BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Brigáda? Nevyřešitelný problém!

4. června 2012 v 19:10 | Rikkina* |  Témata

Děcka já vám nevím, ale opravdu je tak složité sehnat brigádu, která by vás bavila? Ať hledám, jak hledám, nikde nic.. a co by se mi líbilo, na to mi maminka poví "To bude podvod, to nedělej.."
Jenže! Já ji chci! A taky ji potřebuju! K nám do Tesca ale neberou :D.. chtěla jsem tam, dokud teta neřekla, že tam teď vyhazovali..


Odepisovala na inzerát, kde hledali redaktorku do internetového magazínu - problém, všechno pod přísnou úpravou, kontorlou a kdoví čím vším ještě nějakýho kohosi.. No a? Jenže to by na tom webu odemně potom nemohlo být asi nic :D Uvidím, jestli jim ještě odepíšu. Dávají 30 - 50 kč za článek.. což by se nevyplatilo, kdybych nepsala pořád. A pokud to všechno kontroluje ten někdo kdosi, tak kdo ví..
Všude chtějí hlídat děti. Jasný, klidně.. ale od 3 lat vejš.. nebo minimálně a aby už to žvatlalo a chodilo na nočník. Já se vážně neumím postarat o malý špunty. :D
Roznášení letáků - fajn, to by šlo. Nad tím pořád přemýšlím.. možná jim napíšu. Jenže - 2 roky praxe? Na roznos letáků??
Tesco - nabízení těch klubových kartiček.. taky jsem nad tím uvažovala. Ale asi z toho nic nebude.
Takové to oslovování lidí na ulici, nabízení, prodávání, vyptává se.. to jsem si zatrhla rovnou.. Proč bych to měla dělat, když na ostatní nadávám? Vím, jak je nepříjemné, když jdete po ulici a zastaví vás 150 lidí z O2, u který už se nemůžete vymluvit ani na to, že máte kůla..
Úprava fotek - to by se mi i líbilo.. jenže to by k tomu taky museli napsat i jiný informace než to, že to můžeš upravovat v podstatě v čemkoliv..
Co se mi zatím zamlouvalo asi nejvíc, je takové to plnění obálek.. i plat by byl přijatelný.. jenže co neřekne maminka? "To je nějaký divný, to bude podvod.. já být tebou tak to nezkouším. Jako ono je to na tobě, ale aby to vážně ten podvod nebyl.. prostě se mi to nezdá. Víš co, zkus něco jinýho.."
A servírka a číšnice? Na brigádu chtějí taky praxi! Krucinál! Člověk už ani tu brigádu nesežene!!

A oříšek na konec!
Všude je teď plno inzerátů, že mladý muž hledá slečnu na erotické schůzky, které mohou být i opakované. Za jednu schůzku prý 1000,- kč, za anonymní focení + 1400,- a za normální focení + 3000,-.. jako pardón, ale jsem snad nějaká ku*ehm?
Nebo inzeráty na podobné téma, jenom: Hledám slečnu na úklid, podmínkou je, že musí být nahá. Pokud bude chtít, svléknu se také. Nejde o sex ani erotiku! Vše diskrétně.
Nechápu ;) :D

Božéé!!

Taky máte takový problém najít brigádu?
Pokud ne, kde jste ji našli a jakou?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama