BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

30.6.2012 || První oficiální den prázdnin?

30. června 2012 v 23:09 | Rikkina* |  Kecy

Zdravím vás :P
Dlouho jsem se neozvala :)

Na blog teď moc nepřidávám. Jenom sem tam nějaké hodnocení, které jsem měla mít přidané už dávno. Víte, venku je hezky a né, že bych celý dny někde lítala, ale to vedro vysiluje. :D Takže se celý dny válím a nudím se a snažím se schlazovat pitím s ledem.. a na blog není nálada. Ale snažím se něco přidávat aspoň minimálně.

Jinak ani nevím, co vám napsat.

Na všech bllozích teď vidíte články typu "Jupíí! Dneska mám první den prázdnin!!" No a? To má snad každý, ne? Vlastně ne.. ti šťastnější (:D) jsou doma už přes měsíc. Ano, myslím tím maturanty a podobně.. A trošku lituju pracující.. Což budu nejspíš na konci práznin taky, protože s tou vysokou nvm nvm..

No, jinak jak jsem trávila ty dny, co jsem skoro nepřidávala..
Víte, našla jsem úžasný nový seriály, tak stahuju, co to jde. Za chvilku je budu mít dokoukané a budu muset čekat na další díly..
The Vampire Diaries přes prázdniny neběží.. v televizi nevím, to asi jo, ale všechny tři série jsem už viděla, tak čekám na novou - má vyjít v září.
Dále koukám na Teen Wolf (článek tady).. taky už mám zkouknuté všechny díly, co jsou venku, takže musím postupně čekat na nové. A nevím, jak to můžu vydžet, když je to tak napínavý!
No.. teď ujíždím na Pretty Little Liars.. za chvilku budu mít taky dokoukány všechny ven vypuštěné díly, takže budu taky čekat na další.. chjoo, když ono je to vždycky tak napívaný! A ty "otevřené konce"!! To je něco..
No.. takže až dokoukám i PLL, tak se chci pustit do Simpsonů.. konečně. Mám je ráda, ale neviděla jsme všechny díly. Vlastně většinu dílů. Takže to chci napravit a dokoukat to. To mi zabere hooodně času!
A dál nevím.. poradíte nějaký dobrý seriál?

Noo.. jinak.. kam se chystáte na prázdniny/dovolenou/výlet? Máte/chcete/hledáte brigádu? Jestli ano, kde, jak, jakou? :D

Budu končit, nevím, co mám psát :)

Přídávám ještě aspoň pár fotek.. :)

Beník ♥ Předvycházková fotka.

Rikkuše - Jak šel čas.. Začíná nám lvíčkovatět :) - ale Tygře jí budu říkat pořád :P
Nevím přesně, jak je stará, ale hádám, že kolem tří měsíců :)

A na závěr jedinou fotku, která se mi podařila na vycházce s Benem vyfotit - pak se mi vybil foťák :D

Fotku přidám ještě do rubriky "Fotím".. ale asi až zítra :D
Zatím se tu mějte fajn :P a dobrou noc :*

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama