BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

5 věcí, které na sobě mám (asi) ráda

25. října 2012 v 19:29 | Rikkina* |  Me
Možná jsem někde podobný článek viděla, možná ne. To si teď nedokážu uvědomit. Napadlo mě ale napsat, kterých 5 věcí na sobě mám a nemám ráda. První článek bude ten pozitivnější. :) Snažila jsem se vybrat takové věci, o kterých mám co napsat a které mi chválí i ostatní. Jsem zvědavá, kolik se tady objeví komentářů typu, jak jsem do sebe zahleděná a podobně. :D1. Obočí.
Možná vám to bude znít divně, ale mám ráda své obočí. Od přírody ho mám celkem světlé a dobře tvarované. Nebo si to alespoň myslím. Nikdy jsem si ho nevytrhávala ani jinak neupravovala. Myslím, že to není v mém případě potřeba. Jasně, občas se mi semtam objeví chloupek mimo "linii obočí" (nevím, jak to jinak nazvat), ale není to vidět a nikdo si toho nevšimne. A navíc stejně nosím ofinu. :)

2. Rty
Prý mám pěkné rty. Nevím, jestli jsou přímo pěkné, ale taky jsem s nimi docela spokojená. Ani velké, ani malé.. Prostě tak akorát. A prý mi sluší růžové rtěnky a lesky. A když zpívám (falešně samozřejmě), tak prý zvedám půlku rtu výš než druhou. :D Viz. kdo viděl videoklip od Green Day - 21 guns. Billy taky zvedá pysk. :D

3. Postava
Ale neberte to do slova. Zařadím ji i mezi to, co na sobě ráda nemám. Jediné plus své postavě dávám za tvarovaný pas. Na holce mi prostě připadá mírně zúžený pas ženštější. Nic ale nesmí být přehnané.

4. Jedna část mé povahy
Nevím, jak to mám vysvětlit. Jednu část svého povahy nesnáším, za druhou jsem celkem ráda. Myslím, že o sobě můžu tvrdit, že jsem přátelská, snad milá, snad hodná a pro dobrou věc bych se klidně rozdala. Mám ráda lidi i zvířata. I když kvůli určité věci, kterou nechci rozebírat a o které ví pouze vyvolení, se raději přikláním ke zvířatům. Určitým způsobem k nim mám blíž. Nejradši bych měla doma všechny. :)

5. Talent.. Ale asi se tomu tak nedá říkat
No, talent to asi nebude. :D Spíš to bude snaha.. A díky tomu mám i pár koníčků, které bych jinak určitě nedělala. Takže jsem za to, co dejmetomu umím (nebo spíš jakžtakž zvládám) ráda. Ráda kreslím - prý mi to jde. Lidi tomu talent říkají, ale těžko říct. Občas mi moje výtvory přijdou jako parodie na talent. Taky mě chválili při hře na kytaru - už se tomu nevěnuju - bohužel není čas a poslední dobou ani moc chuť. A na základní škole jsem chodila do flétny. Učitelka mi jednou řekla, že jsem jedna z jejích nejlepších žaček. Vydržela jsem hrát asi 6 let? Pokud si dobře vzpomínám. A taky prý pěkně fotím. To sice nevím, a hádala bych se kvůli tomu, ale fotky mám chválené.. :)


Pro rejpaly.. Vypsala jsem to, co mi pochválili ostatní a to, s čím s nimi tak nějak trochu souhlasím. Tak se do mě pořádně obujte kvůli tomu, že na sobě všechno jenom nekritizuju! ;)
 


Komentáře

1 by-majli by-majli | Web | 25. října 2012 v 20:24 | Reagovat

Jen se chval! Takových lidí je málo :-) S obočím to máme stejně, taky nijak neupravuju a připadá mi hezké :-D I s těma zvířatama souhlasím :-)

2 Infinity Infinity | E-mail | Web | 26. října 2012 v 11:45 | Reagovat

Já mám na sobě nejraději oči. :))
A cena mi už přišla, moc ti děkuju!!! :)

3 petite bridesmaid dresses petite bridesmaid dresses | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 17:49 | Reagovat

Q. How does a moulded fruit-flavoured dessert answer the phone?
http://www.threedress.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama