavíka. Drahý mi sice řekl, že na to můžu zapomenout, že na něco, kde proběhne všechno nečekaně a zase vyhraje někdo jiný než normálně se dívat nebudeme. :D Zkusím nahodit psí oči a zamrkat. :) Na něj to sice nefunguje, ale snaha se taky cení. :D

A tentokrát budu muset přijet domů už v neděli. Táta mi má koupit dneska barvy do tiskárny, ale mineme se, takže nebudu mít kde tisknout. Jak se vrátím, budu ještě muset vypracovat protokoly a vypočítat 2 příklady, vytisknout to a v pondělí to dát té otravné ženské. Dlužím jí zatím všechny protokoly. Svádím to na taťku. :D Už mi víc jak čtvrt roku slibuje, že mi koupí barvu do tiskárny a nic. Tak doufám, že teď konečně. Když na tom závisí moje další působení na vysoké. :)

Jinak doufám, že jak se vrátím v neděli domů, budu mít v mailu fotky do soutěže od všech soutěžícíh. Zatím poslal jenom Petr. Nevykašlete se na mě prosím. Takhle kousek před finále. :) Už mám dokonce vymyšlené i téma dalšího kola! :D

Nic, já se letím nachystat, připravit, najíst a sbalit si věci. Článek bude (je) přednastavený. :)


20.11.2012 || Začíná to být vážné...

20. listopadu 2012 v 21:49 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
nějak jsem dneska zapomněla přidat článek. Jaj.

Poslední dobou nemám inspiraci, o čem psát. Nechcete mi poradit v článku na přání?? Nebo jako takhle.. věděla bych, o čem psát. Ale kosmetické články a k nim fotky z mobilu? To vážně ne. :) A s rozbitým foťákem a v něm nastaveným režimem "svíčka" opravdu fotit nehodlám. :)

Jinak posledních pár dní jsem nějak mimo. Nic nestíhám, nic se mi nechce, nic nedělám. Pořád bych jenom spala nebo alespoň nic nedělala. Jsem totálně vyflusnutá. A to to nejhorší teprve přijde.

Fotografická soutěž - 4. kolo

19. listopadu 2012 v 22:09 | Rikkina* |  Fotografická soutěž 2012
Zdravím, zdravím.

Opět přicházím s fotografickou soutěží. Už je vás posledních 5, wow! Jinak fotku neposlala eSmy, což mě dost mrzí. Byla jsem zvědavá, jak téma pojmeš. Ale nic se nedá dělat. Automaticky vypadáváš s nulovým počtem bodů.

Hodnocení píšu až teď, protože jsem celé odpodne (spíš večer) proseděla nad úkolem z angličtiny..

Teď ale k fotkám a k tématu pro příští týden. :)

Musím říct, že hodnocení bylo tentokrát o hodně těžší než obvykle. Nejradši bych vám dala ceny všem. Ale bohužel to nejde, jak z hlediska soutěže, tak z finančního hlediska chudého studenta.

18.11.2021 || 13. - 18. 11.

18. listopadu 2012 v 20:39 | Rikkina* |  Kecy
Čaute, :)

zase jsem se nějaký čas neozvala. Psala jsem to v předešlém článku - přijel mi drahý. :) A jak někteří asi víte, když jsem u něj nebo on u mě, tak na blogu nebývám. :)

Jinak vám tak nějak shrnu těch pár předešlých dní. :)

Středa, 14.11.
Ve středu jsem byla v brněnské zoo. Už zase. :D Měli jsme teď měsíc se školou výjezdy po zoo a poslední týden padl na Brno. Jak je asi víc než jasné, nejdéle nám povídali o kamčatských medvědech. :) Ale jsem ráda, poprvé jsem viděla z blízka Kubu a Tobyho. A dokonce je rozeznám! Každý je úplně jiný. :) Vyrostly, hodně. :) Z kamerových záznamů si je pamatuju jako malé kuličky, které sotva chodí, a teď se na nás přišly podívat medvědi o polovinu menší než Kamčatka (jejich máma). :)

Make-up dotazník

18. listopadu 2012 v 19:09 | Rikkina* |  Me
Tentokrát jsem si článek vypůjčila od Gabriely. Snad nevadí. :)

1. Nejdůležitější líčidlo?
Korektor

2. Nejoblíbenější líčidlo?
Tužka na oči

3. Vyšla bys nenalíčená ven?
Ven no. Ale né mezi lidi.

4. Viděl tě přítel nenalíčenou? Líbíš se mu tak?
Jistěže. Říká, že ano.

13.11.2012 || Co se odehrálo a odehraje :)

13. listopadu 2012 v 22:29 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím,

takže nějak v rychlosti shrnu, co jsem slíbila. :)

Drahý

V pátek jsem odjížděla za miláčkem. Předělával pokoj, takže jsme byli konečně tak nějak sami. :) A užili jsme si to. Celé dny jsme se prováleli v posteli, dívali se na filmy a bylo nám krásně. :) V sobotu jsme si uvařili na večeři sýrovou omáčku s těstovinama a masovýma kuličkama a šli jsme si sednout do hodspody. Domů jsme přišli kolem jedné ráno, lehli jsme a byli jsme tuhý. :D V neděli jsme si pro změnu udělali kuře na paprice. :) Jo! A abych nezapomněla.. vy mi to nebudete věřit, ale já se tam učila. Vážně. :) V pondělí jsme totiž psali písemku ze statistiky. :) Uvidíme uvidíme, něco jsem tam napsala. :) Btw L. za mnou přijede buď tenhle nebo příští víkend. :) A určitě u mně bude na Silvestra, jako loni. :)

Fotografická soutěž - 3. kolo

13. listopadu 2012 v 21:09 | Rikkina* |  Fotografická soutěž 2012
Konečně hodnotící článek. :) Omlouvám se, že to tak trvalo. Přes víkend jsem nebyla doma a včera jsem přijela až večer úplně vyfluslá. Proto až dneska. :)

Fotky jsou opět seřazeny podle abecedy. Tak, jak se mi pod soutěžními přezdívkami uložily do noťasu. :)

Jenom taková změna v pravidlech - Až by vás bylo 10 a méně, chtěla jsem, abyste vypadávali po jednom. Soutěž chci ale urychlit kvůli blížícím se Vánocům, tudíž budete vypadávat pořád po dvou, ať to zrychlíme. :) Snad se nezlobíte.. Do týdne (max 14ti dní) zveřejním zápis do Vánoční soutěže, takže se můžete kdokoliv přihlásit. :)

12.11.2012 || Jsem doma! Novinky čekejte až zítra

12. listopadu 2012 v 18:52 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás. :)

Teď jenom v rychlosti.. Dneska už chci mít klid, udělat si nehty, vyzkoušet, co si vezmu na zítřejší imatrikulaci, stáhnout si seriály a jít spát.

Takže fotografickou soutěž, článek o tom, jak jsem se měla u drahého a podobně čekejte až zítra. :)

Chtěla jsem se vám jenom ozvat, ať víte, že už jsem doma a že jsem nezapomněla. Hlavně na soutěž. :)


8.11.2012 || Rychlooznámení, nic nestíhám...

8. listopadu 2012 v 21:24 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
dneska jenom rychlo článek spatlanej snad v posledním kousíčku času. Asi nestihnu oběhnout ani oblíbené blogy.. Nebo zase až hoodně pozdě. Chjó, Nikolo, měla by ses polepšit sakra už!!

K věci.. Dneska jsem vstala okolo desátý a hned jsem si začala dopisovat statistiku, protože v pondělí píšeme. Fajn, času by bylo dost. Ale jedu na víkend k drahému a u něj sedět jenom nad sešitem rozhodně nebudu! Ani jsem neměla čas přednastavit články. Potom, (a teď se podržte! :D) jsem vařila oběd. Pečené kuřecí maso pod bramborama s mlékem - zapéct a je to :) Sice to trvalo jednou tak dlouho, jak psali v knížce, ale co už. :D Povedlo se, prý chutnalo. :)

No, a pak jsem koukala na 4 filmy. :) Já vím, není čas. :D 15. jdu na druhou část posledního dílu Stmívání, tak jsem si stahovala první, ať si osvěžím paměť a nemusím v kině přemýšlet, jak to bylo v minulé části. :) Dál jsem si stáhla Probudím se včera - na to budeme o víkendu koukat i s miláčkem. :) Pak jsem viděla Peklo s princeznou a nakonec jsme si s mamkou pustili Červenou karkůlku - tu hororovou. :)

No a teď se snažím dopsat zbytek statistiky, ať se můžu potom už jenom učit. :) Chjoo, že já se vždycky nechám rozptýlit filma/seriálama a na školu se vyprdnu! :( Nic, nebudu se tady litovat, moje chyba. :D

Ozvu se vám v pondělí, i s fotografickou soutěží. :)
(S)mějte se tu hezky,