BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

19.9.2012 || Vysokoškolačka nakonec BUDU!!

19. září 2012 v 21:19 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás :)
Rozhodla jsem se vám (i na popud v Článku na přání) napsat zase jednou pořádný deníčkovský článek. :)

Jak možná víte, na VŠ mě nevzali, tak jsem si začala shánět práci. Obešla jsem Vaňkovku, rozdala životopisy a další týden jsem chtěla jet do Olympie. Mezitím se mi ozvala manažerka Vaňkovského Tally Weilu, že hledají brigádnici. Brigádu jsem odmítla, chtěla jsem plný pracovní úvazek. Ještě tem den mi paní M. volala znovu, že už hledají i na hlavní pracovní poměr. Dva dny na to jsem si udělala výlet do Brna a strávila 3 hodiny zkušebně v Tally. Měla jsem za úkol obcházet prodejnu, skládat rozházené oblečení, upravovat to, co bylo poskládané špatně.. věšet špatně pověšené věci.. prostě udržovat v obchodě pořádek. A taky komunikovat se zákazníky. Musím říct, že na to, jak jsem neukacená, jsem se s jednou zákaznicí zapovídala o zúžených kalhotách a velkých zadcích v nich. :D Po těch třech hodinách jsem podepsala papíry, že jsem odpracovala 3 zkušební hodiny, za které nedostanu zaplaceno. Bylo mi řečeno, že až se dostaví manažerka, vyhodnotí zápisky slečny, která nás (byli jsme tam 3) měla na starost a zavolá, jestli ano nebo ne. Je to už asi 14 dní a nikdo se neozval. Takže asi nic.. Ale nevadí.. Protože včera jsem utrpěla megašok!Sedím si tak u noťasu, sleduju blogy, píšu si s drahým a kamarádkou a najednou telefon - neznámé číslo. Myslela jsem, že mi třeba volají z jiné prodejny, kde jsem nechala životopis nebo z Tally z jiného čísla.. Tak to vezmu a na druhé straně se ozve něco jako "Dobrý den, vysoká škola Brno, fakulta veterinární hygieny a ekologie, studentské centrum *ve mě strašně hrklo a začalo mi být vedro :D*, jste slečna XXX? Hlásila jste se u nás na obor Welfer a ochrana zvířat.." Tak jsem jí teda odkývala, že jsem to já a že jsem se k nim hlásila. "Slečno, vy jste v přijímacím řízení skončila první pod čarou *další šok a nával horka* a my jsme se domluvili, že vás ještě přijmeme." A Nikolka dostala další šok. :D Tak jsem se v tom zmatku s paní domluvila, že jí zavolám s rozhodnutím zítra (jakože dneska), protože jsem to nečekala, je to strašně narychlo a musím to rozdýchat. :D
No a dneska ráno jsem tam volala s rozhodnutím, že teda jo, že to zkusím. :) Zítra v devět ráno mám přijít k zápisu. :) Musím se s ní ale domluvit, jestli by mě nemohla zařadit do 3. skupiny, protože tam mám 3 bývalé spolužačky a kamarádky. :D + Musím se zapsat na tělocvik, ale jediné 3 věci, který by šli, jsou skoro plné - takže musím zítra makat a modlit se, abych zabrala jedno z posledních míst.

Jenže když je to takhle na rychlo, nějak jsem se ani nestihla připravit. Jeden den vám zavolají a obden máte přijít k zápisu.
Prý si mám vzít zítra 2 fotky. Hahá.. a kde je mám asi vzít? Dneska jsem rychle jela do města, ale jak na potvoru jim odešla tiskárna, takže budou fotky až zítra.. Musím se s paní Ř. domluvit, že jsem je tak rychle nestíhala sehnat, jestli by to nešlo dodat později. O všem vás budu samozřejmě informovat. :)

A moje pocity? Smíšené. Nebo já vlastně ani nevím. :D Na jednu stranu jsem ráda, na druhou jsem už měla jiné plány. Ale zkusit se má všechno a člověk se má chytit každé příležitosti, ne? :) Kdyžtak můžu kdykoliv odejít...

Od pracujících plánů a plánů, co si koupit z které výplaty (postel, stůl) a na co šetřit (zrcadlovka) musím všechno přeplánovat na něco ve stylu "Studovat, brigáda ke studiu, o to víc šetřit".. Takže asi tak. :D Snad to půjde a nějakou tu brigádu seženu. :) Byla bych ráda už z toho důvodu, že nejsem moc nadšená z toho, že mi bude školu platit taťka (a on taky ne). Vždyť jsem chtěla počkat rok, našetřit si a vysokou zkusit až budou penízky. :) Ale snad to nějak půjde.. Držte mi palce :* :)

Co jinak dopsat.. Nějak se nic neděje. Dokoukala jsem další dva seriály. :D The Killing a Happy Town. Pokud neznáte, najdete na csfd. :) A teď stahuju (až asi 2 hodiny a pořád mi to píše, že se bude stahovat ještě hodinu) Grimm. Viděla jsem prvních ani ne 10 minut myslim na Prima cool, než mi to drahý přepl (pokud se zadaří a my spolu budeme někdy bydlet, budou potřeba minimálně 2 televize! :D). Viděli jste Grimm někdo? Co na seriál říkáte? :)

A aby to tady nebylo tak suché a samý text, stáhla jsem si dneska do počítače fotky nastřádané za poslední dobu mobilem i foťákem.. :)


Benouš


Dokonalá hlava mého dokonalého bratra.
Bylo to na fotbale - "srandamač", všude byly posprejované hlavy a paruky. :)

Další fotbalová, tentokrát já s budoucí švagrovou (od druhého bratra) :)

Růžička od miláčka^^ :*

Staronové skříně.. vystřídají tu moji současnou, až se bude předělávat pokoj. :)

Jednou na poli..

*bez komentáře*

Dýně.. podle staršího bratra na "Halovén" :D

Rikkuš s novým kámošem. :)

Rikkušina dokonalá spací poloha. :D

P.S.: Nemůžu se rozhodnout, jestli zkusit červenou barvu na vlasy.. něco tmavšího, spíš jenom s červeným nádechem. Poraďte. :) Dřív jsem červenou nosila.. teď z ní mám celkem strach. :D

Zatím se (s)mějte,

 


Komentáře

1 Aya Aya | 19. září 2012 v 21:25 | Reagovat

S tou vejškou je to moc fajn! :-)
Tak ať se ti tam daří :-)

2 Abeille Abeille | Web | 19. září 2012 v 21:30 | Reagovat

tak to gratulujem, úžasná správa! :O

3 Peťa Peťa | 20. září 2012 v 9:48 | Reagovat

jít na červeno! :D

4 Wendulka Wendulka | Web | 20. září 2012 v 14:41 | Reagovat

Fotky jsou dokonalé...a s tou VŠ gratuluji!!!. To musel být teda ško, to věřím, ale hlavně, že tam jsi. Moc ti to přeju ;).

5 A Line Wedding Dresses A Line Wedding Dresses | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 18:44 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama