BLOG JE V REKONSTRUKCI. OMLOUVÁM SE ZA PŘÍPADNÉ NEFUNKČNOSTI A ZMATEK. :)

Téma týdne > Zrcadlo

2. března 2012 v 14:23 | Rikkina* |  Témata
Zrcadlo.
Když jsem byla menší, neuměla jsem to slovo ani napsat. Psávala jsem zrdcadlo. I teď mi to občas ujede. Ale k věci.
Používáme ho všichni každý den. Minimálně jednou. Ti, kteří říkají, že ho nepoužívají, kecaj. Alespoň si to myslím. Já osobně si totiž nedokážu představit, že bych se nepodívala do zrcadla. Nejsem žádná fiflena nebo tak, to si zase nemyslete. Ale líčím se, takže zrcadlo potřebuji. Hodně. Mám jedno velké hned vedle skříně a využívám ho pořád. I můj o dva roky mladší bratr vždycky, když přijde ke mně do pokoje, se před ním naparuje několik minut, než usoudí, že vypadá ze všech úhlů dobře. Občas se mu musím smát.
Ukazuje ale pravdu, nebo jenom pravdu zkreslenou? To záleží na typu zrcadla, nemyslíte? Proč si v zrcadle v obchodě připadáme v nových riflích jako královny krásy, i když cítíme, že nám nesedí a doma zjistíme, že v nich vlastně vypadáme hrozně?
Říká se, že v zrcadlech vidíme jiný svět, duchy, tajemno..
Nebo byli jste například v zrcadlárně na Petříně? My tam byli v říjnu se školou a řeknu vám.. byla to sranda :D, akorát, když nějaká trubka (například já) chce vyfotit křivé nohy svých kamarádek a zvedne foťák jinam než má oči, vznikne z toho jenom křivý palec u nohy. To je příklad toho, že i se zrcadlem může být sranda.
Horší je to s jeho rozbitím. Říká se, že když rozbijete zrcadlo, čeká vás 7 let neštěstí. Věříte tomu? Já jsem hodně šikovný člověk, za minulý rok jsem stihla zrcadla rozbít 3.. No, uvidíme, jestli se to nějak promítne. Doufejme, že ne :).


Zdroj obrázků: deviantart >> úprava by me*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama