BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

10.5.2012 || Nová rubrika a zase nic neumím..

10. května 2012 v 22:29 | Rikkina* |  Kecy
Zdravím vás*
O5 vám musím oznámit, že jsem se na to učení celkem vybodla.. fakt netuším, jak mám v plánu odmaturovat!! Místo abych seděla nad knížkama, tak čumím do noťasu a vymýšlím nové rubriky a vychytávky na blog! Grrr!!


Ale alespoň jsem si přečetla 2 okruhy otázek a zvýraznila si nejdůležitější věci, takže si aspoň něco málo pamatuju :)

No jinak.. asi jste si někteří všimli, že jsem přidala Hodnocení blogů. Přišlo mi to jako dobrý nápad. Zhodnotila jsem zatím ale jenom dva blogy. Na ostatní už dneska nemám čas. Netušila jsem, že se to tak uchytí. Vážně jsem čekala, že se zapíší max 3 blogy nebo nikdo :D Těm, které jsem nestihla, se moc omlouvám, ale blogy jim určitě ohodnotím během 14 dnů. Některé už i zítra. Mám je napsané dole na blogu, tak se kdyžtak podívejte, jestli tam jste všichni :)

No jinak dneska bylo hnusně :D Jakože pěkně, na sluníčku teploměr naměřil 32 stupňů. Ale to dusno! To i pes mi vlezl do domu a nemohla jsem ho dostat ven. Tak jsem ho nechala, ať leží v zádveří na tý studený zemi a chladí se :D.

No.. co dál.. myslím, že blogu jsem se dneska věnovala už dost a můžu v klidu odejít :). Budu se ještě chvilku učit, když už jsem si dotiskla ty otázky (taťka konečně dokoupil barvu do tiskárny!!). Tak se tady mějte, zítra se určitě ozvu :P
Pac a pusu, Rikki*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama