BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

14.9.2012 || Napopsanou v neděli/pondělí

14. září 2012 v 9:04 | Rikkina* |  Kecy
Ahojte,
po dlouhé době píšu něco do "Keců". Moc mě tyhle články poslední dobou nejdou. Psala bych pořád to samé. Jak sedím doma, jak sháním práci, jak se nudím, jak koukám na seriály, jak sháním nové seriály, jak hraju osu a podobně. Takže nic záživného. V tomhle počasí se ani nedá jít ven fotit, na kreslení není nálada.. Člověka to jenom nutí sedět na prdeli, usínat a nudit se. Taky je u vás tak hnusně?

Ale k věci. Odjíždím za drahým. Vrátím se buďto v neděli večer nebo v pondělí ráno. To ještě nevím. Ale až přijedu, dám vám vědět.

Hlavní věc - Přihlášené do Miss - už jsem vám psala 2x na blogy, pošlete mi PROSÍM do neděle ty fotky do druhého kola. Zatím vás poslalo 5, což je hodně slabé. Vážně vás nechci vyhazovat. Ještě k tomu tolik. Vím, že je do neděle ještě čas, ale jak tady nebudu tak to chci mít co nejdřív z krku. :) E-mail je im-me@seznam.cz, téma "Můj oblíbený outfit".

Taky jsem nepřednastavovala žádné články. Nechtělo se mi. Ale vy tady beze mně ten víkend nějak přežijete. :) Tak se (s)mějte krásně, Vaše
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama