BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Říjen 2012

Fotočlánek - Zoo Vyškov & Olomouc

31. října 2012 v 20:39 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás. Dneska se zmůžu asi jenom na tenhle článek. Není mi nějak dobře zas. Bolí mě všechno. Hlava, v krku, záda, za krkem.. Zítra půjdu k doktorovi. Doufám, že to nebude zase angína, a že nedostanu antibiotika. To by bylo tenhle rok už po druhé..

Už jsem psala, že teď budeme se školou 4 týdny objíždět 4 různé zoo. Minulý týden to byla zoo Vyškov a Olomouc. Chtěla jsem to dát do rubriky "Fotím". Ale nesedělo by to.. jsem na focení mobilem líná a do foťáku nemám baterky a nechcou se mi kupovat. (Jsem hrozná, vím. :D) Tudíž fotky jsou z mobilu kamarádky A. a dávám je do "Keců" :) Upravila jsem velikosti, abych nezasekala stránku. :) Fotek není moc, ale snad se podíváte. :)

Jinak dneska jsme byli ve zlínské zoo. Na fotky se můžete těšit, až je dá nějaká moje aktivní fotící spolužačka na internet. Hodím sem jenom malou ukázku. :) Jinak nevím, jak pro vás (a jestli jste v Lešné vůbec byli), ale pro mě je to bezkonkurenčně nejhezčí zoo, ve které jsem byla. Dokonce se mi líbí víc, než zoo ve Dvoře Králové nebo v Praze. Ten zámecky areál má prostě svoje kouzlo. Na fotky se teda těšte někdy později. :)

Mám tyhle školní exkurze a moje dřívější středoškolské praxe v zoo ráda. Dostanete se do míst, kam normální návštěvníci nesmí, dozvíte se plno zajímavých historek ze zoo, které se povídají mezi zaměstnanci, nahlédnete do zázemí a ubikací zvířat tak, jak byste jako normální návštěvník zoo nemohli. Můžete chodit tam, kam normálně nikdo kromě zaměstatnanců nesmí, můžete se do zoo podívat zadarmo v rámci výuky.. A hlavně - některá ze zvířat si můžete pohladit a "cicmat" se s nima, což má běžný návštěvník zakázáno. Prostě vidíte tu zoo úplně jinýma očima. :) Podobné akce mě utvrzují v tom, že bych jednou chtěla v zoo pracovat. Fajn, jeden čas jsem do zoo chtěla 100%, potom mě to přešlo (hlavně po praxi v jedné nejmenované zoo). Dnešní exkurze do Zlína mě ale znovu uvrdila v tom, že bych do toho ráda šla. Bohužel.. V Lešné by se mi nehorázně líbilo. Je to od nás ale hrozně daleko. A na stěhovaní zatím nemyslím. Uvidíme časem, uvidíme.

Teď fotky z minulého týdne..

Zoo Vyškov

Fotografická soutěž - 1. kolo

29. října 2012 v 21:49 | Rikkina* |  Fotografická soutěž 2012
Takže jsem se konečně dokopala ke zveřejnění prvního kola fotografické soutěže. (Ani ne dokopala, jako našla chvilku času - přeloženo - vecpala jsem fotografickou soutěž před dodělání věcí do školy :D.)
Jak už jsem psala, fotky jsem hodnotila já a kamáradka P. Nejvyšší počet bodů za fotku je 10, nejnižší 1. Teď ale rychle k samotnému hodnocení.. Jinak se omlouvám, ale fotky jsem upravila přibližně do stejných velikostí (výška nebo šířka 600 px), aby vám (a mně taky) nezasekaly internet.

A víte, co mě udivilo? Že fotku neposlali všichni, kteří se do soutěže přihlásili..

28.10.2012 || Plány na příští týden

28. října 2012 v 21:19 | Rikkina* |  Kecy
Hi everyone, (první z originálních pozdravů :D)
miláček mi odjel už dneska, chjoo. :( Smutno mi bylo už když jsem s ním jela do Brna. :( Vlastně snad ještě předtím :O Já vážně nemám vůbec ráda, když mi odjíždí :( Bych s ním byla nejradši pořád. :) Měl tady být až do zítra do rána, ale předělává doma pokoj a zedník, kterého si pozval, je debil, který jednou řekne, že přijde další víkend, potom že přijde v pondělí kolem dvanácté hodiny a včera se rozhodl, že přijede už v devět. Takže super. :/ Ale měli jsme se hezky. Moc hezky. :) Našla se slabá chvilka, ale to stává. Všechno jsme rychle vyřešili a je to zase ok. :)

L. přijel ve středu kolem šesté hodiny. Já na něj měla čekat, ale jelikož jsme se na školní exkurzi zdrželi o hodinku délé (čekejte fotky), čekal nakonec L. na mě. Rychle jsme ve Vaňkovce zaskočili do Meka, kde si drahý koupil cheeseburgera a mně hranolky a šli jsme na autobus k nám. Doma jsme nakrmili můj zvěřinec (pes, králík, 2 koťata) + taťkovi holubi, slepice a kačeny, protože tatínek byl mimo repubilku, vykoupali se a šli spát. :D Pro mě to byl náročný den. Vstávat brzo ráno, čtvrt dne strávit cestováním, dvě čtvrtiny lítáním po 2 různých zoo.. Ještě že se našel čas na ten spánek. :D
Jinak jsme si, myslím, celkem užili drahého podzimní prázdniny a moje čtvrteční ulití z nepovinné přednášky. :) Po večerech jsme popíjeli vínko, zobali brambůrky, já upekla muffiny a koukali jsme na filmy. Né, že bych u nich neusínala, haha. Jo! A abych nezapomněla! S drahým jsme si včera vyřezali Josefa! Pro vysvětlení - dloouho máme doma obrovskou dýni. No tak nás napadlo vyřezat si Hallowenského dýňáka. Dám sem fotku. :) Jenom nemám za tmy se zapálenou svíčkou.. snad zítra. :)

Jo!! A vlastně ještě.. teď mi to připomněl L.!! Hráli jsme společenské hry! :D Člověče, nezlob se (3x jsem prohrála, 2x vyhrála), Lesní závod (prohrála jsem o jeden hod kostkou!!! Oba jsme čekali na jedničku) a Město jméno, kde jsme měli oba 650 bodů. :) Ale víte co se říká.. Neštěstí ve hře, štěstí v lásce.. Tak snad :P

Inspirace || Make-up 2

28. října 2012 v 19:29 | Rikkina* |  Inspirace
Další inspirativní líčení očí.


DIY || Dvoubarevné nehty

27. října 2012 v 19:29 | Rikkina* |  Jak na to
Po nějaké jsem nafotila další návod, jak na nehty. Tentokrát jde o dvoubarevnou "potiskovou" metodu za pomoci houbičky na mytí nádobí. Snažila jsem se to hodně zestručnit. Myslím, že hodně z vás ví, jak na to. Kdysi jsem přidávala fotku svých nehtů udělaných touto metodou. Dneska jsem si lakovala nehty jednobarevně. Před tím jsem ale stihla opět udělat návod a nalakovat alespoň 2 nehty. :) Jsou lakované jinými barvami, než ty z prvního obrázku. Došla mi totiž ta pěkně stříbrná.. :/ Omluvte prosím kvalitu fotek z návodu. Je to focené mobilem.. Jako na potvoru by zase došli ve foťáku baterky..

Na obrázku dříve dělané nehty.

5 věcí, které na sobě nemám ráda

26. října 2012 v 19:29 | Rikkina* |  Me
Myslela jsem, že tenhle článek se mi bude psát líp než předchozí. Nepíše. Když se máte takhle veřejně zkritizovat, přemýšlíte nad tím, jestli je to vážně tak hrozné a jestli to stojí za zmínku. A jestli na vás není něco dalšího, co vám vadí daleko víc...


5 věcí, které na sobě mám (asi) ráda

25. října 2012 v 19:29 | Rikkina* |  Me
Možná jsem někde podobný článek viděla, možná ne. To si teď nedokážu uvědomit. Napadlo mě ale napsat, kterých 5 věcí na sobě mám a nemám ráda. První článek bude ten pozitivnější. :) Snažila jsem se vybrat takové věci, o kterých mám co napsat a které mi chválí i ostatní. Jsem zvědavá, kolik se tady objeví komentářů typu, jak jsem do sebe zahleděná a podobně. :D


Ideální žena dle většiny mužů

24. října 2012 v 19:29 | Rikkina*
Myslíte si, že vysněná žena většiny mužů je modrooká vysoká blondýna s velikostí 34, maximálně 36? Podle jenprozeny.cz (zdroj) je tomu úplně jinak. Výsledky studijí prý ukázali, že většina mužů touží po modrooké brunetce s konfekční velikostí 40 i více.


23.12.2012 || V pondělí na popsanou.

23. října 2012 v 22:19 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte. :)
(Chtělo by to konečně vymyslet nějaký originální pozdrav, máte nápady?)

Psala jsem to už včera, napíšu to znova. Dneska jsem tady naposledy, vrátím se až v pondělí. :) Zítra jedeme se školou směr zoo Vyškov a zoo Olomouc, a zpátky v Brně budu po páté večer. Nebo se to tak aspoň plánuje. A ještě večer mi přijede L., takže na něj budu čekat a pojedeme spolu domů.^^ L. u mně zůstane až do pondělí ráno, takže se tady ukážu až k večeru po škole. :) Připravila jsem vám několik přednastavených článků - na každý den jeden, takže se tady bude alespoň něco dít.

Nějak nevím, co psát. :) Pokud budete chtít, můžete se podívat na výsledky Miss, nebo se přihlásit do fotografické soutěže. :) A já pomalu povalím, ať zítra vstanu (budík mám na 4:50, fňuk..)

Jinak výherkyním v Miss pošlu ceny ve čtvrtek, takže v pátek, ale spíš až na začátku příštího týdne, by měly dorazit. :) Uričtě dejte vědet holky! :)

No a já se s váma teda loučím. :)
(S)mějte se tu famfárově!

P.S.: Letím přednastavit články a obejít oblíbené blogy, kouknout na Grimma a na Partičku a spát! :)

Fotografická soutěž se posouvá!!

23. října 2012 v 22:09 | Rikkina* |  Fotografická soutěž 2012

Omlouvám se všem, kteří se zapsali do Fotografické soutěže. Měla jsem v plánu zveřejnit první kolo už dneska, ale čas mi nějak nepřeje a nestíhám vůbec nic. Soutěžit tedy začneme až příští týden, snad už v pondělí, maximálně v úterý.

Oproti Miss jsem se rozhodla udělat změnu v hodnocení fotek. V Miss se hlasovalo v anketě, a slečny si mohly shánět hlasy. Tentokrát jsem domluvená s kamarádkou, a fotku budeme hodnotit my dvě. Bude to formou bodování na stupnici 1 - 10. Přičemž 10 bude nejvyšší možný počet bodů. Přihlásilo se vás celkem dost, takže v prvních kolech budete vypadávat po dvou - nebo ti, kteří nepošlou fotky, což doufám, že se tentokrát nestane. A až vás bude asi 6 - 7, začnete vypadávat po jednom.

Miss blogu - konec soutěže!!!

23. října 2012 v 21:59 | Rikkina* |  Miss blogu
Tímhle článkem oficiálně ukončuji Miss blogu!
Ve finále jste mohli hlasovat pro Majlí nebo pro Infinity..
Jste zvědaví, která slečna se stala výherkyní??


*chvilka napětí*

22.10.2012 || Plány na zítra

22. října 2012 v 21:19 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás smradi (sranda) :P,

dneska jsem nějak neměla náladu něco přidávat. Tak jsem jenom znovu zveřejnila přihlášku do fotografické soutěže, která začne zítra. Tudíž máte poslední možnost se přihlásit - tady. Budu ráda, když váš bude ještě o kapku víc. :)

Jinak ve středu budu mít plný den. Vstávám brzo ráno, v sedm hodin odjíždíme od školy směr zoo Vyškov, a dopoledne z Vyškova směr zoo Olomouc. Do Brna se máme vrátit v pět hodit večer. Uff. Procestovaný a prochozený den. A večer mi přijede drahý, takže tady vlastně od zítra do pondělí nebudu.

Fotografická soutěž - zápis!

22. října 2012 v 19:59 | Rikkina* |  Fotografická soutěž 2012
Každou chvíli skončí Miss blogu.
Když jsem sem dávala anketu, jakou soutěž byste chtěli, abych uspořádala, vybrali jste si právě Miss. Já byla vždycky pro fotografickou, ale dala jsem na vás.

Teď se to otáčí a soutěž vybírám já.

Ještě nevím zadání různých kol, ty budu vymýšlet až za chodu.

Pokud se chcete přihlásit, stačí do komentářů napsat:
1.) Nick, s jakým chcete soutěžit (pokud máte blog, napište ho taky)
2.) Věk
3.) Co nejraději fotíte
4.) Váš e-mail
5.) Na e-mail im-me@seznam.cz mi pošlete libovolnou vámi nafocenou fotografii, do předmětu uvěďte "Fotografická soutěž".

Aby soutěž začala, musí se vás přihlásit minimálně 15. Až vás bude dostatek, dám vám vědět na blogy nebo na maily, že je soutěž zahájena.

P.S.: Ceny budou opět věcné, poslané poštou. :) Ještě ale nevím, jaké budou. Uvidím podle toho, kdo se přihlásí.. Těžko teď budu slibovat lesky na rty a podobně, když se může přihlásit a vyhrát nějakej chlap.. :D

Poslední 2 šance..

21. října 2012 v 20:40 | Rikkina*

Děti, zítra (max. v úterý) ukončím hlasování ve finále Miss.
Rozdíl hlasů je znát, ale slečna pomalu dorovnává. :)

Máte teda poslední šanci rozhodnout o vítězce soutěže!

Dále na blogu běží zápis do fotografické soutěže, která začne ve stejný den, ve který ukončím Miss.
Proto máte poslední den - dva k zápisu. Využijte toho, ceny budou věcné, poslané poštou + reklama u mě na blogu. :)

Inspirace || Make-up

20. října 2012 v 19:19 | Rikkina* |  Inspirace
Po nějaké době opět inspirativní článek. Tentokrát oční líčení. :) Snad se bude líbit..