BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

24.9.2012 || První den na vysoké

24. září 2012 v 22:50 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte. :)

Zdraví vás čerstvá vysokoškolačka po svém prvním školním dnu.
Dneska jsem měla vstávat v 5:20. Pro někoho, kdo je zvyklý spát do devíti je to celkem zabiják. Vzbudila jsem se ale už před pátou (nvm proč) a do půl jsem jenom podřimovala a sledovala čas. Ale připadala jsem si vyspaná. Únava na mě dopadla až v autobuse domů. :)

Ve škole jsme měli být na osmou a vyslechnout si 4 hodinovou přednášku na téma bezpečnost, a odposlouchat první přednášku z biologie. Škola se ale ukázala v tom nejlepším světle - zapomněli se zrušit ranní přednášky ostatních tříd, takže se začínalo po půl deváté. Začalo to uvítáním typu "Vítáme vás a teď jednomu oboru změníme část rozvrhu". Pokračovalo se bezpečností a povídáním o školní knihovně - slečnu přednášející jsem neslyšela, protože strašně kuňkala.. Potom proběhlo poučení o bezpečnosti na škole, co se úrazů týče. Zopakovali jsme si čísla 150, 155, 158 a 112 a zásmáli se na téma "Alkohol na kyjovsku a hodonínsku je nejlepší." Taky jsme se dozvěděli o úžasném, teď už bývalém, vrátném areálu. Prý na škole hořelo a pán zamknul hlavní bránu a šel se dívat na oheň a hasiči se museli dovnitř probourat tou branou. :D A pokračovalo se poučením o bezpečnosti na počítačích a v systému..


Potom jsme měli asi půl nebo třičtvrtě hodiny čas před přednáškou. Tak se šli některé spolužačky najíst a my na ně čekali v parku. A šlo se do posluchátny biologie. Za chvilku přišla nějaká profesorka a strašně se divila, že mluvíme česky. :D Že tam má mít teď cizince a přednášet anglicky.. Tak odešla s tím, že to pořeší s naší profesorkou. Chvilku na to přišel chlap.. "Tak já vás tady vítám. Asi jste si všimli, že nejsem paní *jméno*.. Byli jste už na obědě? Paní *jméno* tady dneska není, takže vám přednáška odpadá." Takže jsme skončili o asi hodinu dřív. Ale stihla jsem dřívější autobus, před ním si ještě potvrdit index, odevzdat fotky a koupit si na autobusáku studentskou kartu.

Zítra si ji musím nechat potvrdit a snad se konečně dostanu k tomu si koupit šalinkartu. A taky zítra musím někde najít profesora na tělák a domluvit se s ním, protože mi nešel server a nemohla jsem se zapsat na žádný sport. Ještě k tomu, jak mě brali dodatečně, tak jsem to ani nestíhala.. Kdyby nebyl tělocvik povinný, bylo by mi to fuk. :D Doufám, že to půjde nějak ukecat na hodinu ve středu mezi přednáškou a cvičením. Držte mi palce. A taky se musim nechat vyfotit na ISICa.. kvůli knihovně, některým částem školy, jízdenkám a různým slevám.

Zítra jedu do školy jenom na jednu hodinu. :D Máme ve 13:00 cviko z angličtiny (já, němčinář.. a musím mít angličtinu - speciálni! Minimální znalosti B2.. super!). Jsem zvědavá, jak to bude probíhat a co řekne nám, minimálně 3 němčinářkám v jedné skupině.. Budu muset jet ale už o půl jedenácté, protože mám zrovna na tuhle hodinu vynechaný spoj! Ale aspoň si skočím s tou studenstkou a pokud budou fotit, tak se nechám blejsknout na toho ISICa.. :)

Jinak ve třídě nás je 50 - většinou holky. Kluky jsem tam viděla myslím 3 nebo 4 a všichni byli divní. :X :D Ale se spolužačkou si nás budou pamatovat všichni.. L. si sedla do lavice s rozbitým stolkem. Chvilku tam s ním lomcovala a pak zařvala "Ježíší to je nějaké pošahané!" A všichni se otočili a tlemili se nám. :)

Ale kdybyste tušili, jak jsem unavená! Jak jsem zvyklá celé dny sedět doma a najednou vstávat brzo, celý den být někde v tahu.. Navíc na podpatkách, na které nejsem zvyklá.. Bolí mě nohy ještě teď. Zítra na to prdím, beru normální boty. :D


Joooo a abych nezapomněla!! Na blogu Anet jsem vyhrála giveaway! Do konce týdne by mi měl přijít balíček obsahující lak na nehty, olejíček a pilník! Chci tímto Anet znovu (už asi po desáté) poděkovat. :) A znovu se omluvit za nemožnou domluvu se mnou. :D Vůbec jsem nečekala, že bych mohla vyhrát a komentář jsem napsala spíš ze zvědavosti. :) Ale povedlo se a "nehtový" balíček bude můj! *yahoo* :D

Obrázek, abyste mi věřili :P

A toť ony. Mé úžasné, po dlouhé době nošené botky.

Zatím se tady (s)mějte. Zítra se vám zase ozvu.

P.S.: L. mi nejspíš přijede už ve středu! Juchůů! :*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama